Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTR Evolution – recenzja

14 postów w tym temacie

"Ten właśnie tor został po raz pierwszy w całości przeniesiony do gry komputerowej. "

bzdura.
autor recenzji opierał sie ślepo na materiałach prasowych i reklamowych, podczas gdy każdy fan symulacji wie że ta trasa już od dawna została rewelacyjnie (i w wiekszej ilości wariantów - różne pory roku) przeniesiona do rFactor''a.
i jeździe się po niej ŚWIETNIE.
AARRGGHHH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LIZZU
To ja do listy dorzucę jeszcze Gran Turismo 4, też jest dostępny cały tor Nurburgring i określenie "zielone piekło" świetnie do niego pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:12, LIZZU napisał:

"Ten właśnie tor został po raz pierwszy w całości przeniesiony do gry komputerowej. "

bzdura.
autor recenzji opierał sie ślepo na materiałach prasowych i reklamowych, podczas gdy
każdy fan symulacji wie że ta trasa już od dawna została rewelacyjnie (i w wiekszej ilości
wariantów - różne pory roku) przeniesiona do rFactor''a.
i jeździe się po niej ŚWIETNIE.
AARRGGHHH.


To nie tak, autor recenzji wziął po prostu pod uwagę, że tor zrobiony do rFactora został wykonany przez fanów, a ten do GTR Evolution wykonali programiści SimBinu i w wersji komercyjnej pojawia się po raz pierwszy. Tak to rozgraniczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:28, cinyrk napisał:

@LIZZU
To ja do listy dorzucę jeszcze Gran Turismo 4, też jest dostępny cały tor Nurburgring
i określenie "zielone piekło" świetnie do niego pasuje.


Sprawa rozchodzi się o gry komputerowe. :p
Na konsolach no to właśnie GT4 czy PGR4, ale to inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nürburgring pojawil sie pierwszy raz w roku 1998. Jesli ktos ma jakiekolwiek pojecie o symulatorach to domysla sie o jaki produkt mi chodzi.

Dla NFSpeed''owcow i innych TDrive''owcow - chodzi o niesmiertelna Grand Prix Legends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie coś mi się tak kojarzyło, że w GPL już był - w każdym razie to nie jest jego pierwszy raz na blaszakach.

No i myślę, że jak już ktoś kupuje grę Race o wyścigach WTCC to zakładamy że się serią nieco interesuje i takie tory, jak Curitiba nie są dla niego nowością.

Tak trochę nie do końca wiem z jakiej perspektywy autor to pisał - fana symulacji, czy arcadeowca, czy może kogoś pośrodku?

BTW. Mam o poziomie produktów Simbinu nieco inne zdanie ostatnio i od czasu GTR2 to się lekki tasiemiec robić zaczął jak serie gier sportowych od EA na przykład, czyli na zasadzie "znajdź dwie różnice między produktami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat całkiem możliwe. Sprawdziłem kilka ostatnich gier pod względem tego toru, ale akurat aż do GPL się nie cofnąłem.

Dnia 04.11.2008 o 20:23, MKRaven napisał:

Tak trochę nie do końca wiem z jakiej perspektywy autor to pisał - fana symulacji, czy
arcadeowca, czy może kogoś pośrodku?


Autor pisał to z perspektywy fana symulacji, który chciał dotrzeć w tekście także do tych, którzy znają się jedynie na zręcznościówkach. ;] I dlatego wyszło z tego coś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 11:26, Marklar666 napisał:

fan symulacji i nie pamietales o GPL? przeciez to pierwszy tytul jaki przychodzi do glowy
na mysl "symulator" :)


Mi tam przychodzi Grand Prix 2 Formula 1. A dla współczesnych haksorów GPL jest ciut przytrudne do uruchomienia (da się to z patchami popchnąć na Viście?) więc nawet tego nie znają.

Dnia 05.11.2008 o 11:26, Marklar666 napisał:

BTW. Mam o poziomie produktów Simbinu nieco inne zdanie ostatnio i od czasu GTR2 to się > lekki tasiemiec robić zaczął jak serie gier sportowych od EA na przykład, czyli na zasadzie > "znajdź dwie różnice między produktami".


Trochę zastrzeżeń to miałem do Race07 - jak to? to samo tylko z nowym numerekiem? - ale dali tyle nowego contentu że wybaczyłem. Wybaczyłem też GTR evolution i STCC, wybaczę też pewnie tego TOAD czymkolwiek będzie (ja chcę tryb kariery a''la GTL, do tego BTCC, DTM, LMSeries, jasne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 11:26, Marklar666 napisał:

fan symulacji i nie pamietales o GPL? przeciez to pierwszy tytul jaki przychodzi do glowy
na mysl "symulator" :)


Tytuł owszem znam, ale nie dane mi było nigdy w niego zagrać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem sobie na steamie złotą edycję Race ''07 + GTR Evolution i mam w związku z tym 2 pytania:

1. Jak ustawić język PL w jednej i drugiej?

2. Jaki jest sens instalowania R07 i GTR razem? Jak tak patrzę to one są identyczne i poza menu nic się nie zmienia. Czy gdybym odinstalował np. R07 to bym coś stracił z zawartości? Bo jeśli nie to bez sensu to miejsce zabiera na dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować