Zaloguj się, aby obserwować  
bunio38

GTA vs MGS

15 postów w tym temacie

Jeżeli chodzi ci o porownanie serii tych gier to rownie dobrze mogłeś sie zapytać o serię the sims oraz Heroesow.

Przecież Gta a Mgs to dwie rożne gry!

No ale żeby nie byc zbyt chamskim powiem że wolę Gta:SA .W Mgs grałem tylko raz w jedną część(chyba solid snaje,to ta ktorej akcja działa sie na Alasce) a pozostałe ktore widziałem(ale nie grałem) nie były aż tak powalające jak Gta(zwłaszcza od trojki wzwyż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak seriop to niegrałem w Mgs ale jak miłbym wybierć to wybrał bym GTA jak słuchałem opini na temat mgs to rzadko kto lubiał tą gre a gta prawie wszyscy lecz z drugiej strony mi to w każdym bądź razie szybko mi się znudziła i moim kolegą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 22:17, Uther_Lightbringer napisał:

kiedyś w jakimś górnolowtnym pisemku tez porównywali 2 zupełnie inne gry...nie dziwcie się
chłopakowi że robi takie dziwactwa, skoro nawet oficjalnie potrafią wydać i wydrukować podobne
głupoty.

Czy nie chodziło tutaj przypadkiem o pismo z angielskim słowem w tytule oznaczającym odtwarzanie i czy nie chodziło o przypadkiem tutaj o porównanie NOLFa i Niny? ;)

Porównywanie MGSa i GTA jest mniej więcej takiego samego kalibru, jak porównywanie kartofla do wanny. Ale jeżeli o mnie chodzi, wolę MGSa. Czemu? Klimacik i fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 22:31, lurynowicz napisał:

> kiedyś w jakimś górnolowtnym pisemku tez porównywali 2 zupełnie inne gry...nie dziwcie
się
> chłopakowi że robi takie dziwactwa, skoro nawet oficjalnie potrafią wydać i wydrukować
podobne
> głupoty.
Czy nie chodziło tutaj przypadkiem o pismo z angielskim słowem w tytule oznaczającym odtwarzanie
i czy nie chodziło o przypadkiem tutaj o porównanie NOLFa i Niny? ;)

Porównywanie MGSa i GTA jest mniej więcej takiego samego kalibru, jak porównywanie kartofla
do wanny. Ale jeżeli o mnie chodzi, wolę MGSa. Czemu? Klimacik i fabuła.

Gta też ma swoj klimat i fabułe( tak,wiem że 1 i 2 to nie miały żadnej fabuły,ale trojka i dodatki juz tak)

Moje ulubione pismo zestawiły takie gry jak Nolf i Nina? Szkoda że nie mam tego numeru,pośmiałbym się.Pewnie zrobili to dla jaj,nie na poważnie.Przeciez wiedzieli że Nina to crap.(Sami zjechali ją w swojej recenzji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2006 o 22:40, Darkstar181 napisał:

Moje ulubione pismo zestawiły takie gry jak Nolf i Nina? Szkoda że nie mam tego numeru,pośmiałbym
się.Pewnie zrobili to dla jaj,nie na poważnie.Przeciez wiedzieli że Nina to crap.(Sami zjechali
ją w swojej recenzji)

No tak, tyle że niektóre osobniki trochę skromnie wyposażone w poczucie humoru potem dłuuugo wytykały tej gazecie to nieszczęsne porownanie. Mi osobiscie podobało i sie i bylo śmieszne. Niestety ja równiez nie mam tego numeru (przepadł w czeluściach piekieł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uwielbiam serię GTA, ale z MGS jestem bardzo związany. Seria GTA jest świetna, ale MGS dla mnie jest boskie i pod względem fabuły jest o niebo lepsze od GTA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 22:56, des1og napisał:

Ja preferuję MGS-a, bo można schować się w kartonie, ale GTA 4 też jest fajne, bo na
reklamie była ładna pani z lizakiem.


Omg xD Hahahahahahahhh xD H3h3h3h3h, h4h4h4h4, h1h1h1h1 xDDDD Nie no, sam temat - żaled ;D Jak można porównać te obie gry? To tak jakbym porównał Sims do Gears of War albo Crysis do Konie i kucyki... Puknij się, że autorze tematu w głowę... xDDD Żeby nie było, że offtop jakiś - GTA jest fajne, MGS nie ;(

20080922225952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednici to napisali ale ja też muszę...
Co ma MGS wspólnego z GTA? Nie macie już czego porównywać ? ;/

Mój głos - Oczywiście MGS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:00, m4teU5z napisał:

Poprzednici to napisali ale ja też muszę...
Co ma MGS wspólnego z GTA? Nie macie już czego porównywać ? ;/

Mój głos - Oczywiście MGS.


Ja wiem, ja wiem! Tó i tó szczelajom!!!!11one xD

P.S. Błędy ortograficzne popełnione celowo -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 23:29, bojanzaw napisał:

Ja wiem, ja wiem! Tó i tó szczelajom!!!!11one xD

P.S. Błędy ortograficzne popełnione celowo -.-''


W MGS''ach przynajmniej strzelają dla jakiś rzeczy wartościowych - dla honoru, ojczyzny z miłości, a nie jak to jest w GTA - dla kasy :]
Chyba nie muszę mówić, która seria według mnie wygrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:34, Moras1990 napisał:


> Ja wiem, ja wiem! Tó i tó szczelajom!!!!11one xD
>
> P.S. Błędy ortograficzne popełnione celowo -.-''

W MGS''ach przynajmniej strzelają dla jakiś rzeczy wartościowych - dla honoru, ojczyzny
z miłości, a nie jak to jest w GTA - dla kasy :]
Chyba nie muszę mówić, która seria według mnie wygrywa?

Dla kasy ? To przynajmniej się opłaca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować