Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise nadal na pełnym gazie

15 postów w tym temacie

No to mi się podoba - regularne, duże, i jeszcze darmowe dodatki. Inni wydawcy się powinni uczyć, a nie wydawać 1 dodatkową broń, albo siodła dla koni za (stosunkowo)dużą kasę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Burnout Paradise jak się jedzie autem o nie było ludków w środku bo co się z nimi tam by działa podczas destrukcji.

Teraz jak są na motorach to ja nie chcę wiedzieć co tam się z nimi dzieje. Na pewno nic miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meykan
Jak sie jedzie na motorze i zalicza glebe to albo odrazu sie respawnujesz albo leci sam motor. Nigdy niestety nie widac kierowcy , a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę wciągająca i to pomimo kilku niedociągnięć i braku dostępu do neata na mojego Xklocka:) Ściągnąłem najnowsze "motorki" i muszę przyznać że dodatek sporo zmienia i sporo fajnych opcji dodaje:) Jeśli tak dalej będzie to chyba ta gra po wyjściu na PC''ta będzie HITEM!!!

Wyobraźcie sobie że te dodatki będą za darmo, zmienia zawsze coś na lepsze i dodadzą nowe zabawki a na dodatek będze to gra jak TDU czyli prawie MMO:)

Zyć nie umierać:D

WRUUUUM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, przyznam szczerze że polityka Cirterion Games jest chyba jedną z lepszych, jaką prowadzą studia developerskie.

Wydawanie kolejnych dodatków, dostępnych za darmo do swojego flagowego tytułu to bardzo fajna rzecz, która znacznie wydłuża żywotność gry. Wyjadacze Paradise już dawno zdążyli go przejść, a teraz katują rozszerzenie, które wprowadza motory. Pozostaje czekać nam do wiosny, na kolejną aktualizację, która wniesie sporo nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować