Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Jaki Ganh1

Coraz żadziej widuje Go na forum. Graliśmy kiedyś w tej samej grze forumowej ( chyba :P ). W bardzo dziwny sposób opisał MARCOS''A i niestety może oberwać za to degrada ;). ( za przepisywanie statystyk ). W odległej przeszłości był nawet przodownikiem a teraz ciągle pracuje jako robotnik. Widać zbytnio nie przejmuje się awansami ( to dobrze ). I chyba pisze dla przyjemności ( nie tak jak większość forumowiczów ). Życzy Nam Wesołych Świąt ( nawzajem )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ghan1 na forum jest od wakacji, a nadał nie wie, że przepisywanie staystyk nie jest mile widziane. Miał juz kilka degradów i prosi się o następny... ale skoro święta mamy to tylko zwracam uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boogie85

Świeżo upieczony moderator wyłoniony wśród sześciu innych. : ) Swoją nowa rangę na forum udokumentował juz kilkoma słusznie zamkniętymi wątkami : P. Myślę, że bedzie dobrym moderatorem, ale teraz opiszę go jako forumowicza. Muszę przyznać, że zanim został moderatorem widywałem go bardzo rzadko, tak rzadko, że nawet nie wiedziałem o jego istnieniu. ; o On zapewne o moim także, ale kto tam wie. ; ) Musiał się wypowiadać w innych wątkach niż ja, a robił to dość aktywnie bo miał delegata, a na gram.pl jest od praktycznie samego początku. To o czymś świadczy. Ma też bardzo dobrą średnią znaków na post to znaczy, że unika zabaw forumowych (które tę średnią zaniżają) oraz, że ma sporo do powiedzenia. Zapewne grywa w Forumową mafię na gram.pl. Pewnie lubi też piłkę nożną bo tam sporo się udziela (ja też lubię a tam jestem tylko od czasu do czasu ... dziwny typ ze mnie ...). W podpisie ma "FM" pewnie skrót od Forumowej mafii lub Football Manager`a, ale stawiałbym na to pierwsze jednak ; ). W podpisie namawia do "grzeszenia" cokolwiek by to nie było ; D. Ma bardzo fajny avatar, diabła tasmańskiego z kreskówek Looney Tonnes w światecznym ubranku : ). Klimat świąt mu się zapewne udziela. : P Xywka mówi, że prawdopodobnie urodził się w 1985 roku, czyli 21 lat lub coś koło tego, ew. 85 to jego ulubiona liczba. Nie wiem skąd się wzięło "boogie" i może lepiej nie bedę wnikał bo znowu jakąś gafę palnę ; ). Z tego co zdażyłem zauważyć gramowicz-moderator boogie85 wydaje się być miły i sympatycznym a do tego mądrym forumowiczem. Życzę mu wytrwałości na nowej drodze życia na forum oraz ... smacznego karpia ; D
Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 14:23, deih napisał:

A ja to co ! :P Boogie85 dał tylko takie upomnienie Jakiemu Gahnowi 1..


boogie85 opisał Jakiego....

boogie85 nie przestrzega zasad tego topica :P

Dnia 24.12.2006 o 14:23, deih napisał:

P.S Wesołych Świąt ;) !


Wesołych Świąt ;]

PS: Ludzie nie płaczcie jeżel ktoś Was nie opisze - ja chcoćby ostatnio zostałem nieszczęśliwie pominięty i nie robię dymu o to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2006 o 14:28, Markus89 napisał:

PS: Ludzie nie płaczcie jeżel ktoś Was nie opisze - ja chcoćby ostatnio zostałem nieszczęśliwie
pominięty i nie robię dymu o to ;]

No ja też tyle dymu nie robie. Upomnieć się chyba można ;)...
:P

Opisywać szerszeń45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih

A niech mnie, znowu mi sie oberwało ; ). Dobrze zatem opiszę też gramowicza deih`a, który zapewne znajdzie się na mojej liscie ulubionych forumowiczów z gram.pl. Ten miły i sympatyczny gramowicz jest od jakiegos czasu członkiem naszej forumowej brygady : ). Na forum od jakiś 116 dni i pisze dość aktywnie, długo i mądrze. Poznałem go w jakiejś forumowej grze założeonej wespół przez barteg`a i Saref`a. Nie wiem czy ta gra teraz dalej istnieje. Ten gramowicz pewnie lubi nasze forumowe gry takie jak Historyjka, czy Mad Max. W tym temacie tez można go regularnie spotkać, więc lubi opisywać innych jak i samemu czytać własne opisy (dlatego otrzymalem małą nagane od niego ; P ). Miał juz kilka różnych avatarów, ale nie dał się świątecznym zawirowaniom i swojego nie przyodział w czapeczkę, czy inny świateczny aspekt. Podobnie jak ja, co nie znaczy, że nie przezywam świąt tegorocznych ; ]. W podpisie daje świetne rady, nie tylko dla poczatkujących gramowiczów. Ma też pewną namiastkę mojego podpisu w swojim tylko trzeba umieć mój podpis sobie prztłumaczyć i porównać. Fajnie bo i tak potrafię znaleść z nim wspólny język, idzie się z nim dogadać. Na koniec życzy gramowiczom wesołych świąt ...
Nie będę więc gorszy i życzę wesołych świąt, bogatego gwiazdora i smacznego karpia dla Deih`a ; ).

PS. Wybacz, że opisałem boogie85 przed Tobą, od świąt mam taka jakby mniejszą koncentrację ; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45

Opisywałem go już chyba parę razy i zauważyłem że chyba awansował bo ma już delegata.Z tego powodu gratuluję. Jest dobrym i rzetelnym użytkownikiem. Jego posty są długie i niosą ze sobą jakąś wartość dla osób ją czytających. Nie jest chyba owadem i nie urodził się roku zakończenia wojny. Poza tym życzę mu wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL ------> Jeden z antygooglarzy. Żywa reklama serwisu Yahoo w wersji PL. W jego poście wyżej pod nick''iem znajduje się nieaktualna ranga. Obecnie jest już brygadzistą. Nieraz zdarzy mu się walnąć jakiegoś nieprzemyślanego posta ale chyba stara się przestrzegać w miarę swoich możliwości regulaminu forum. Aktywnie na forum udziela się od niedawna, w odniesieniu do dnia w którym założył konto. Może nie widział napisu forum? Interesuje się jedną z nowszych produkcji jaką jest gra Gothic 3. Avatar projektował w oparciu o okres jaki teraz jest - do "buźki" dorysował czapkę, która kojarzy się z Mikołajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac - nie lubi w nocy spac, za to lubi sie udzielac na forum. Ma juz wysoki stopien (przewodniczacy), a to oznacza, ze na tym forum lubi sobie podyskutowac z innymi uzytkownikami. Jak dotad nie dostal zadnego degrada, a to oznacza, ze trzyma sie ustalonych zasad oraz przestrzega regulaminu. Potrafi bardzo trafnie opisac swojego poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman
Jgo posty widziałem ze 2 razy, ale tylko jako moderatora. Nie wiem kim był jako zwyły użytkownik(czyt. jaką rangę). Napewno musiał sobie zasłużyć temu, że jest moderatorem, więc napewno pisze mądre, zrozumiałe dla wszystkich teksty. Jest agentem 007, ma licencje na zabijanie(tylko nie zabijaj forumowiczów poprzez ban zbyt pochopnie:D). Co do podpisu chodzi tu zapewne o to, żeby przemyśleć swe posty i nie pisać złych rzeczy, nie wspominając już o piractwie itp. Podaje swojego maila. Chyba spoko moderator, jak wszyscy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman ---> No i pierwszy raz mam zaszczyt opisywać moderatora :) Widzę go od niedawna, bo jest nowy wśród ''''łódeczek'''' :P Jest jednym z niewielu moderatorów, którzy wypowiadają się w zabawie. Ale właśnie to mi się podoba, gdyż mam wrażenie jakby był normlanym forumowiczem. Nie dał mi degrada oraz kilka innych cech, które juz wymieniłem sprawiają, że jest bardzo fajnym moderatorem. Lubi szaleć w nocy, gdyż wszystkei zamknięte tematy obecnei na mojej pierwszej stronie, a jest ich z 5, zostały zamknięte właśnie przez tą osobę. Tak jakby nocna odmiana boogie85. Lubi James''a Bond''a oraz wszystkie filmy z jego udziałem. Na avatarze widnieje plakietka ''''007''''. No i tu powstają problemy, bo jak nie wykupił licencji to nei ma prawa jej używać :PP Jako zwykły użytkownik widywałem go bardzo rzadko. Jego motto, a raczej hasła ostrzegające brzmi następująco: ''''Uważaj na słowa - każde może stać się Twoim ostatnim'''', co w streszczonym przetłumaczeniu oznacza ''''Uważaj na degrada'''' :P :D Podaje adres, aby moc się z nim skontaktować, a zarazem bronić się, że degrad czy ban był nie zasłużony. Na forum siedzi od drugiego dnia istnienia, a wypowiada(ł) się bardzo rzadko. Dziwię się, że go wybrano (na moderatora), ale jak widać dobrze trafili :DInteresuje się ryalizacją Cenegi z CD Projekt. Jedną z ulubionych gier jest WarCraft 3: Frozen Throne. Prawdopodobnie przeczytał ksiżkę Harry Potter, lecz trudno mi powiedzieć czy wszystkie części.

lis899 ---> Zbyt często udziela się w tym temacie, a stałe opisywanie tej samej postaci jest uciążliwe. To jest właśnie minus, który już długo leżał ''''nieczynny''''. Jeżeli chodzi o pobyt w tym temacie to istny szaleniec :P (bez obrazy, to komplement). No ale przejdźmi do konkretngo opisu. Minęły dwa dni od awansu na przewodniczącego, choć zajęło mu to krótko. Trochę się powtórzę, gdyż o tym trzeba mówić :P Ta osoba ma zaufanie wśród innych forumowiczów i gramowiczów. Bardzo fajnie rozmawia się z nim na gg. Jest cierpliwy (gdy czeka w kolejce do WC), gdyż jest oprócz niego jeszcze 7 osób w domu (w tym 5-cioro rodzeństwa). Mogę się mylić, a szybki i zwinny jak lis ''lisek'' zawsze jest pierwszy. Jak pisał login to za długo przytrzymał ''''9'''' i dlatego właśniejest taka liczba jaka jest. Wnioskując ma 17 lat, a za niedługo będzie..no wiecie, imprezka :D Ogólnie nic więcej nei mam mu do zarzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Tego forumowicza spotkałem po raz pierwszy w tym temacie kilka dni temu.Jest doświadczony,bo ma brygadzistę(dziwne,że wcześniej go nie spotkałem).Ma awatara,na którym nie wiem co jest,a;e pewnie coś fajnego.Kocha samochody,co wynika z podpisu,a takich lubię;)I jeszcze z podpisu wynika,że MARCOS i speedraid to ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Po raz kolejny przyszło m opisywać tego usera. Właśnie dowiedziałem się, że ma 15 lat. Czyli jestem starszy prawie o połowę jego życia. Ale pomimo tej różnicy wiekowej potrafimy się dogadać. Pisze inteligentne posty. Ma w avku Dragon Balla (tylko tyle wiem, nigdy nie oglądałem). Lubi wypowiadać się w tym temacie i opisywać innych użytkowników. To jest właśnie nasza wspólna cecha. Życzę mu dalszego awansu i szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL


człowiek o dziwnym nicku i jeszcze dziwniejszym awatarze. pisze, że ma około 23 lata - uuuch, stary - czas umierać...
dziwny podpis - niby jest ateistą, a ma cytat z Biblii... zastanawiające.
nie mam ochoty na zaglądanie w nieaktualne statsy - więc nie podam wam, Drodzy Forumowicze, w jakich tematach najczęściej się udziela ;)
wiem jednak jedno - niedawno awansował i objął własną Brygadę - gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel człowiek o rzadko spotykanym nicku awatar ślin złotem Azteckim złotem? Czapeczka pogłębia go w świąteczny nastrój.
Brawo piękny podpis ,,mój honor jest moim życiem'''' Japończyk ?? Bądź co bądź jest honorowy tak przynajmniej wynika z jego opisu ale.... nigdy nie ma pewności :D Brygadzista.... no stopień już dość przyzwoity :d
Ale tak czy siak życzę mu dalszych awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel

Jeden z pierwszych osób, które zdarzyło mi się opisywać w tym temacie. Chciałem mu podziękować za gratulację. Od poprzedniego razu zmieniła avatar co trochę zbiło nie z tropu. Nadal ma w podpisie kodeks honorowy rycerza. Nadal piszę dobre posty i nadal nie mam do niego zastrzeżeń. A co do umierania to ne zamierzam zejść póki nie zdobędę na tym forum rangi " Zasłużeni " więc chyba przyjdzie nam współpracować jeszcze długo. Życze ci udanego nowego roku i do następnego opisywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

==>Azrathel

Nie pamietam czy juz opisywałem tego miłego gramowicza. W każdym razie opiszę go teraz ;]. Jest na naszym forum od jakiegoś niedawnego czasu około 80 dni. Pamietam, że dopiesał się do jakiegoś niepotrzebnego wątku za co dostał degrada. Jednak już o tym zapomniał (mam nadzieję ;P ) i ponownie dołączył do przodowników, a od niedawna do naszej forumowej brygady. :P Postuje dość aktywnie a do tego pisze dość obszerne posty, a więc unika zabaw na forum które zaniżają średnią znaków na post. Lubi wątki o Spellforce, o Filmach oraz o statusach na gram.pl. Uważnie dobiera słowa, każde z nich jest jego honorem i może zaważyć jego reputację na forum. ;) Jest kontaktowym człowiekiem i podaje swoje GG. Mówi coś, że Wileka Trójka Umarła, nie bardzo wiem o co tutaj biega, więc pozostawię ten aspekt, bo znowu coś palne nie tak. ;) Ten gość nie ma stałego avatara. Ostatnio pamiętam jakiegoś gościa z wywalonym językiem, teraz ma (chyba) argentyńskie słoneczko z jakże popularnym świątecznym aspektem naszych forumowych avatarów, czyli mikołajową czapeczką. Ogólnie koleś jest wporządku i myslę, że jeśli nie zapomnę to umieszczę go na swojej liście ulubionych forumowiczów.
To by było na tyle, pozdrawiam i życzę kolejnych awansów i miłego spędzania reszty wolnego światecznego czasu ;)

==>bakubartek

Mhm ... ? A któż to? Rzadko się zdarza bym widział po raz pierwszy na forum jakiegoś brygadzistę, a tu taka niespodzianka. Kompletnie tego gościa nie znam. :) Ale co mi tam ? Opisywać każdego mogę. ;P Może zacznę od ksywki. BAKUBARTEK ... mhm ? No tak zapewne ma na imię Bartek/Bartosz/Bartłomiej jednak co znaczy "baku"? Z tego co wiem Azerbejdżan ma taką stolicę, ale nie będę aż tak daleko interpretował. Pozostawię ten aspekt do rozwiązania innym. Co zaś w avatarze tego gramowicza? No to chyba jakiś TV albo monitor jest. Nietypowo to trochę wygląda. Zaś i on ma świąteczną czapkę, to już podchodzi pod pewną obsesję na tym forum. :) To moze teraz podpis: Bam Team? nie mam pojęcia, może gra w coś w teamie i tak się on nazywa? Nie wiem. W każdym razie powietrze pachnie mu jak malinowa mamba. Nie wnikam, o co tu biega. ;D Mój wywiad mówi mi o tym, że lubi się wypowiadać w temacie o Gothic 3. Nic dziwnego, że go nie spotakałem. Unikam tego wątku mimo iż kocham tę serię. Nie chcę przypadkiem czegoś przeczytać co by mi popsuło radochę z gry. (Kiedyś na pewno zagram). Myślę, że będzie z niego dobry gramowicz.
Pozdrawiam.

==>YahooPL

A tę żywą reklamę serwisu Yahoo już opisywałem chyba z 2-3 razy. :P YahooPL też lubi najnowszego Gothic''a. BTW lubi też Test Drvie: Unlimited. Na forum jest dość długiego czasu, lecz dopiero ostatnio zaczął aktywniej się udzielać na gram.pl. Od niedawna został przyjety do forumowej brygady. I on poddał się świątecznemu nastrojowi na forum co wyraźnie widać w jego avatarze. :) Jest ateistą podobnie jak i ja. W podpisie cytat z Pisma Świętgo Chrześcijan. Pewnie nie dlatego, że wierzy, ale cytat znaczy coś dla niego. Jest gramowiczem niezwykle miłym i sympatycznym, bardzo łatwo mozna znaleść z nim wspólny język. Jeżeli nie zapomnę jego również umieszczę na swojej liście ulubionych forumowiczów. Póki co pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45 Ksywka ciekawa rzadko się z taką spotykam ciekawe skąd pomysł na taką ksywke lubisz szerszenie
a może starasz się być jak szerszeń. :D :D Dobra nie wnikam twoja sprawa awatar hmy.... Oczywiście szerszeń pokazany z najlepszej strony.Awatarek z podpisem dobrze.. Podpis po angielsku pewnie jakiś cytat albo po prostu próbujesz sie wykazać swoją umiejętnością języka angielskiego. Tibia (MMORPG) - temat ogólny" ulubiony temat ? Pewnie lubisz gry tego typu.. ale nie wnikam każdy ma inny gust a propo jeszcze ksywki po co liczba 45?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować