Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 milion Wiedźmina - polska wersja filmu rocznicowego i pytania od Was!

137 postów w tym temacie

"I troche mojej fantazji, czy bedzie mozna walczyc 2 ostrzami na raz jka to byl przedstawiony ten tajemniczy pan w kapturze z 2 mieczami??"


Ta scena jest z końca gry, kiedy się pokona Wielkiego Mistrza i pójdzie się do władcy Wyzimy, wtedy jest zamach na Foltesta i wiedźmin go ratuje przed zabójcą, który walczy dwoma mieczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmie Gerald używa dwóch rąk żeby złożyć znak. Jeśli powstanie Wiedźmin 2 to bardzo bym chciał by Biały Wilk mógł używać jedną ręką magi,a drugą miecza. Aha jeszcze by miał większą możliwość wyboru broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy będzie kolejna cześć wiedźmina bo z końcówki gry a raczej końcowego filmiku można wywnioskować ze będzie następna cześć i co się stało z połową nie którymi bohaterami w grze na przykład gdzie podziało się
magiczne dziecko alvin i czemu z przyjaciół z zamku na początku gry spotykamy tylko tris a np resztę wiedźminów z początku gry nie spotykamy czyżby mieli się ukazać w kolejnej części ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 09:19, MikeCDP napisał:

Rąbek, czyli informacje o jednym z tych projektów:)

Wiem, koniec pytań itd (...) ale mówiąc "ten projekt" masz na myśli jeden z tych czterech czy jeden z dwóch, nad którymi bezpośrednio pracują Redzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

up 2x
gdzie podziało się
magiczne dziecko Alvin
Alvin to wielki mistrz zakonu płonącej róży na końcu możesz za obserwowac że po śmierci wielkiego mistrza gerald znajduje amulet taki jak dostał Alvin tylko że o wiele starszy
Topic
Czy będzie wiedźmin 2
Kiedy będzie wiedźmin 2
ile będzie kosztowac wiedźmin 2
Czy w wiedźminie 2 będzie działa się akcja przed akcją dziejącą się w wiedźminie czyli jak gerald był młody czy akcja będzie toczyła się po wydarzeniach w wiedźminie i czy w dalszej części fabuła będzie opierała się na przepowiedni białego zimna
Czy pojawią się bohaterowie z ksiąrzki Andrzeja Sapowskiego np Yenifer
Czy Wiedźmin wyjdzie na konsole jak tak to na jakie
Czy będzie można stworzyc własnego wiedźmina czy to będzie kontynuacja Geralta z Rivii (Białego Wilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Trochę się spóźniłeś z tymi pytaniami http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42906&pid=119

Dnia 07.11.2008 o 15:46, Dzik11 napisał:

Czy będzie wiedźmin 2


Tak będzie, na filmikach można zauważyć momenty których nie było w grze, to najprawdopodoniej właśnie z drugiej części gry wiedźmin.

Dnia 07.11.2008 o 15:46, Dzik11 napisał:

Czy w wiedźminie 2 będzie działa się akcja przed akcją dziejącą się w wiedźminie czyli jak gerald był młody czy > akcja będzie toczyła się po wydarzeniach w wiedźminie i czy w dalszej części fabuła będzie opierała się na
przepowiedni białego zimna


...

Dnia 07.11.2008 o 15:46, Dzik11 napisał:

Czy będzie można stworzyc własnego wiedźmina czy to będzie kontynuacja Geralta z Rivii (Białego Wilka)


Myśle że na obydwa te punkty odpowiada samo tajemnicze zakończenie. I raczej napewno będzie to kontynuacja, trzeba to wszystko przecież jakoś wyjaśnić. (alvin i zabójca z ostatniego filmiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:41, Grizzly. napisał:

Kiedy możnaby tak mniej więcej oczekiwać odpowiedzi ? Chciałbym naprawdę to zobaczyć
a nie jestem na gramie non-stop i czasem jakiś ciekawy news uleci :]


W tą niedzielę pojawi się "Gram pytań" z naszą rozmową z... zobaczycie ;) A pytania userów... Najpewniej w następnym tygodniu w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra super i jestem dumny ale szkoda ze nie poszło to na xboxa 360 w HD wiedźmin na angielskim rynku poszedł by jak cieple bułeczki... rozumiem ze jak na pierwsza taka grę to musi być ekstremalnie trudne żeby wbić się na rynek gier do xboxa ale cały czas liczę ze mnie jeszcze zaskoczycie. Co do tej nowej "strzelanki" to temat trochę już zużyty wiec raczej nie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA - Wiedzmin.. gra jak Simsy... kupujcie dodatki co 2miesiace... bo oni po 12 miesiacach sie rozkrecaja xD hahahahahahahhahahahaha nie macie wstydu pokazywac tak niedopracowanej gry xD pozdro dla team WICZER wasza praca pojdzie na marne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak się zastanawiam: czy twórcy gry Wiedźmin dodadzą do niej znak Heliotropu? :>
Fajnie by było, gdyby była możliwość stworzenia Wiedźmina, tj. przechodzenie przez Próbę Traw, te mordercze treningi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"
Black Shark
Obywatel
06.11.2008, 20:40

"I troche mojej fantazji, czy bedzie mozna walczyc 2 ostrzami na raz jka to byl przedstawiony ten tajemniczy pan w kapturze z 2 mieczami??"


Ta scena jest z końca gry, kiedy się pokona Wielkiego Mistrza i pójdzie się do władcy Wyzimy, wtedy jest zamach na Foltesta i wiedźmin go ratuje przed zabójcą, który walczy dwoma mieczami."

Stary to się nazywa Spoiler na wypadek gdybyś nie wiedział. Więc żeby nie psuć innym przyjemności z gry albo napisz, że będzie w twoim tekście spoiler. Ewentualnie wystarczyło napisać, że ten fragment filmu jest z pierwszego Wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować