Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89 - często widoczny w tym temacie, od niedawan jest delegatem, podał swoje gg i maila, więc czemu i ja nie podam:). Pisze mądrze, nie spamuje, spoko gośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 ---> Uciekinier, nawiał z Marsa. Został skazany za nielegalny handel podrobioną plasteliną. Teraz, na ziemi, w przebraniu człowieka przesiaduje sobie na forum gram.pl ;) W awatarze widnieje jego zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis

Przodownik, na forum 12 dni. Bywał w tematach związanych z Morrowindem, Warcraftem i Gothickiem 2 (wszystkie to gry) więc sądzę że je lubi. Na prawdę to stary użytkownik forum, który zmienił tylko swoje wcielenie. Teraz jest drowem-tropicielem. Życzę szybkiego powrotu na dawny status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba121 ---> ma na imię Kuba (miejmy nadzieję, że nie Rozpruwacz), lub jak kto woli: Jakub. Na forum jest od niedawna, widzę go chyba drugi, może trzeci raz. Lubi grać w GW oraz rozmawiać (nr gg w podpisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 -> jest niemal zawsze obecny na forum, kiedy ja tu jestem. Sporo pisze, szczególnie w tym temacie widze go nadzwyczaj często - widocznie lubi opisywać forumowiczów. 89 chyba wskazuje rok jego urodzenia. Lubi grę, gdzier zgaduje się postaci z gry. Jest chyba fanem Riddicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

Ma tak ajk ja 16 lat. Jest przodownikiem. Widzialem go tylko raz na tym forum a teraz widze drugi. Twierdzi ze syberia to wyspa... no cóz... sa ludzie i ludziska. jest fanem lilo i sticha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

Jest przodownikeem, tak jak ja i chybe podobną ilość czasu tu spędziliśmy... Jest miły i inteligentny. Lubi się bawić, najbardziej wyszukiwać bryki... Założył kilka tematów... Na avatarze ma chyba stworka z Lilo i Stich (zapomniałem pisowni, przepraszam)... Ogólnie fajny forumowicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiekolxp001 ---> nowa postać, robotnik. Myślę, że ma na imię Michał, wiek ok. 14 lat. Obecnie w podpisie ma jedynie swoją ksywkę - więcej nic nie wiem (wywiad szwankuje) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89---->Od mojego ostatniego opisu, generalnie nic się nie zmieniło. Za wyjątkiem, że szpiedzy Markusa się upili ciepłym spirytusem i nie wysyłają mu dzisiaj informacji o nowych użytkownikach forum. Jutro wszystko powinno wrócić do normy - tak mi mówi mój wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac wiem o nim tyle że ma dziwny Awatar jest Delegatem oraz często bywa w tematach takich jak Warcraft Forumowa gra RPG oraz Nocne MArki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiekolxp001

Robotnik, może mieć na imię Michał... Jest miły i inteligentny (to stwierdzenie to zarejestrowany znak dowarowy Noxbi corp. w Polsce i/lub innyck państwach)... Misiekolxp001 lubi Gohica... Na forum jest dość krótko...


20.08.2006, 17:06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noxbi - pierwszy raz go wze, na forum troche musial juz przesiedziec troche, w avatarze ma postać tle pełni Księżyca,tylko nie moge rozszyfrować kogo, stracił mózg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować