Zaloguj się, aby obserwować  
Harrolfo

Ile co kosztuje w krajach bez cła?

7 postów w tym temacie

Witam! W lutym jadę na Teneryfę i chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje tam PSP i gry na tą kieszonsolkę? Ile kosztują tam karty pamięci i okablowanie do przesyłania zawartości z kompa na konsolę? Może ktoś był i wie? Od razu mówię, że założyłem ten temat tylko dla urządzeń kupowanych w opisanych w temacie państwach, więc proszę mnie nie odsyłać do OGÓLNEGO tematu o konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee bez cła? chyba raczej bez vat-u/ z niższym niż u nas vatem (właśnie z powodu braku vat-u zawsze opłacało się kupować elektronikę w USA, ew w Niemczech gdzie dużo bliżej a vat tylko 16%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:51, sig. napisał:

eeee bez cła? chyba raczej bez vat-u/ z niższym niż u nas vatem (właśnie z powodu braku
vat-u zawsze opłacało się kupować elektronikę w USA, ew w Niemczech gdzie dużo bliżej
a vat tylko 16%)


No ale wiadomo o co chodzi, więc...? ktoś się orientuje w tych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 16:58, rudolfo napisał:


No ale wiadomo o co chodzi, więc...? ktoś się orientuje w tych cenach?


Piszesz, że jedziesz dopiero w lutym, dlatego nie można udzielic ci teraz odpowiedzi. Jasnowidzem nie jestem i nie wiem jaki będzie wtedy kurs dolara i euro... Napisz w styczniu, wtedy forumowicze beda mogli udzielic ci bardziej fachowych porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 18:28, HunterO7 napisał:


>
> No ale wiadomo o co chodzi, więc...? ktoś się orientuje w tych cenach?

Piszesz, że jedziesz dopiero w lutym, dlatego nie można udzielic ci teraz odpowiedzi.
Jasnowidzem nie jestem i nie wiem jaki będzie wtedy kurs dolara i euro... Napisz w styczniu,
wtedy forumowicze beda mogli udzielic ci bardziej fachowych porad :)


No a teraz tak okolo ile? Bo musze wiedziec, ile $$$ wziac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyślałem, że spróbuję Ci pomóc, bo pewnie "wygooglowanie informacji których potrzebujesz jest banalne" - tak myślałem...
więc co do PSP to znalazłem taką recenzję:
http://www.ciao.co.uk/Sony_Playstation_Portable_PSP__Review_5563962
wiem, że nie o to Ci chodzi, ale wg. tej recenzji [czy też krótkiego opisu, bo recenzją to to nie jest :P] PSP zakupione przez pewną osobę na Teneryfie nie współpracuje z grami zakupionymi w Europie. tzn, że gry kupione później gdzieś w którymś z europejskich krajów nie działały. tak więc chyba nie warto kupować tam PSP :P

dalej, gdy na iksa... jedyne co udało mi się wygooglować: http://astore.amazon.co.uk/tenerifemarke-21?_encoding=UTF8&node=96 niestety nie mają gier na iksa, a i poważnie się zastanawiam, czy to na prawdę sklep z teneryfy czy tylko tak się nazywa. tak czy siak, chyba ciężko będzie komukolwiek Ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować