Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #8: Logotyp jakiej konsoli został przedstawiony na obrazku?

15 postów w tym temacie

Banalne pytanko. Konsola co prawda długo nie pociągnęła, ale zdobyła sobie nie takie znów małe grono zwolenników. I to zasłużenie. W końcu pod wieloma względami mogła konkurować z PS2 jak równy z równym. I tytuły też na nią niezłe wychodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Dreamcast. Jak zobaczyłem logo to się chwile zastanawiałem, ale jak zobaczyłem napis DREAMCAST to już sobie przypomniałem ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:17, KooK napisał:

ciach


Gratuluję podania odpowiedzi. Człowiek wchodzi przez forum w artykuły (zawsze tak robię, nie lubię strony głównej) i widzi takie coś. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:17, KooK napisał:

Oczywiście że Dreamcast. Jak zobaczyłem logo to się chwile zastanawiałem, ale jak zobaczyłem
napis DREAMCAST to już sobie przypomniałem ;D.

I co? Taki ucieszony że psujesz innym zabawe? Ha ha, też się śmieję. Nie rozumiem ciebie i innych którzy czynią podobnie, czy wy macie ograniczenia w ilości procesów mózgowych na daną chwile (ilp/min)? Pomyslunku na Gwiazdkę, a nie gierek i innych przyjemnosci. A jak macie ograniczenia i nie umiecie się powstrzymać przed napisaniem takiego posta to czas nauczyć się zamykać literki i ich nie przelewać do okienka.
To jest kierowania jednocześnie do ciebie jak i do innych wiec nie musisz się smucić, tylko pomysleć.
@Adam
Specjalnie w twojej obronie staje :P
@Ekipa Gram.Pl
Czy nie mieliście przypadkowo w planach wyłączenie mozliwosci komentowania quizów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:30, wip_01 napisał:

> Oczywiście że Dreamcast. Jak zobaczyłem logo to się chwile zastanawiałem, ale jak
zobaczyłem
> napis DREAMCAST to już sobie przypomniałem ;D.
I co? Taki ucieszony że psujesz innym zabawe? Ha ha, też się śmieję. Nie rozumiem ciebie
i innych którzy czynią podobnie, czy wy macie ograniczenia w ilości procesów mózgowych
na daną chwile (ilp/min)? Pomyslunku na Gwiazdkę, a nie gierek i innych przyjemnosci.
A jak macie ograniczenia i nie umiecie się powstrzymać przed napisaniem takiego posta
to czas nauczyć się zamykać literki i ich nie przelewać do okienka.
To jest kierowania jednocześnie do ciebie jak i do innych wiec nie musisz się smucić,
tylko pomysleć.
@Adam
Specjalnie w twojej obronie staje :P
@Ekipa Gram.Pl
Czy nie mieliście przypadkowo w planach wyłączenie mozliwosci komentowania quizów?


Wim, wim ale myślałem że piszę na 2 stronie. A oczywiście każdy kto zobaczy taki temat idzie najpierw do quizu nie? Jak już się zorientowałem że to jest 1 strona, to nie dało się zedytować ;/. Anyway, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze konsolka aż takiej popularności jak playstacja nie zdobyła, swego czasu możliwościami ją przewyższała, ile się o niej w PSXExtreme naczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować