Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

24-calowy monitor BenQ Full HD LCD

15 postów w tym temacie

Model E2200HDA (również Full HD) - sprzedaje się bardzo dobrze. Może dlatego, że jest ładny, ma "owe" full hd i kosztuje poniżej 600 PLN ? :)

A te 24 cale? Bez kamery i portów USB pewnie coś koło 1000 (albo i mniej) by kosztował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 2 patyki to sobie można w Polsce kupić Monitor 3D więc już z tak kosmicznymi cenami nie przesadzajcie... monitor pewnie będzie gdzieś tak z ok. 1000 zł do 1300 zł góra, moim zdaniem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności. Czy oby na pewno monitor będzie posiadał wymienione wyjścia, czy może raczej wejścia? :P
A 5 ms to bardzo dobra reakcja i tak nie widzicie różnicy w szybkości w porównaniu z 2 ms, a przynajmniej nie ma przesterowania obrazu tak jak to bywa w monitorach z 2 ms wyciśniętymi na chama przez zwiększenie wzmocnienia (większe oscylacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ta kamerka to na siłę wrzucona...

Mi osobiście ten monitor już z wyglądu się nie podoba. Teraz "trendi" jest czerń i większość sprzętów jest w tym kolorze robiona, srebrny to przeżytek ;-) Rozdzielczość jest niezła, tylko szkoda że nie ma tunera telewizyjnego. Wtedy mógłby od razu służyć jako telewizor, a tak niestety nie. Ja sam ostatnio zaopatrzyłem się w LG 22" HD Ready, ale z tunerem telewizyjnym i masą wejść - telewizja HD i PS3 wyglądają na nim po prostu cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co takiego niezwykłego w tym monitorze? ja już 3 miesiące temu kupiłem Samsunga 2493hm o identycznych parametrach za 1300zł i to w sklepie nie dla idiotów. Chyba, że przeoczyłem coś, w czym ten monitor jednak dominuje? Bo jak nie to pełno takich na sklepowych ekspozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować