Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Mateo.l Obywatel. Nowy i nie ma podpisu. Zapewne nalezy do tych hiszpańsko-włoskich uchodżców co to za chlebem do polski przyjeżdżają. Jest fanem AC-Milan. Czyli po włosku. Zapewne miał cos wspólnego z tymi przypadkami obstawiania meczów. A w gramolicji ootworzy firmę bukmacherską, albo po prostu zajrzy do tematu o obstawianiu meczów ligi Polskiej. The END.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze ---> na forum jest prawie od początku mimo to jest brygadzistą. Lubi różne gry/zabawy, czasami go widuję, lecz rzadko. Na avatarku ma popularną na tym forum kostuchę. Nie przepada za krótkimi postami, czekam na pełną polską wersję Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 ---> Ma na imię Marco i 89 latek na koncie :) na forum był już wtedy, kiedy nie było jeszcze forum :D Ogólnie fajny z niego Delegacik, bywalec tego tematu. Może on gdzieś tu mieszka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler ---> jak mój zwiad donosi, na forum jest niemal 3x dłużej niż ja! Jego zwiad lekko szwankuje ;)
Również recenzent, zapalony gracz chyba także. Mieszkał kiedyś niedaleko mnie ale się przeprowadził. Obecnie do czwartku ma bardzo napięty termin ;) Jako współpracownik spisuje się znakomicie (ach te jego kontakty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak jest bardziej dziki niż wyglada. Jego nick wziął się stąd, że jak był mały lubił chodzić do pobliskiego lasu i bawiłsię w nim z małymi dziczkami :) Wiadome jest że nie ma na imię Marek, ale służby specjalne naszego forum powoli rozpracowują jego prawdziwe imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Nasher

Robotnik, na forum zaledwie 6 dni. Najczęściej bywa w ,,rozrywkowych" tematach forum, najczęściej w historyjce. W podpisie ma bardzo... ciekawą że tak się wyrażę rymowanke ;). Z avka patzy na nas sędziwy wąsaty mężczyzna (czyżby pan Lech W.). Do tej pory nie spamuje, dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel1990 - > Ma na imie Paweł i ma 16 lat. Chyba lubi Lilo ( włąśnie nie wiem czy to lilo czy stich :P ). JEgo opis to jakiś cytat który nie jest dokończony, albo to są jego słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 - Ma 16 lat , ma na awku pewnego zwierzaka z bajki na S ... kiedyś widniał na nim spiderman.
MA w podpise cytat z gry Syberia .
Jest Przodownikiem, udziela się w zabawach forumowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

Przodownik, forumowicz z mojej pułki. Ma na imię (chyba) Paweł i ma 16 lat. Głosi że Syberia jest wyspą, być może grał w grę o nazwie ,,Syberia" i bardzo mus się spodobała. Lubi chyba też Lili i Stich (nie wiem czy dobrze napisałem) i porównuje się z owym Stichem. Całkiem miły gościu, dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować