Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge jednak w styczniu

18 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 13:27, Isoft napisał:

Może dostaniemy jakąś fajną niespodziankę za to opóźnienie ale teraz wolę zagrać na konsoli
:)


Tak tą niespodzianką będzie jeszcze bardziej restrykcyjny DRM…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:12, Ascarib napisał:

Heh, grałem w demo na xboxie... przeżyję bez tego tytułu za 130 zł. :P nie warto...

Zgadzam się. Ja grałem w wersję demo na PS3. Również twierdzę, że nie warto, chociaż wcześniej wyczekiwałem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam demko na swoim PS3. No niestety również muszę się dołączyć do opinii, iż ME mnie zawiódł... Myślałem, że da chociaż trochę swobody, ale cóż... nie można mieć wszystkiego. W końcu ciągłe bieganie do jednego punktu (czerwona drabinka, drzwi, rampa) i klikanie na przemian L1 (skok) i R2(kopniaki etc.) jest nudne. W dodatku skoro gra ma być krótka (zapowiadano nawet jedyne 6h zabawy) to osobiście podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy grali w demo - czy była tam możliwość strzelania z pistoletu, jeżeli tak to czy było trzeba celować ręcznie, czy może celowanie było automatyczne? Bo jeszcze niezbyt dobrze gram w strzelanki na konsolach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ibisz-> Celować trzeba ręcznie, aczkolwiek jest ono cholernie czułe w porównaniu ze zwykłym obracaniem kamery podczas biegania. Tak czy siak to pewnie zależy od ustawień czułości i/lub wprawy^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 18:19, ibisz napisał:

Mam pytanie do tych, którzy grali w demo - czy była tam możliwość strzelania z pistoletu,
jeżeli tak to czy było trzeba celować ręcznie, czy może celowanie było automatyczne?
Bo jeszcze niezbyt dobrze gram w strzelanki na konsolach ;)

Można celować, ale ta gra nie została stworzona do tego, żeby strzelać, tylko biegać i skakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:20, Zaitsev napisał:

> Mam pytanie do tych, którzy grali w demo - czy była tam możliwość strzelania z pistoletu,

> jeżeli tak to czy było trzeba celować ręcznie, czy może celowanie było automatyczne?

> Bo jeszcze niezbyt dobrze gram w strzelanki na konsolach ;)
Można celować, ale ta gra nie została stworzona do tego, żeby strzelać, tylko biegać
i skakać.

Po zapowiedziach domyślam się, że tak jest, ale z moim celowaniem jest tak tragicznie, że nawet gdyby była tylko jedna taka misja, to bym nie przeszedł :P W każdym bądź razie dzięki Tobie i ivo-gd również za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i nawet lepiej , że PeCetowa wersja Mirror`s Edge pojawi się dopiero w styczniu , może Digital Illusions oraz EA DICE w końcu zrobią coś pożytecznego i sprawią żeby wersja na PC była jeszcze lepsza od konsolowej. Bo jak wersja na PC niczym nie będzie różniła się od wersji konsolowej , to kolejny raz polecą gromy na EA potęgowane jeszcze tymi durnowatymi zabezpieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że na początku roku przesiadłem się na konsole - na dobre mi to wychodzi, jak widać! :P

Niestety, kolejna zła informacja dla PeCetowców. Następna produkcja, której wydanie na PC będzie znacznie później, niż na konsolach... piractwo jednak robi swoje i odstrasza teamy developerskie od wydawania gier w tym samym terminie, co na konsolach. Ja miałem okazję zagrać w demo Mirror''s Edge i zrobiło ono na mnie dobre wrażenie. Gra się bardzo przyjemnie, a skoki na wysokościach, pomiędzy wieżowcami są po prostu kapitalne. Niestety z tego co słyszałem gra ma starczyć na jakieś 6-8 godzin, więc to trochę mało. Nadal rozważam nad zakupem, ale ostateczna decyzja prędko nie padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobrze, niech nie wydają niedopracowanej gry, a po za tym, teraz jest okres wielu hitów, więc lepiej gdy już one przejdą. U kolegi grałem w demo, robi wrażenie, ale nie tak żeby dostawało się drgawek, gdy człowiek usłyszy nazwę tego tytułu. Bardzo podobnie jak na trailerach, więc grając zaskoczenia wielkiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:13, ibisz napisał:

> > Mam pytanie do tych, którzy grali w demo - czy była tam możliwość strzelania
z pistoletu,
>
> > jeżeli tak to czy było trzeba celować ręcznie, czy może celowanie było automatyczne?

>
> > Bo jeszcze niezbyt dobrze gram w strzelanki na konsolach ;)
> Można celować, ale ta gra nie została stworzona do tego, żeby strzelać, tylko biegać

> i skakać.
Po zapowiedziach domyślam się, że tak jest, ale z moim celowaniem jest tak tragicznie,
że nawet gdyby była tylko jedna taka misja, to bym nie przeszedł :P W każdym bądź razie
dzięki Tobie i ivo-gd również za odpowiedź ;)

Nie wiem czy wiesz, ale jest achievement za przejście całej gry bez ani jednego wystrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować