Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 12:16, mariog4 napisał:

Wow, Kolekcja wszechczasow znow 159 ??


Bo jak widzisz jest niedostępna,ale samo to że kosztowała 59 zł + wpln''y daje nadzieje na dobry zrzut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bo jak widzisz jest niedostępna,ale samo to że kosztowała 59 zł + wpln''y daje nadzieje na dobry zrzut:)"

Zobaczymy, ta kolekcja to tak naprawde zadna nowosc, poprostu zlepek starych gier ktory i tak sie nie sprzedawal. Ja jestem fanem tej gry ale po co mi ta kolekca skoro mam wszystkie czesci w premierowych wydaniach. Uwazam ze nie jest to rewelacyjny rzut. Choc skoro byl FEAR 2, wiec moze nie bedzie tak zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być info przed dodaniem gier ale jakoś nie wyszło...znowu ;)
Jak komuś się wcześniej nie udało to może łykać Empire czy DoW2 za 39,90. Jeśli już wcześniej ktoś zamówił (jak ja) to nie może dodać tych gier do koszyka. Dobry ruch - wyeliminuje odsprzedaż na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle ten rzut wygląda, szkoda że już wczoraj kupiłem ale co mi tam, zamówię druga paczuszkę z Dark Athena, dobrze wczoraj zgadywałem że się pojawi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jest nowy rzut :)
Łyknę chyba:
Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena
Space Siege
Codename: Panzers - Zimna Wojna

a już miałem kroniki na allegro kupować za 55 zł używkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 12:58, mikim napisał:

Ciekawy rzut, no, ale dla mnie nic specjalnie kuszącego :). Zdziwiłem się najbardziej
obecnością Age of Conan.

A ja się nie zdziwiłem - jakiś czas temu AoC Edycja kolekcjonerska był w MM za 69 zł - to dopiero mnie zdziwiło ;)
Najwyraźniej liczba abonentów cały czas spada - stąd wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 13:13, Lord_Wojny napisał:

Nowy Riddick, czy FEAR 2? :)

Riddick (choć nie grałem ;) - Fear2 mnie rozczarował (przeszedłem).
Też właśnie zamówiłem Riddicka - mam nadzieję że w czwartek uda mi się go odebrać w sklepie Metro (razem z EK Herosów). Z zimnej wojny zrezygnowałem bo mam jeszcze ze 20 strategi do przejścia. Podobnie ze space sige - demo było mocno średnie jak i podobno cała gra. Mam lepsze h'n's w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 13:23, Sharaqus napisał:

Zauważyliście, że nie napisał nic Lutador, ani nie było info na cdprojekt.pl?
Nieśmiało myślę, że to jeszcze nie koniec... ;)


Daj spokoj. Przeciez oni maja megabajzel. Naprawde sadziles, ze bedze informacja na glownej stronei CDP?

Rzut jest b. slaby, ewidnetnie tylko to co zalega w magazynach. Alone in the Dark, Space Siege, Duduś Wesołek, Kocham Konie 2 - jakies zarty. Age of Conan - brawo, mam kupic za promocyjne wplny i pozniej jeszcze placic co miesiac czyli CDP i tak zarobi - dobry dowcip ale ja sie nie smieje.
Empire: Total War i F.E.A.R. 2 trzymaja poziom... ale to juz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za radę. Posłuchałem, zamówiłem Riddicka. Co prawda po kilkugodzinnym zachwycie pierwszą częścią znudził mi się i nie pozwolił się przejść do końca- to jednak miło wspominam. Na FEARa bedzie jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować