Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

bitelz90

No cóż, kolejny raz przyjdzie mi opisywać forumowicza którego prawie nie znam :). Może to dlatego, że jest z nami od niecałych dwóch tygodni i nie zdążyłem go zobaczyć w innych tematach? Oczywiście - mogliśmy odwiedzać inne tematy i nie mieć okazji do "zlooknięcia". W awatarze, ma jakiegoś piechura - wygląda mi na rodzaj samuraja, ale ta tarcza? Może po prostu będę siedział cicho w kąciku, nie pokazując, że nie wiem co to jest. To kontaktowy forumowicz - podaje e-maila i GG. Uwielbia (albo po prostu lubi) Neverwintera. Cieszy się ze świąt. Uważa, że "Każdy nowy dzień, rodzi nowe paranoje". Tu się z nim zgodzę i podpiszę wszystkimi czterema ręcoma. Nie mam raczej o nim zdania, gdyż za rzadko go widuję. Pozdrawia innych, a więc ja go też pozdrowię.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic

Och... ile tych skrytych tajemnic odkryłem . Wiem jak się nazywa i gdzie mieszka ale nie mogę powiedzieć bo zaginąłbym w tajemniczych okolicznościach ;). Miło się z Nim rozmawia na GG. Można powiedziec : mądry i przyzwoity :P. Jego avatar przedstawia nam ludka z Falouta , który nosi świąteczną czapeczkę. Tak samo jak wiele osób na tym zacnym forum życzy wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt. ( mało oryginalny :D ) . Ludzie to TAJEMNICze i dziwne istoty : zgodzę się tutaj w każdym calu ( no prawie ). Widać człowiek lubi uwypuklać swojego nicka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:23, deih napisał:

deih


Opisywałem go ledwie wczoraj i znowu się napatoczył. Oprócz opisywania się nawzajem nie widziałem go nigdzie indziej. Od tamtej pory nie zmienił mu się avatar z Warcrafta. Jest przestrogą dla spamerów. Przestrzegajcie się go albowiem jego stworzono z ... sorry zagalopowałem się w każdym bądź razie uważajcie. Przestrzega ojczystego języka. Należy do brygady czyli jest w moim ugrupowaniu z czego niezmiernie się cieszę. Życzę mu dalszego awansu i wesołego nowego roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego opis pokazuje jego marzenia o czystym i nieskazanym przez spamerów forum.gram.pl... Jest niecierpliwy, skryty(nie podaje GG), nie wiem po co życzy wszystkim wesołych świąt... Często zmienia awatary, można z nim fajnie pogadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:28, Black Dog napisał:

Jego opis pokazuje jego marzenia o czystym i nieskazanym przez spamerów forum.gram.pl


Arcy ciekawa interpretacja ... nie powiem nawet sam na to nie wpadłem

Opisujcie Black Doga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog

Szanowny (i wogóle) Black Dog, to forumowicz którego widuję dość często. Na forum już dosyć długo. (no dobra - bardzo długo). Jest już wszystkomającym Brygadzistą z Ebon Hawkiem. Najprawdopodobniej interesuje się najróżniejszymi RPG''ami, jednak nie ogranicza się tylko do nich - widywałem go w wielu tematach. Pisywał w Wastelandzie (mojej forumowej obsesji) ale przestał. Po pewnym czasie wrócił i znów się dopisał, ale tym razem jego post nie spodobał się MGowi. Chcąc zginąć z honorem, opisał własny zgon... Niestety - nie było to rozszarpanie przez Czarnego Psa, ale zawalenie się kanału (t6eż mnie ciekawi dokąds kanał mógł się zawalić).
No cóż - w avku ma Bastillę z KoTORa - obrazek ten poczodzi z pudełka. Jego podpis twierdzi, że psy są bardzo bystre... Pewnie ma rację.
Jest to dosyć przyjazny forumowicz, którego lubię, ale ma jedną wadę. W 9 przypadkach na 10m jego zdania kończą się na wielokropku albo wykrzykniku... Nie przeszkadza to, ale dziwi.
Życzę mu powodzenia oraz dalszych awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnic Ulubiony temat quiz gothic :D Dobrze że wykazujesz się wiedzą z gier. Status przodownika świadczy o tym że już wiesz jak postępować na forum czego nie robić i jak się wypowiadać no i jeszcze nieskazitelna reputacja żadnego degrada brawo. Ludzie to tajemnicze istoty ciekawy opis masz racje ludzie są zagadkowi więc twój opis świadczy o twojej ciekawości poznawania świata. :D Wesołych świąt to dobrze że jesteś życzliwy. :D
Widze też że lubisz poznawać ludzi i z nimi rozmawiać to znaczy że jesteś wszechstronny dobra cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bakubartek

Hmm.... co by tu o Nim napisać. Napewno jest brygadzistą tak jak ja. Zresztą widać. Lubi nosić maski zwłaszcza te przeciwgazowe i ma jedną z nich na awatarze. Kupywał ją w tym miesiącu i dlatego dotał darmowo gaz ( zielone tło ) i czapeczkę mikołaja. Ciekawe dodatki swoją drogą. Często widywany przeze mnie w różnych tematach. Statystyki nie odświeżane ale coś myślę , że niedługo będzie awans tego forumowcza ( coś mnie tak gdziwnie świerzbi w głowie :P ). Dziwny podpis nie oddający jego charaktery no i bynajmniej oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bakubartek

Sądząc po jego nicku to jest mój imiennik. Nigdy wcześniej go na forum nie widziałem ale przecież on jest już Brygadzistą!!! Sądząc po jego opisie lubi on punkrock''a. Ciekawe czy słyszał o takim zespole jak Armia... Na tym forum spędził już dosyć dużo czasu i myślę, że lubi serię gier Gothic. Szybko awansował z Obywatela na Robotnika (zajęło mu to dziesięć dni). Jeszcze nigdy nie dostał degarda, więc sądzę, że nie spamuje ani nie pisze przekleństw. Mam nadzieję, że nikt przedemną nie zdążył czegoś o nim napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

Jeden z moich ulubionych forumowiczów (za świetne posty i rozmowy GGowe), którego zapomniałęm (żałuję! żałuję!) wpisać w listę ulubionych użytkowników forum... Opisywałem go już przynajmniej raz, ale nie przeszkodzi uczynić tego dwukrotnie.Jest niedegradowanym Brygadzistą, a tytuł ten zdobył szybciej niż wielu innych. Lubi gry forumowe oraz historyjki. W awatarze ma zawsze postać (czy cokolwiek innego), która kojarzy mi się z Warcraftem. Wiem, że dziwne ale prawdziwe.W dodatku każdy z nich jest mroczny i taki... taki... mrocznozłociemnomocowy... Uważa, że stopień to najcenniejsze co forumowicz może posiadać. Wiąże rzeczy małe z rzeczami wielkimi i życzy wesołych świąt. No cóż, ja ich też mu zażyczę, mimo iż się kończą.
Pozdrowienia, awanase i dalszych kojarzących się z Warcraftem awatarów życzy ci Tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih
hehe... No brygadzista pewnie niedługo awansujesz bo widze że już trochę postów napisałeś. Dopisując [...} znaczy stopień. No opis godny pochwały mam nadzieje że sam nigdy degrada nie dostaniesz. Bo narzazie nieźle ci idzie.
Od jednej małej rzeczy może rozpętać się wszystko racja w dzisiejszych czasach wszytko jest możliwe ale ten opis świadczy o twojej odpowiedzialności. Ulubiony temat Historyjka no widze że masz wielką wyobraźnie nieskończoną pomysłów. Może kiedyś napiszesz książkę albo film nakręcisz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bakubartek

Brygadzista, więc na forum jest już dość długo. W avatarze ma maskę przeciw gazową przyozdobioną czapeczką świąteczną :) Twierdzi, ze powietrze pachnie jak malinowa mamba. W podpisie również stwierdził, że punkrock będzie zawsze, więc jest fanem tego gatunku. Jest ok, raczej nie SPAMuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus no delegat brawo wysoko zaszyłeś ale mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej zwłaszcza że nie masz jeszcze ani jednego degrada. W awatarku masz jednego z członków rodziny Simpson też ich lubię tym awatarem ujawniasz swój charakter. Podajesz swojego e-maila i gadu czyli lubisz poznawać ludzi lubisz dyskutować. A moje życie to Białystok mieszkasz w ty mieście a może to cytat ale bądź co bądź to dobrze o tobie świadczy bo Białystok to piękne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bakubartek
Jest on brygadzistą. Widziałem go kilka razy. Z jego nicka można wywniąskować że ma na imie: Kuba lub bartek. Chyba jest fanem Punkrocku. Na avartarze ma maske tlenową, przozdobioną czapką mikołaja (na zielonym tle). Żadko go widuje. Chyba niedawno dostał awans, bo jak go ostatnio widziałem był przodownikiem. Sądzi że powietrze pachnie jak malinowa mamba [mam rozumieć że pachnie chemią (zapewne był wybuch boby atomowej)]. Nie mam do niego zastrzeżeń, ale równierz nie mam o nim wyrobionego zdania. Życze kolejnego awansu. Pozdrawiam i życze Wesołych świąt oraz nieprzespanego sylwka.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.

Brygadzista, dosyć niedawno awansował. Zaliczył degrada z Brygadizsty na Przodownika. Prowadził świąteczną edycję konkursu ''Najlepszy Avatar''. W podpsie zawarł dość dużo informacji. Pierwszą z nich jest jego numer gg, co oznacza, że lubi zawierać nowe znajomości. Uważa, że cała saga Gothic jest the best(ja też tak sądzę;)). Twierdzi, że jeśli nie zniszczymy to sami zostaniemy zniszczeni, ciekawa teoria. Wg. niego Dragon Abll jest bardzo fajny :) Przypomina, że należy pamiętać o kulturze i prosi, aby ci co do niego piszą na gg przedstawiali się. Twierdzi, że skończył z nałogiem, tzn. uczestniczeniem w grach forumowych. No, Adamie, chyba jednak nie do końca ;) Czas na podsumowanie... Jest fajnym userem, pamiętam jak czasem odwiedzał czat gram.pl :D Życzę szybkiego awansu ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:59, Crazy frogus napisał:

Jest fajnym userem, pamiętam jak czasem odwiedzał czat
gram.pl

Sorry za oftop. O jaki czat Ci chodzi bo nie wiem? (nie byłem w grupie testerów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus

Mimo iż jest Delegatem nie przypominam sobie, zebyśmy się spotkali się w wszechnecie wcześniej. Jest baaaaaaardzo towarzyski, bo podał pene dane adresowe. Słucha Nu-Metalu, a przynajmniej System of a down i KoRn. Jest z Warszawy co głośno artykułuje w podpisie. Nie wstydzi się przyznać, ze słucha muzyki, która dla wielu ejst tak na prawde pop rockiem. Na awatarze ma postać podobną do tych z The Simpson w światecznym wydaniu. Mimo iż go nie znam za dobrze wywarł na mnie dobre wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze długa ksywka. No jesteś już delegatem a dzięki temu że wogle nie masz degrada to świadczy o twojej kulturze i wychowaniu. Awatar pomarańczowego kocura garfield''a
też go lubię jest zabawny i wogule to dobrze że go lubisz każdy przecież woli gościa zabawnego niż ponuraka. Wojna krótkim postom no widzę że próbujesz dbać o porządek. Starasz się zachować ład i skład. Czyli ogólnie dbasz o wszytko co się wokół ciebie dzieje. No lubisz też forumowe gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować