Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa próbka muzyki z Mirror`s Edge`a

33 postów w tym temacie

Taka sobie muza, nie takie czyste techno. Na pewno parę kawałków jest "zjadliwych" nawet jak dla słuchaczy metalu (jak ja). Ale wg mnie recenzenci jednak skrytykują tą muzykę w reckach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile "Junkie CL Mix" jako tako mogę jeszcze zaakceptować, tak reszty zupełnie.

Co tu dużo pisać - tragedia. Utwory po zmixowaniu beznadziejne, aż sam się dziwie że można popsuć tak piękną nutę, jaką jest "Still Alive" w tak drastyczny sposób. Still Alive od Lisy Miskovsky jest cudne, często go słucham, zwłaszcza wieczorami, ale te remixy to jakiś jeden, wielki niewypał. I nie dziwię się, że EA wydało to za free. Porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A PC''towcy muszą czekać :/
Przeczytałem, ściągnąłem, słucham[łem] i muzyka... hmmm... załóżmy, że gdy sobie wyobrażam tą muzykę zmixowaną z grą to może i fajnie ale sam soundtrack... soundtrack jest taki... dla mnie cienki. Po prostu taki gust no ale coś JEST w tej muzyce... że po prostu znowu chcę sobie posłuchać... żeby taka gra była... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i zacząłem słuchać....10 sekund ymmm raczej słabe nie mój gust. Ale po 3 godzinkach włączyłem po raz drugi i zaczęło się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, przesłuchałem (całość! - proszę o brawa), wykasowałem, próbuję zapomnieć...

Za to oryginał jest boski. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vocal w tych piosenkach jest nieziemski i pozostanie na dlugo w mojej pamieci :) Remixy sa swietne pasuja to gry . Mysle ze bedzie to robilo wspaniale wrazenie na graczach :) . Ale jak wiadomo wiekszosc "graczy hardcorowych" slucha metalu i takich tam , a techno to jest masakra dla nich wiec mysle ze EA zrobilo zly krok . Boje sie ze moze to sie stac troche bardziej casualowa (dobrze napisalem xD?) gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

madfrog.
A gdzie napisalem ze innym sie nie moze/bedzie podobac?
Zwroc uwage ze pisalem w pierwszej osobie LP - mi sie nie podoba i tyle, nie poruszalem kwestii gustow innych osob, peace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie uwierzyłbym, ze można tak spartolić utwór gdybym sam nie usłyszał.
Po prostu paranoja o_O
Spodziewałem się ambientowych remixów, jakieś trance czy cokolwiek ale nie łupniawo-techniawa.
Geeeeeeeeez....

//szybsze tempo: <podkład> <TRAKTOR> <WRUM WZIUM> <refren> <WRUUUM> <jakieś tam obce techno> <WZIUUUUUUM>

Z chęcią posłuchałbym za to Still Alive w wersji Thrillseekers ( http://www.youtube.com/watch?v=H0m_3Bd1Jfs&fmt=18 )
Trzymam kciuki aby coś w ten deseń powstało.
łupiącemu techno mówmy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że link padł. Czy ktoś mógłby to wrzuć na rapida albo zamieścić zaktualizowany link? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Regulaminu to chyba nie narusza bo i tak muzę dają for free :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować