Zaloguj się, aby obserwować  
esteban09

Age of Mythology + The Titans Expansion

50 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2006 o 19:21, filip4b napisał:

Sprawdzałem gdzie jeszcze mozna dostać tę grę z dodatkiem ,i znalazłem na "gry-online.pl"

ale za jaką cenę ,no ludu Gra za 169 zł a dodatek za 129 czy to jest normalne...ja się pytam
przecierz to ma ze 3 lata!!!!


lol albo jakis blad na stronce maja albo jacys niekompetentni ludze tam pracuja. Jak bardz chcesz miec ta gre to albo na rynek albo jakis program do sciagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:26, Shabranigdo napisał:

> Sprawdzałem gdzie jeszcze mozna dostać tę grę z dodatkiem ,i znalazłem na "gry-online.pl"
> ale za jaką cenę ,no ludu Gra za 169 zł a dodatek za 129 czy to jest normalne...ja się
>pytam przecierz to ma ze 3 lata!!!!
lol albo jakis blad na stronce maja albo jacys niekompetentni ludze tam pracuja. Jak bardz
chcesz miec ta gre to albo na rynek albo jakis program do sciagania ;)

Niestety się nie mylą, wszędzie gdzie jest ta gra tyle kosztuje ta gra w Polsce została importowana (nie wydana) przez Promise po cenach zachodnich i tyle nadal kosztuje za jkieś dwa lata może Cenega wyda ją w klasyce jak obecnie to ma miejsce z Age of Empires 1, czy innymi gierkami M$. Trza czekać. Ja mam wydanie premierowe bez dodatku, jak już pisałem, gra mnie zawiodła i dodatku kupić w takiej cenie nie zamierzam, 20 zł na tę grę z dodatkiem to wystarczająco by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> grę pożyczyłem;) Chodzi mi o spolszczenie do the titans. Skąd można pobrać?
>
www.ageofmythologyfans.blog.onet.pl <---------- dział download spolszczenie i wiele wiele innych ciekawych rzeczy

MOJA ULUBIONA GRA !!!!!!!!
ULUBIONY BóG HMM WSZYSCY BóSTWO tez wszyscy sa fajny
Gra warta polecenia jest super :)
Posiadam wszystkie wersje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siecie co naprawdę gra jest super. Sam ją kupiłem za 100zł z dodatkiem gratis wtedy nazywała się Age of Mythology Gold. Kupiłem ją bo ta gra jest super przeszedłem już chyba 5 razy a demo chyba 10. Przeszedłem obydwie części i jestem zadowolony chociarz 1 część była lepsza ale tytanów nie było. A i pytanie. Czy jest jeszcze jakieś Age Of Mythology oprócz tych dwóch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:58, Quardo444 napisał:

Siecie co naprawdę gra jest super. Sam ją kupiłem za 100zł z dodatkiem gratis wtedy nazywała
się Age of Mythology Gold. Kupiłem ją bo ta gra jest super przeszedłem już chyba 5 razy a demo
chyba 10. Przeszedłem obydwie części i jestem zadowolony chociarz 1 część była lepsza ale tytanów
nie było. A i pytanie. Czy jest jeszcze jakieś Age Of Mythology oprócz tych dwóch???


Nie, nie ma innych odsłon, AoM to taki TEST technologiczny, czy technologia 3D im wyjdzie (bo wcześniej AoE było oparte o grafikę 2D), bo nie chcieli ewentualnie skopać dobrego imienia serii Age of Empires co zresztą w mojej opinii i tak zrobili.

AoE z dodatkiem wyjdzie w seri SuperSeller Cenegi co było powiedziane w innym wątku, za cenę ok 50 PLN jeżeli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 17:40, mrmichu napisał:

grę pożyczyłem;) Chodzi mi o spolszczenie do the titans. Skąd można pobrać?

Cenega wyda grę spolszczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:33, PioMrex napisał:

> grę pożyczyłem;) Chodzi mi o spolszczenie do the titans. Skąd można pobrać?
> > Cenega wyda grę spolszczoną.

A co ty tak co chwilę z tym Age of Empires. Przecierz mówimy w tym temacie o Age of Mythology.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:28, Quardo444 napisał:

> > grę pożyczyłem;) Chodzi mi o spolszczenie do the titans. Skąd można pobrać?
> > > Cenega wyda grę spolszczoną.
A co ty tak co chwilę z tym Age of Empires. Przecierz mówimy w tym temacie o Age of Mythology.

Bo mam negatywne zdanie o AoM, jak lubiłem produkcje Ensemble Studio tak od AoM po AoE3 straciły w moich oczach pierwotną grywalność gier tego studia.
Obecnie za mistrza RTSu uważam firmę relic.
Cóż trzeba pograć w AoE2 żeby widzieć różnicę... te mury ohydne w AoM... widać, że chłopaki się dopiero uczyli 3D...
Gdyby zachowali wszystkie elementy AoE2 i dodali nowe byłoby super, ale niestety porzucili ciekawe i udane rozwiązania wprowadzając nowe często chybione.

W AoM można sobie włączyć, ale jeżeli grało sie dużo w AoE2+ to dostrzeże się wiele wkurzających elementów.
Teraz tej gry za tę cenę co była na początku już bym nie kupił, obecna propozycja Cenegi jest całkiem rozsądna, jeżeli ktoś nie ma tego tytułu, chociaż ja po przemyśleniu poczekam jednak aż zejdzie do KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:41, PioMrex napisał:

> > > grę pożyczyłem;) Chodzi mi o spolszczenie do the titans. Skąd można pobrać?

> > > > Cenega wyda grę spolszczoną.
> A co ty tak co chwilę z tym Age of Empires. Przecierz mówimy w tym temacie o Age of Mythology.

> > Bo mam negatywne zdanie o AoM, jak lubiłem produkcje Ensemble Studio tak od AoM po AoE3 straciły
w moich oczach pierwotną grywalność gier tego studia.
Obecnie za mistrza RTSu uważam firmę relic.
Cóż trzeba pograć w AoE2 żeby widzieć różnicę... te mury ohydne w AoM... widać, że chłopaki
się dopiero uczyli 3D...
Gdyby zachowali wszystkie elementy AoE2 i dodali nowe byłoby super, ale niestety porzucili
ciekawe i udane rozwiązania wprowadzając nowe często chybione.

W AoM można sobie włączyć, ale jeżeli grało sie dużo w AoE2+ to dostrzeże się wiele wkurzających
elementów.
Teraz tej gry za tę cenę co była na początku już bym nie kupił, obecna propozycja Cenegi jest
całkiem rozsądna, jeżeli ktoś nie ma tego tytułu, chociaż ja po przemyśleniu poczekam jednak
aż zejdzie do KK.

Ok spoko masz negatywne zdanie o grze AoM ale czemu zachwycasz się cały czas tą grą. A wogóle to wiesz co mam AoE 2 i dodatek do niej i powiem ci szczerze że grafika AoM jest lespsza niż w AoE bo w AoE są jakieś kwadraciki (bez urazy dla fanów tej gry) ogółem nic do tej gry nie mam sam ją lubie kilka razy przeszedłem no może ta grafika. I jak mówiłem na początku po co zachwycasz się AoE w tym temacie to tak samo jak bym nie lubiał Fify 06 i mówił bym w tym temacie o np. Gothicu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:55, Quardo444 napisał:

Ok spoko masz negatywne zdanie o grze AoM ale czemu zachwycasz się cały czas tą grą. A wogóle
to wiesz co mam AoE 2 i dodatek do niej i powiem ci szczerze że grafika AoM jest lespsza niż
w AoE bo w AoE są jakieś kwadraciki (bez urazy dla fanów tej gry) ogółem nic do tej gry nie
mam sam ją lubie kilka razy przeszedłem no może ta grafika. I jak mówiłem na początku po co
zachwycasz się AoE w tym temacie to tak samo jak bym nie lubiał Fify 06 i mówił bym w tym temacie
o np. Gothicu 2.

Właśnie! jedyne co ta gra "lepsze" to nowocześniejszą szatę graficzną, ale powiem, że lepsze gry wychodziły w tamtym okresie w 3D od AoM. Ta grafika... pchiii powiem szczerze już w tamtym okresie była śmieszna.
Dlaczego piszę o negatywnych elementach, bo życie takie jest, że są elementy pozytywne i negatywne.

Twórcy z Ensemble Studio zawiedli moje oczekiwania. Tu bardziej chodzi o grywalność, cóż, dla mnie elementy graficzne są właściwie na drugim... czy dalszym miejscu. Dla mnie gra musi być wygodna i intuicyjna, czyli jak coś mam zamiar zrobić to mechanika gry robi to w taki sposób, że efekt mojej czynności będzie taki jak zakładałem przed wykonaniem tejże czynności a tak, na ile pozostało mi w pamięci, nie jest, bo gra pamiętam, że wkurzyła mnie porządnie (w porównaniu z tego co się spodziewałem po grze wydanej przez twórców AoE2+). Stąd może moja taka ostra złość do teg tytułu i Ensemble Studio od czasu gdy wydali to poronione dziecko.

Na plus można zdecydowanie tej grze policzyć tematykę i ciekawe pomysły, ale mechanika zawiodła (i nie chodzi mi tu o balans sił, tylko ogólne czynności stawianie murów, grupowania... pewno musiałbym poszukać swojej listy uwag, jeżeli gdzieś jeszcze ten papier przetrwał z tamtego okresu, ale pamiętam, że cała A4 była zapisana pismem wielkości ok. 12pkt.). Gra w tę pozycję była nieustanną irytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:48, PioMrex napisał:

> Ok spoko masz negatywne zdanie o grze AoM ale czemu zachwycasz się cały czas tą grą. A
wogóle
> to wiesz co mam AoE 2 i dodatek do niej i powiem ci szczerze że grafika AoM jest lespsza
niż
> w AoE bo w AoE są jakieś kwadraciki (bez urazy dla fanów tej gry) ogółem nic do tej gry
nie
> mam sam ją lubie kilka razy przeszedłem no może ta grafika. I jak mówiłem na początku
po co
> zachwycasz się AoE w tym temacie to tak samo jak bym nie lubiał Fify 06 i mówił bym w
tym temacie
> o np. Gothicu 2.
Właśnie! jedyne co ta gra "lepsze" to nowocześniejszą szatę graficzną, ale powiem, że lepsze
gry wychodziły w tamtym okresie w 3D od AoM. Ta grafika... pchiii powiem szczerze już w tamtym
okresie była śmieszna.
Dlaczego piszę o negatywnych elementach, bo życie takie jest, że są elementy pozytywne i negatywne.

Twórcy z Ensemble Studio zawiedli moje oczekiwania. Tu bardziej chodzi o grywalność, cóż, dla
mnie elementy graficzne są właściwie na drugim... czy dalszym miejscu. Dla mnie gra musi być
wygodna i intuicyjna, czyli jak coś mam zamiar zrobić to mechanika gry robi to w taki sposób,
że efekt mojej czynności będzie taki jak zakładałem przed wykonaniem tejże czynności a tak,
na ile pozostało mi w pamięci, nie jest, bo gra pamiętam, że wkurzyła mnie porządnie (w porównaniu
z tego co się spodziewałem po grze wydanej przez twórców AoE2+). Stąd może moja taka ostra
złość do teg tytułu i Ensemble Studio od czasu gdy wydali to poronione dziecko.

Na plus można zdecydowanie tej grze policzyć tematykę i ciekawe pomysły, ale mechanika zawiodła
(i nie chodzi mi tu o balans sił, tylko ogólne czynności stawianie murów, grupowania... pewno
musiałbym poszukać swojej listy uwag, jeżeli gdzieś jeszcze ten papier przetrwał z tamtego
okresu, ale pamiętam, że cała A4 była zapisana pismem wielkości ok. 12pkt.). Gra w tę pozycję
była nieustanną irytacją.

Jak uważasz wiesz każdy ma swoje zdanie na różny temat ja to nazywam "Wolnością Słowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:48, PioMrex napisał:

> Ok spoko masz negatywne zdanie o grze AoM ale czemu zachwycasz się cały czas tą grą. A
wogóle
> to wiesz co mam AoE 2 i dodatek do niej i powiem ci szczerze że grafika AoM jest lespsza
niż
> w AoE bo w AoE są jakieś kwadraciki (bez urazy dla fanów tej gry) ogółem nic do tej gry
nie
> mam sam ją lubie kilka razy przeszedłem no może ta grafika. I jak mówiłem na początku
po co
> zachwycasz się AoE w tym temacie to tak samo jak bym nie lubiał Fify 06 i mówił bym w
tym temacie
> o np. Gothicu 2.
Właśnie! jedyne co ta gra "lepsze" to nowocześniejszą szatę graficzną, ale powiem, że lepsze
gry wychodziły w tamtym okresie w 3D od AoM. Ta grafika... pchiii powiem szczerze już w tamtym
okresie była śmieszna.
Dlaczego piszę o negatywnych elementach, bo życie takie jest, że są elementy pozytywne i negatywne.

Twórcy z Ensemble Studio zawiedli moje oczekiwania. Tu bardziej chodzi o grywalność, cóż, dla
mnie elementy graficzne są właściwie na drugim... czy dalszym miejscu. Dla mnie gra musi być
wygodna i intuicyjna, czyli jak coś mam zamiar zrobić to mechanika gry robi to w taki sposób,
że efekt mojej czynności będzie taki jak zakładałem przed wykonaniem tejże czynności a tak,
na ile pozostało mi w pamięci, nie jest, bo gra pamiętam, że wkurzyła mnie porządnie (w porównaniu
z tego co się spodziewałem po grze wydanej przez twórców AoE2+). Stąd może moja taka ostra
złość do teg tytułu i Ensemble Studio od czasu gdy wydali to poronione dziecko.

Na plus można zdecydowanie tej grze policzyć tematykę i ciekawe pomysły, ale mechanika zawiodła
(i nie chodzi mi tu o balans sił, tylko ogólne czynności stawianie murów, grupowania... pewno
musiałbym poszukać swojej listy uwag, jeżeli gdzieś jeszcze ten papier przetrwał z tamtego
okresu, ale pamiętam, że cała A4 była zapisana pismem wielkości ok. 12pkt.). Gra w tę pozycję
była nieustanną irytacją.

Nie wiesz czasem gdzie pobrać spolszczenie do tej gry bo mam Age of Mythology Gold i nie wim czy jest do niej spolszczenie ale do Age of Mythology 1 jest i mam je ale coś nie chodzi.Nie wiesz czasem gdzie pobrać albo do zwykłej albo do Gold???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 21:13, Quardo444 napisał:

Nie wiesz czasem gdzie pobrać spolszczenie do tej gry bo mam Age of Mythology Gold i nie wim
czy jest do niej spolszczenie ale do Age of Mythology 1 jest i mam je ale coś nie chodzi.Nie
wiesz czasem gdzie pobrać albo do zwykłej albo do Gold???

Nie, nie wiem. Cenega wydała obecnie w S$ wersję polską Gold, ale raczej samodzielnych plików spolszczenia nie uraczysz. Ja mam tylko podstawkę w wersji EN, poczekam, aż AoM spadnie do Kolekcji Klasyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dokładnie po zainstalowaniu, uruchamiam grę, widzę filmik z kolesiem w świątyni, kończą się filmiki widzę ładowanie i wyskakuje komunikat że uruchamianie gry nie powiodło się. Czy ktoś wie czym jest to spowodowane i jak z tym walczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:48, PioMrex napisał:

...


Ja tam AoM przeszedłem całe, bez dodatku bo nie miałem na razie okazji w niego pograć, ale niedługo to sie zmieni tylko zeby AoM ZE Cenega wydała w KK ;)

Gra co prawda kupiona przez mnie na fali euforii AoE2 i trzeba powiedzieć ze troszkę zawiodła moje oczekiwania, jednak przeniesienie serii Ensemble Studio z 2D do 3D wymagało pewnego rodzaju dośwaidczenia, którego to doświadczenia pewnego rodzaju efektem ubocznym było AoM, no trzeba powiedzieć ze całkiem niezłym efektem ubocznym, ale jednak jak widac studio to nie zaryzykowało zrobienia od razu kolejnej trzeciej odsłony AoE, tylko dopiero po wydaniu AoM, na jego sprawdzonym juz silniku, postanowili zrobić AoE3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy gram w Age of Mythology i mam bardzo mieszane uczucia.Z jedej strony , biorąc pod uwagę datę premiery gry , nie jest źle , grafika wygląda nie najgorzej i grywalność stoi na wystarczającym poziomie. Niestety udźwiękowienie gry , a szczególnie ogłosy walki to całkowita porażka.Walka mieczem brzmi jak tłuczenie pokrywką o garnek , a strzelania z łuku , to już sam nie wiem do czego porównać.Dźwięk , zamiast podnosić grywalność , przynosi odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować