Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 21:15, sevrond napisał:

Jak spr. ile czego jest ?

Empire - jest ! Ponad 10 sztuk pokazuje



dodaj do koszyka i spróbuj złożyć zamówienie. Nawet jak pisze ze jest więcej niż 10 sztuk w rzeczywistości może się okazać, że nie ma ani jednego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proste. Wystarczy włożyć tytuł do koszyka, ilość sztuk ustawić na dużą liczbę(np. 99) i kliknąć "przelicz". Potem wyświetli się informacja typu "nie można zamówić więcej sztuk niż <liczba>". Przydaje się, gdy planujemy coś w sklepie zamówić i chcemy sprawdzić, czy przypadkiem towar się nie kończy i nie zabraknie go dla nas.

EDIT: Holy shit, Riddicka zostało tylko 13 egzemplarzy! Strasznie szybko schodzi, w przeciwieństwie do AoC- mają tego aż 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezły rzut, ale przydałyby się jakieś gadżety. Gdyby nie to, że złożyłem już zamówienie na Call of Juarez Więzy Krwi EK oraz Prototype to zakupiłbym sobie Riddica, Empire i Age of Conan już mam a Feara 2 zamówiłem podczas poprzedniej aktualizacji. Alone in the Dark mam podstawkę, a jeszcze niedawno widziałem na allegro kolekcjonerki po 60 bądź 69 zł więc nie wiem czy opłaca się wydawać 110wpln , a wracając do aktualizacji to mam nadzieję, że będziecie je robić częściej i dorzucicie kilka gadżetów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO TO KURNA MA BYĆ?! W NOCY MAIL O AKTUALCE, JEST 8:30 A JUŻ (!!) NIE MA FEARA 2! :(:(

Ile wystawiliście pudełek do wPLNomanii? 10? Jak robicie jakieś akcje, to rzućcie jakąś większą partię, żeby nie tylko noł-lajfy mogły się załapać na jakąś fajną grę. I co ja mam teraz zrobić z 250wPLNami, jak nic nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada - czuuuuwaj...a nie czekaj na mail - ludzie co 5 minut wchodzą na stronkę i sprawdzają czy nie ma nic nowego a ty jesteś oburzony że dzień po rzucie nic nie zostało... ;)

PS: A jak ktoś jest z W-wy to się obłowi i bez wplnów:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6750496,Wyprzedaz_w_CD_Projekcie__gry_od_20zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 08:43, sZakOOu napisał:

CO TO KURNA MA BYĆ?! W NOCY MAIL O AKTUALCE, JEST 8:30 A JUŻ (!!) NIE MA FEARA 2! :(:(

Ile wystawiliście pudełek do wPLNomanii? 10? Jak robicie jakieś akcje, to rzućcie jakąś
większą partię, żeby nie tylko noł-lajfy mogły się załapać na jakąś fajną grę. I co ja
mam teraz zrobić z 250wPLNami, jak nic nie ma??


Nie wystawią Ci chyba całego magazynu po 50-70% ceny, prawda? oO Nie rozumiecie sensu tej akcji, ona nie jest po to, byście wszyscy się okupili i cieszyli się, jak wyru.... CDP. Kto pierwszy ten lepszy. Zrozumcie, że schodzą tu gry, które albo zalegają na magazynie albo faktycznie są hitami. Tych pierwszych jest dużo, ale chyba logiczne jest, że tych drugich będzie odpowiednio mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 10:11, Krystianek145 napisał:

Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż 0 Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena.
hauhauhuhuha rozwalilo mnie to


Wczoraj było ich jeszcze 26, już nie ma widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:44, mateuszd55 napisał:

Błędem (wczorajszym) było też to,że pomylili się i wystawili Hirołsów za 60 zł zamiast
wystawić za 160 zł :P
Ale poprawili to dopiero następnego dnia...

a jak ktoś zamówił po 60 zł to co wtedy >?
(nie ja ale się tylko pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jakaś pomyłka :/ jak robić taką akcję, to z większą ilością gier.

w sumie też nie dziwię się, że ludzie się rzucili, bo z tymi wPLN ostatnio nie da się nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że Ja sobie że za każdym razem jak chce coś kupić z tej forsy to coś akurat udziwnili i sie nie da np.: wczoraj przyszło mi na myśl aby kupić sobie PES 09 na PSP i oczywiście nie ma , miałem też inne tego typu "przypadłości" i za każdym razem się nie da .

TAK JAK BYŁO DO 1 MARCA TO BYŁ CHYBA NAJLEPIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktczynie najciekawsze pozycje zniknely w mig. Mnie sie udalo zalapac na F.E.A.R-a 2, mam nadzieje, ze szybko dojdzie. Pewnie nie byloby takiego problemu, gdyby czesciej aktualizowali oferte. Bo chetnych na wydanie wirtualnej kasy jest mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej panowie popracujcie nad skryptami odpowiadającymi za ten napis dostępne/ niedostępne bo naprawdę irytujący jest fakt, że chce złożyć zamówienie na grę która niby jest dostępna a tu się okazuje, że do koszyka nie mogę włożyć więcej niż 0 sztuk danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że CDP nie wrzuci produków na stronę WPLnmani z innej akcji którą organizuje GIERMASZ.

Cytuję:

"Dziś przedstawiam przykładowe gry, gadżety oraz super ceny, w jakich będzie można je nabyć już w najbliższy piątek oraz w sobotę.

Gry na PC:

Colin McRae Rally 2005 – 5zł
Fable – 5 zł
Rise of Legends – 5 zł
Titan Quest – 5 zł
ToCA Race Driver 3 – 5 zł
Juiced 2 – 10 zł
Age of Empires 3 – 20 zł
Devil May Cry 4 – 20 zł
Medieval II Total War – 20 zł
Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy – 20 zł
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – 30 zł
Age of Conan 2009 Edycja Kolekcjonerska – 50 zł

I wiele, wiele innych….

Gry na konsole Xbox 360:
Golden Axe – 40 zł
Juiced 2 – 40 zł
Lost Planet: Colonies – 40 zł
Mass Effect – 40 zł
Pro Evolution Soccer 2008 – 40 zł

I mnóstwo innych….

Gry na konsole PlayStation 3:
Devil May Cry 4 – 40 zł
MotoGP ’08 – 40 zł
Unreal Tournament III – 40 zł
Viking – 40 zł
Virtua Fighter 5 – 40 zł

I to tylko czubek góry lodowej…

Gry na konsole PlayStation 2:
Destroy All Humans 2 – 20 zł
MotoGP ’08 – 20 zł
Prince of Persia: Sands of Time – 20 zł
Pro Evolution Soccer 2008 – 20 zł
Silent Hill 4 – 20 zł

Oraz…UWAGA!...

Gadżety:

Koszulka z gry Resident Evil 5 – 15 zł
Koszulka z gry Aga of Conan – 15 zł
Figurka z gry Street Fighter 4 – 20 zł
Figurka z gry Destroy All Humans – 10 zł
Figurka z gry X-Blades – 10 zł"

źródło: http://www.cdprojekt.pl/news/5096/Odjechany_totalny_GIERMASZ_odpowiedzia_na_Swiatowy_Kryzys

Z checią kupiłbym parę gier np. Dzikie Hordy na PC czy gry na X, jednak wyjazd do Wa-wy tylko po to aby pocałować klamkę nie jest ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 16:38, Miniu napisał:

Promocja wlasciwie tylko dla Wawy . Kupil bym DMC4 za 20 zl jakby sie pojawil na wplmani
bez chwili wahania .


Dal mnie to osobiscie skandal. CDP dzieli kientow na lepszych i gorszych. Jak milo, ze przestalem kupowac ich produkty (oprocz systematycznego pozbywania sie wPLN). To byla uczciwa decyzja. Uczciwa w stosungo do samego siebie. Nie lubie byc traktowany niepowaznie. Im dalej w las tym bardziej jestem przekonany o jej slusznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 17:17, Galnospoke napisał:

> Promocja wlasciwie tylko dla Wawy . Kupil bym DMC4 za 20 zl jakby sie pojawil na
wplmani
> bez chwili wahania .

Dal mnie to osobiscie skandal. CDP dzieli kientow na lepszych i gorszych. Jak milo, ze
przestalem kupowac ich produkty (oprocz systematycznego pozbywania sie wPLN). To byla
uczciwa decyzja. Uczciwa w stosungo do samego siebie. Nie lubie byc traktowany niepowaznie.
Im dalej w las tym bardziej jestem przekonany o jej slusznosci.



Hmm, to według ciebie jak ktoś robi promocję dajmy na to na branżowych targach w danym mieście to jest to dzielenie na lepszych i gorszych klientow? targi czy siedziba CDp jest w JEDNYM miejscu to tez tam robią co jakiś czas promocje.
A co, mają do ciebie na wioche czy do miasta specjalnie przyjechać i zrobić stoisko targowe z paroma grami żebyś sie lepiej poczuł?
Hmm, to promocja w media markt też wedlug ciebie dzieli na lepszych i gorszych bo nie w kazdym miescie jest media m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować