Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Red Alert 3 - dzień pierwszy

8 postów w tym temacie

Intro jest niesamowite, załamanie czasu uhh. Jak narazie 6 misja u Sowietów, gra daje radę ;). Gdyby nie ta cukierkowatość i zbyt małe maksymalne oddalenie mapy ( btw. w Becie było lepiej...), grze dałbym 10/10.

W dniu polskiej premiery padły amerykańskie serwery Red Alert 3 (nowiutkie). Walczą dzielnie, osobiście aktualnie na 4 próby 3 razy się zalogowalem, już jest lepiej, jednakże jak tu być wyrozumiałym dla EA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sie przyjemnie... chociaz gra jest troche za kolorowa... ale teraz wszystkie gry tak maja... no coz taka moda
a z logowaniem faktycznie jest problem... czyzby EA nie spodziewalo sie takiego zainteresowania gra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry jeszcze nie mam, zastanawiam się czy kupić.... po screenach widzę że grafa jest strasznie cukierkowa... a poza tym niektóre jednostki to moim zdaniem porażka np. statek z gąsienicami jeżdżący po lądzie.........

a i tak apropo postaci... Tanya czyli Barbie w mundurku i z giwerami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 10:23, Arczir2d2 napisał:

gry jeszcze nie mam, zastanawiam się czy kupić.... po screenach widzę że grafa jest strasznie
cukierkowa... a poza tym niektóre jednostki to moim zdaniem porażka np. statek z gąsienicami
jeżdżący po lądzie.........

a i tak apropo postaci... Tanya czyli Barbie w mundurku i z giwerami xD


Gra jest cukierkowata (taki już moda, prawda ?), ale gdybyś wgłębił się w fabułę... nawiązuje już do Red Alert 1 i to jest coś pięknego. Aktorzy też grają niesamowicie, uwierz mi. Gra - TRYB WSPÓŁPRACY podczas kampanii... sama radość, tak się z kumplem bawię, jak jeszcze nigdy dotąd uwierz mi po prostu rewelacja. Polecam, kupuj w ciemno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj w Empiku. Wysoka cena, DRM, aktywacje przez internet, limity, malware itp. Leżała sobie obok Dead Space, Crysis Warhead. Po ostatniej aferze z blokowaniem aktywacji gier przez EA za krytyczne uwagi na forum EA (zawieszanie kont) to nawet gdyby mi dawali oryginały tych gier za darmo to wolałbym ściągnąć pirata - bezpieczniej i taniej. Cóż, EA życzę z całego serca strat finansowych i upadku. Wolałem sobie wczoraj kupić F3 i Turoka. Na szczęście seria Red Alert mi nie leży, więc bez żalu olewam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:32, Zbyniek1064 napisał:

Widziałem wczoraj w Empiku. Wysoka cena, DRM, aktywacje przez internet, limity, malware
itp. Leżała sobie obok Dead Space, Crysis Warhead. Po ostatniej aferze z blokowaniem
aktywacji gier przez EA za krytyczne uwagi na forum EA (zawieszanie kont) to nawet gdyby
mi dawali oryginały tych gier za darmo to wolałbym ściągnąć pirata - bezpieczniej i taniej.
Cóż, EA życzę z całego serca strat finansowych i upadku. Wolałem sobie wczoraj kupić
F3 i Turoka. Na szczęście seria Red Alert mi nie leży, więc bez żalu olewam .......


Ja w sumie też o polityce EA wiele dobrego do powiedzenia nie mam ... poprawka, nie mam nic dobrego do powiedzenia.
Ale ja dla odmiany serię RA darzę bardzo dużym sentymentem ... naprawdę żal duszę ściska, kiedy widzi się w intrze RA2 napis: "Westwood Studios Proudly Presents" (jak to wtedy dumnie brzmiało), a w trójce niestety już jakieś EALA bleee.
Mi seria C&C zawsze będzie się kojarzyć z Westwoodem ... zawsze.
Mimo to część trzecią wyjątkowo dla EA postanowiłem kupić właśnie z uwagi na sentyment do poprzednich części oraz ze względu na naprawdę mocną obsadę wynajętą dla potrzeb live-action movies.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że innych gier od EA kupować nie zamierzam, bo i nic innego z ich najbliższego "repertuaru" mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować