Zaloguj się, aby obserwować  
fine

Dlaczego to tak się dzieje?

8 postów w tym temacie

Witam.Mam problem utworzyłem na forum gram.pl temat z pytaniem.CZY W GRZE TRUE CRIME NEW YORK CITY OTWORZĄ SIĘ TE MOSTY KTÓRE SĄ POZAMYKANE.I nikt nie odpowiedział mi konkretnie co trzeba zrobić żeby te przeklęte mosty sie otworzyły.To w końcu jacy z was wszystkich gracze jeśli nikt nie potrafi odpowiedzieć na takie proste pytanie do tego związane z tak popularną grą.Czy ktoś wreszcie odpowie konkretnie na moje pytanie??Tylko prosiłbym żeby ktoś zrbił to szybko i odpowiedział konkretnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 19:38, fine napisał:

Witam.Mam problem utworzyłem na forum gram.pl temat z pytaniem.CZY W GRZE TRUE CRIME
NEW YORK CITY OTWORZĄ SIĘ TE MOSTY KTÓRE SĄ POZAMYKANE.I nikt nie odpowiedział mi konkretnie
co trzeba zrobić żeby te przeklęte mosty sie otworzyły.To w końcu jacy z was wszystkich
gracze jeśli nikt nie potrafi odpowiedzieć na takie proste pytanie do tego związane z
tak popularną grą.Czy ktoś wreszcie odpowie konkretnie na moje pytanie??Tylko prosiłbym
żeby ktoś zrbił to szybko i odpowiedział konkretnie!


No jeżeli tak stawiasz sprawę to nie ozekuj odpowiedzi. Czlowieku zrozum, że to jest forum i jak ktoś chce to odpowiada. BTW używaleś wyszukiwarki? Może trzeba było dipisać oytanie do istniejącego tematu o tej grze? To tyle z mojej strony. Z góry przepraszam, jeżeli wtrąciłem się w obowiązki moderatora.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest grą popularną.Ile się nabłagałem na tym forum żeby ktoś odpowiedział mi na takie proste pytanie.A poza tym jeśli ty piszesz że ta gra nie jest popularna to się wogóle nie znasz na tego typu grach.Tą grę ludzie uwielbiają tuż po GTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tą grę ludzie uwielbiają tuż po GTA!

Po pierwsze : jest wyszukiwarka od znalezienia odpowiedniego tematu a nie nabijanie bezsensownych tematów tak jak ten

Po drugie : Jak tylko tobie się wydaje ze ta gra jest super fajna i w ogóle to zostaw to dla siebie sam miałem przyjemność grac w to coś i muszę powiedzieć ze gorszego szmelcu nie widziałem bardzo kiepska podróbka

Po trzecie : Skoro nikt ci nie odpisał w tamtym temacie to znaczy ze nikt nie zna odpowiedzi i tyle

Po czwarte : Pan Moderator powinien zamknąć ten temat ( A ciebie zapraszam do FAQ o forum i przeczytanie regulaminu) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:03, fine napisał:

Jak to nie jest grą popularną.Ile się nabłagałem na tym forum żeby ktoś odpowiedział
mi na takie proste pytanie.A poza tym jeśli ty piszesz że ta gra nie jest popularna
to się wogóle nie znasz na tego typu grach.Tą grę ludzie uwielbiają tuż po GTA!

Tak ci się tylko wydaję, jeden z większych kiczów. A co do tematu to nie trzeba przypadkiem wykonywać misji ?

PS: Skoro sądzisz że to jest proste pytanie to czemu się o nie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:03, fine napisał:

Jak to nie jest grą popularną.Ile się nabłagałem na tym forum żeby ktoś odpowiedział
mi na takie proste pytanie.A poza tym jeśli ty piszesz że ta gra nie jest popularna
to się wogóle nie znasz na tego typu grach.Tą grę ludzie uwielbiają tuż po GTA!


Nie zakładaj kolejnych tematów z tym samym pytaniem. Wiesz, że istnieje odpowiedni wątek, bo w nim już je kilkakrotnie zamieściłeś, tak więc nie będę Ci przypominać o wyszukiwarce. Jeśli do tej pory nikt Ci na nie odpowiedział, to albo:
nikt nie zna odpowiedzi,
z różnych powodów, nie chce Ci odpowiedzieć,
albo najbardziej prawdopodobne, że sprawa jest na tyle nieważna, że nie nikt na nią nie zwraca uwagi - wnioskuję to stąd, że na podobne pytanie umieszczone na różnych forach nie uzyskano odpowiedzi.
Pozdrawiam i temat - dubel zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować