Zaloguj się, aby obserwować  
Grur

Żałosne Fallout 3

11 postów w tym temacie

I od razu by nie było nieporozumień: gra Fallout 3 wymiata klimatem, grywalnościa itp (jestem gdzies w połowie gry). Ale !!!

Ale wydanie tej gry jest żałosne:
- żeby odpalić gre trzeba mieć zainstalowanego SP3, wszystkie najnowsze sterowniki (małe piwo, zdarza sie),
- grę da się odpalić tylko z launchera z płytki !! próba odpalenia jej u mnie normalnie z folderu z grą zawsze robi to samo: czarne okienko i F3 sie wywiesza, bez komunikatu o błędzie (da się przeżyc choc dość mocno irytuje).
- i gwóźdź programu: BRAK POLSKICH CZCIONEK !!! Działa tylko ó, ź zamienia na odwrócony ?, a reszty niema !!! to ma byc polonizacja ? (żeby nie było nieporozumień, słowo Mała w f3 jest maa, słowo móźdżek to mó?d?ek, a Dąb to db )

Jedyne co ratuje Cenege to to, iż podkłady głosowe są naprawde dobrze zrobione :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 11:44, Kirabax napisał:

Nie musisz zaraz tematu zakładać...


Może pisał a nikt mu nie pomógł.Dlatego założył temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 11:21, Grur napisał:

/ciach/


Może nie masz zainstalowanych jakichś sterowników, albo masz przestawiony język systemu na angielski? Też kiedyś miałem tak w kulku grach, że nie było polskiej czcionki, po kilku miesiącach zainstalowałem tą samą gre i ot, były polskie literki! ;)

P.S.
Tak na prawdę, to nie wiem co mi pomogło, czy reinstalka windowsa, czy coś pozmieniałem... dawno to było ;)

P.S.2
Po co odpalać grę z jej foldera? Nie lepiej ze skrótu na pulpicie? Wydaje mi się, że tak jest wygodniej, niektóre gry też tak mają, że nie chcą się odpalić bezpośrednio z pliku .exe z folderu gry, a mimo to ze skrótu chodzi doskonale... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:23, DoMiNo1992 napisał:

Po co odpalać grę z jej folderu? Nie lepiej ze skrótu na pulpicie? Wydaje mi się, że
tak jest wygodniej, niektóre gry też tak mają, że nie chcą się odpalić bezpośrednio z
pliku .exe z folderu gry, a mimo to ze skrótu chodzi doskonale... ;)


xDDDDDDDDDDDD dobre xDDDDDDDDDDDDDD
przecież skrót jest właśnie do aplikacji która wywala xDDDDD
jak masz skrót do niedziałającej funkcji to za nic nie uruchomisz xDDDDDDD
właśnie na tym polega żałosność tego problemu który opisał założyciel tematu- jak z .exe bezpośrednio nie działa to ze skrótu też nie, co powoduje, że za każdym razem jak chce pograć w F3 to musi wchodzić w Mój komputer i klikać autorun, bo inaczej nie działa xDDD
a taki przypadek ze skrótem jak opisujesz jest niemożliwy xDDD
radzę przeczytać, na czym polega działanie skrótów, bo aż żal czytać xDDDD
ale mnie rozbawiłeś!

a temat do zamknięcia, link do tematu o F3 napisany przez Patryka- pozostaj mi tylko wysłać formularz do moderatorów
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro będę w domu i wreszcie zainstaluje fallout-a :) Mam nadzieje że mnie nie zawiedzie już sporo opinii na jego temat na forum przeczytałem . I wydaje się że jest ok.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Mam pięć spraw

1. Wydaje mi się, że masz jakieś problemy emocjonalne, lub jesteś 11-sto, lub 12-sto letnią naturalną blondynką, albo dzieckiem neostrady... (chodzi mi o twoje wyrażanie emocji, poprzez "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD", to nie jest obraza, ale małe spostrzeżenie)

2. Niekiedy w folderze gry jest kilka plików z rozszerzeniem .exe, niektóre odpowiadają za otwarcie aplikacji, niektóre za coś innego (niekoniecznie odpalenie gry) być może autor wątku wciskał niewłaściwą ikonkę? Dlatego wypowiedziałem się, że najskuteczniejszym sposobem jest po prostu kliknięcie w ikonkę. Być może się myliłem, cóż, to czyni z nas ludzi... A być może po prostu gra wymaga płytki do odpalenia, a takowa nie była w napędzie, gdy autor wątku odpalał grę? Cóż... ;)

3.
>a taki przypadek ze skrótem jak opisujesz jest niemożliwy

Wszystko jest możliwe, jak to to mówi MacGyver ;)

4.
>radzę przeczytać, na czym polega działanie skrótów, bo aż żal czytać

Jedna prosta rada: to nie czytaj...

5.
>ale mnie rozbawiłeś!

Cieszę się, że poprawił ci się humor...

6.
>a temat do zamknięcia

Kim ty jesteś, żeby to pisać, co? ^^ Nie widzę pod twoim nickiem rangi "Moderator" ;)

7. Po co się dopisujesz w temacie, skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia? Tzn. skoro wogóle nie wszedłeś tu z zamiarem pomocy autorowi topicu?

Co prawda link do poprawnego tematu podany, ale żeby nie robić totalnego offtopicu, tak jak pisałem w poprzednim poscie, u mnie też był kiedyś problem z jedną grą, tzn. z polskimi czcionkami (bodajże Software Tycoon) ale chyba po reinstalacji Windowsa (nie pamiętam czy tylko to, czy po prostu coś przestawiłem, było to ze 4 lata temu ;p) problem sam się rozwiązał, bo wątpię, by Cenega tak się wtopiła z tymi czcionkami w tak oczekiwanej grze, ale cóż, błędy są ludzką rzeczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 11:21, Grur napisał:

I od razu by nie było nieporozumień: gra Fallout 3 wymiata klimatem, grywalnościa itp
(jestem gdzies w połowie gry). Ale !!!


Napisz jednak swoją opinię w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26706&u=2614
Ten nie traktuje o nowym aspekcie związanym z grą, a jest wyrażeniem opinii o niej. Można to zrobić równie dobrze w temacie ogólnym. Może błędy u Ciebie można jakoś wyeliminować, a ktoś znajdzie tam sposób.

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować