Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

lis899 jest delegatem co świadczy o jego dość długim pobycie na tym forum. Mimo to widzę go pierwszy raz jest fanem Forgotten realms oraz Dragon Ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121

Na forum jest bardzo długo, mimo to wciąż jest przodownikiem i widzę go pierwszy raz... Chociaż z tego co widziałem lubi Tokie Hotel i Morrowinda... Jest mądry i bystry. Po avatarze widzę, że lubi stare gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noxbi


pezodownik ktorego wtym temacie wiszialem kilka razy. twierdzi ze nie ma mozgu a wiec pewnie jest jakims nieumarlym. kto to moze wiedziec jesli nie on sam. moze to licz o wielkiej mocy magicznej a moze zwykly szkielet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14

Brygadzista, bardzo doświadczony forumowicz. Tak naprawdę jest klonem o numerze RC01/14 a jego pseudo to liwuniek. Nie przyznaje się jednak do tego bo działa w ukryciu i szpieguje Drowy dla Republiki (mam nadzieję że żaden tu nie zagląda). Życze szybkiego awansu na Delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojtas7 - pierwszy raz widze. Dziwny nick. Może ma na imię Wojtek i ma 7 lat? Status Bumelanta świadczy o tym, że zrobił coś nie zgodnego z regulaminem. Awatar dziwny, chyba screenshot z jakiegoś FPS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yamamoto (tak bedzie po japońsku --> 山本 五十六 ). admirał japoński, jeden z największych dowódców marynarki japońskiej, znakomity strateg. ;) A tak naprawde to bardzo miły Delegat z bardzo śmiesznym avaterem :)
chociaz pochodzi z japoni a podpisie ma namalowany mur Chiński :D Szkoda ze tak rzadko widuje go na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajuj - delegat o hipnotycznym awatarze. Im dłużej na niego patrzysz (na awatar) tym większą Bajuj ma nad Tobą władzę. Pnie się po drabinie społecznej gram.pl co raz wyżej, zdobywając kolejne poziomy. Fajnie pisze, nie spamuje, z tego co pamiętam (pewnym na jakieś 25% :D) udzielał się w Undergroundzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8

Brygadzista, długo na forum. Doświadczony user, lubi auta i szybką jazde. Widze go czasem w tym temacie, nie spamuje. Dobry forumowicz z fajnym autkiem na avku i jeszcze fajniejszym podpisem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 19:51, Paluch 222 napisał:

RX-8

Brygadzista, długo na forum. Doświadczony user, lubi auta i szybką jazde. Widze go czasem w
tym temacie, nie spamuje. Dobry forumowicz z fajnym autkiem na avku i jeszcze fajniejszym podpisem
;).


Paluch 222 - no cóż ksywa jak ksywa, nie czepiać się!!!

widze go po raz pierwszy, ale nie wygląda mi na przeciątnego formuowicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciusiek i luka ---> byc może są to bracia (jak Kamil i Maciek), lub ktoś tutaj ma rozdowjenie jaźni ;) Avatarek pochodzi chyba z Dragon Ball, podpis nie wiele mi mówo (chyba wkradł się błąd ;). Czasem go widuję na forum, lecz rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takżwięcjakkolwiek mamy chyba do czynienia z Pawłem model 1990. Jestż on znanym na całe forum (albo i nie jeśli ludzi dotkneła amnezja i skleroza) graczem w gry gramowe. Miłośnik szybkich tuningowanych bimbrem i farbą olejną samochodów, podawania piłki wypełnionej nitrogliceryną i opowiadaniu zdrożnych historii niewinnym pannom porwanym gdy jechał swoją wypasioną bryką za napędem na cztery Świnki morskie i żółwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 ----> Młody kryminalista, rocznik 91. Razem z Gandalfem w 1999 napadli na warzywnik naprzeciwko. Jego najlepszy przyjaciel, Biały Czarodzniej zmarł (albo raczej został zabity przez mike''a) i dlatego gości w jego awku. Ogólnie fajny forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przodownik, na forum 12 dni, jutro będzie pechowy ;). Opisywałem go kiedyś, Zapewne lybi cRPG (Gothic, Morrowind) i Warcrafta. Pisze ładnie, zgrabnie i na temat. Potrafi przekazać swój humor na innych. Dobry forumowicz.

PS. ciusiek i luka jak na razie nikt nie czepiał się mojego pseuda, więc nie wiem o co chodzi, ktoś czepiał się twojego? A co do przeciętności to dzięki za komplement, ale wydaje mi się że na forum nie ma osób ,,przeciętnych". Każdy jest wyjątkowy. May the Force be with you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 Jest twórcą teorii "Wyjątkowości forumowiczów", które mówi nam że nikt nie jest przecietny, natomiast ma coś wyjątkowego i coś pięknego. W jego teorii jest również mowa o tym, że nie można nikogo obrażać bo spotka go kara "z góry Modków" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 ---> na forum działa już niemal 200 dni. Dostał bolesnego degrada. Lubi zabawy, szczególnie słowne oraz często rozmawia o relacjach damsko-męskich ;) Lubi także zwierzątka - szczególnie Żubry - wszystkie jakie wpadną mu w łapska uwalnia z puszek, nie garnie się chyba do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować