Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dokumentacja Grim Fandango w sieci. Shafer przyznaje rację graczom

12 postów w tym temacie

>Czy tylko moja ręka mimowolnie powędrowała teraz w stronę półki z grami po pudełko z Mannym na okładce, >czy to może powszechne zachowanie?

Oj, nie jesteś osamotniony w tym odczuciu, ja również skierowałem tęskne spojrzenie ku szafce z grami.

Zabieram się za czytanie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, uduszę! :D To jedna z moich najulubieńszych, najbardziej zakręconych i chorych przygodówek na świecie. Chłopie, ja mam pracę do zrobienia! A będę się teraz taplał w dokumentacji gry... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydałaby się kontynuacja... ja to bym w ogóle się cieszył gdyby dać ją w pełnej polskiej wersji i wsadzić do tej extra klasyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@.Xaos: Nie tylko Twoja, ja właśnie instaluję. Mam tylko nadzieje, że na moim sprzęcie pójdzie, pamiętam, że były z tym jakies problemy na nowych kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pół roku temu z ok 40 zł; jednak przerwałem grę. Teraz moja ręka wędruje do półki, tak jak zostało to opisane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to chyba zaraźliwe, bo ręka i mi znacząco przesunęła się w stronę półki z grami, równie znacząco wskazując palcem wyżej wspomniane pudełko :) A sama dokumentacja - miazga, panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 18:19, Pablo09 napisał:

przydałaby się kontynuacja...


Nie będzie, póki LucasArts nie sprzeda praw - czyli jeszcze długo.

Nawiasem mówiąc zastanawia mnie, czy Tim mógł opublikować dokumentację gry do której prawa nie ma.

Dnia 06.11.2008 o 18:19, Pablo09 napisał:

ja to bym w ogóle się cieszył gdyby dać ją w pełnej polskiej
wersji i wsadzić do tej extra klasyki...


Uchowaj Panie Boże, przed polską wersją. Znając pośpieszną rzetelność tłumaczy gier, to byłaby profanacja, kastracja i co tam jeszcze. Jednej z najoryginalniejszych gier wszechczasów.

Gra nie jest bardzo trudna, możecie mi wierzyć na słowo. Dwie trudniejsze zagadki znam: z pieczeniem ciastek chociażby w Still Life i z pisaniem wiadomości na grobowcu w Gabrielu Knighcie. A w ogóle polecam KGB (alias Conspiracy) i wtedy pogadamy o hardcorze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... Po takich grach od razu widać, że twórcy w czasie projektowania także mieli niezły ubaw. Wystarczy spojrzeć na sposób napisania dokumentacji (motto Churchilla wymiata ;)). Więcej takich produkcji obecnie by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba powędruję do najbliższego sklepu z grami i zakupię tę perełkę, tak mi wszyscy smaku na nią narobiliście, o!;) O ile jest dostępna oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja najulubieńsza gra:) Dziś się już nic nie robi z taką dbałością, finezją, niepowtarzalną oryginalnością. A teraz po dokładnie 10 latach dowiaduję się, że to i tak wcale nie było wszystko na co było stać jej twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować