Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 23:00, Paladyn Rage napisał:

KotoR został zdaje się wydany w polskiej wersji językowej i chyba nie ma spolszczenia. Na pewno
jest do KotoR II


KotOR został wydany w dwóch wersjach angielskiej i polskiej (obecnie można kupic w tej samej cenie), istnieje także fanowskie spolszczenie. Stad tez moje wcześniejsze pytanie: kupowac polska wersje, czy może zainteresowac sie fanowskim spolszczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 01:04, boogie85 napisał:

KotOR został wydany w dwóch wersjach angielskiej i polskiej (obecnie można kupic w tej samej
cenie), istnieje także fanowskie spolszczenie. Stad tez moje wcześniejsze pytanie: kupowac
polska wersje, czy może zainteresowac sie fanowskim spolszczeniem...


Polska wersja jest tekstowa. Nie jest najgorsza podobno. Ja mam obie części w wersji angielskiej i te polecam najbardziej ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:56, Idzikowski6 napisał:

A ja mam takie pytanko, orientuje się może ktoś skąd można pobrać fanowskie spolszczenia do
KOTOR''a 1 lub innych gier z uniwersym SW ?


Sprawdź na www.gwiezdne-wojny.pl Przejrzyj archiwum działu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:45, Paladyn Rage napisał:

Mnie tylko zastanawia kiedy ktoś pomyśli o Kotorze III. Dwie pierwsze części były świetne.


Myśli tak. Ale na razie wszelkie info na ten temat to plotki.Obsidian i LA są nadal pokłóceni o finalizowanie projektu KotOR''a II, o czym głośno było i wszyscy pewnie słyszeli. Trzecia i ostatnia część miałaby dotyczyć losów Revana i Exile. Jeśli z pierwszej części przypomnicie sobie Korriban i kryptę Ajunta Paala. Rozmawiając z jego duchem i trzymając się jasnej strony (btw. i Jedi i Sith zabijają tak samo łatwo, te drugiego łatwiej zabić tho) możesz się dowiedzieć o historię pierwszego rozłamu wśród Jedi i oddzielenia się niewielkiej ich grupki. Wspomni wtedy o kimś innym, jakiś istotach o wielkiej sile i nadzwyczajnie władających Mocą, które przybyły z zewnątrz (czyt. z poza znanej części galaktyki lub nawet niej samej). Odnosi się do tego Kreia w historii Revana, który udał się z nimi walczyć, lub zdobywać u nich wiedzę (tak czy siak ma ich pozabijać ;]). Epizodycznie jest wspomniane w trylogii Dark Nest i może mieć swój ciąg dalszy w serii Star Wars: Legacy. Wyjaśnienie jednak ma się znaleźć w KotORze III. Kiedy? Najprawdopodobniej w 2008. Kto to zrobi? Nie wiadomo. Jak? W 3d z nowym sposobem używania Mocy (fizyka oparta na systemie cząsteczkowym czy coś, ma byś w nowym Indianie Jonesie). Ryzyko: może być, że wyjdzie tylko na nexgeny :/.

A jakby się to tu jeszcze nie znalazło, albo jakbyście nie wchodzili od dawna to tu jest link do Restoration Project dla KotOR''a II (baaardzo polecam trailer!!!)
http://www.team-gizka.org/wip.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 01:04, boogie85 napisał:

> KotoR został zdaje się wydany w polskiej wersji językowej i chyba nie ma spolszczenia.
Na pewno
> jest do KotoR II

KotOR został wydany w dwóch wersjach angielskiej i polskiej (obecnie można kupic w tej samej
cenie), istnieje także fanowskie spolszczenie. Stad tez moje wcześniejsze pytanie: kupowac
polska wersje, czy może zainteresowac sie fanowskim spolszczeniem...


Ja jestem szczęśliwym użytkownikiem polskie wersji KotORa I i nie narzekam :) Nawet ładnie przetłumaczona instrukcja. Jesli i tak masz zamiar pobrać spolszczenie to kup tą z ładniejszym pudełkiem ;)

Idzikowski6 - spróbuj na www.KotOR2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2007 o 06:56, skaybay napisał:

Ja jestem szczęśliwym użytkownikiem polskie wersji KotORa I i nie narzekam :) Nawet ładnie
przetłumaczona instrukcja. Jesli i tak masz zamiar pobrać spolszczenie to kup tą z ładniejszym
pudełkiem ;)

Idzikowski6 - spróbuj na www.KotOR2.pl



Ja właśnie czekam na kuriera, który ma przywieść m.in. The Best Of SW, a tam wszystko chyba po angielsku, nie żebym narzekał na angielski swój, ale jednak napisy fajna rzecz, dzięki za linka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 10:20, Idzikowski6 napisał:

Ja właśnie czekam na kuriera, który ma przywieść m.in. The Best Of SW, a tam wszystko chyba
po angielsku, nie żebym narzekał na angielski swój, ale jednak napisy fajna rzecz, dzięki za
linka ;-)


Oprócz kotora to w tych grach jest mało tekstu czytanego. Mówionego w sumie też. Chociaż teksty Scorcha, Seva, Fixera i Bossa w Repulbic Commando powalają na kolana. Polecam zacząć the best of star wars właśnie od tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2007 o 14:56, shinian napisał:

Oprócz kotora to w tych grach jest mało tekstu czytanego. Mówionego w sumie też. Chociaż teksty
Scorcha, Seva, Fixera i Bossa w Repulbic Commando powalają na kolana. Polecam zacząć the best
of star wars właśnie od tej gry.


No właśnie też tak zamierzam, bo mimo, że jestem wielkim fanem całego uniwersum SW to jeszcze niestety nie dane było mi grać akurat w ten jeden tytuł.

Pack The Best Of SW dotarł do mnie jakieś 3 godzinki temu. Szkoda tylko 2 rzeczy. Braku karty z WPLN :( no i szkoda, że opakowanie gry nie jest zrobione w jakimś większym pudełku, a tu tylko takie zwykłe cienkie od DVD ... no ale tutaj akurat liczy się zawartość prawda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak wPLN''ów to nic dziwnego w końcu wydawcą jest LEM a nie CDP. Co do samego pudełka mogłoby być większe- wtedy może wrzuciliby instrukcje. Grzebanie w PDF''ach zbytnio mnie nie bawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem..=( jestem na planecie gdzie jest grupa uchodzców, sporo łowców. Jest to takie mroczne miasto. Tam dołacza do nas taka jedna zabójczyni. I tu mam problem. Musze otworzyc nia dla mnie dzwi. Zabijam tego Wookie i nastepnie te pieski:P. Z tym nie mam zadnych problemów. Potem otwieram dzwi i tam stoi 2 gosci. nie mam pojecia jak ich zalatwic. Jak potem zauwazylem ich jest strasznie duzo, a ja nie moge sobie poradzic z dwoma... Macie jakies pomysly? Probowalem na miny, granatami, blasterami, wibroostrzami..:( dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:04, ThoruS napisał:

Mam problem..=( jestem na planecie gdzie jest grupa uchodzców, sporo łowców. Jest to takie
mroczne miasto. Tam dołacza do nas taka jedna zabójczyni. I tu mam problem. Musze otworzyc
nia dla mnie dzwi. Zabijam tego Wookie i nastepnie te pieski:P. Z tym nie mam zadnych problemów.
Potem otwieram dzwi i tam stoi 2 gosci. nie mam pojecia jak ich zalatwic. Jak potem zauwazylem
ich jest strasznie duzo, a ja nie moge sobie poradzic z dwoma... Macie jakies pomysly? Probowalem
na miny, granatami, blasterami, wibroostrzami..:( dzieki


Ja robiłem tak, że wychodziłem ostrożnie, strzelałem do gości i gdy zaczynali do mnie biec uciekałem na arenę po czym biegałem w kółko i co jakiś czas odwracałem się i strzelałem. Trwa długo ale daje się w ten sposób załatwić każdego kto woli walkę wręcz i nie ma wsparcia ogniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:04, ThoruS napisał:

Macie jakies pomysly? Probowalem
na miny, granatami, blasterami, wibroostrzami..:( dzieki


Pamiętam, że też miałem z tym niemały problem. Rozwaliłem kilku biegając w kółko po arenie (z zastawionymi minami), a później zwyczajnie biegałem po całej lokacji szukając wyjścia ;) (to było mniej więcej coś takiego jak Benny Hill :P). Poza tym nie pamiętam, ale chyba skradanie się (czy co tam było) jest przydatne tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Kotor 2 Restoration Project to według mnie jest duża szansa, że wyjdzie jeszcze w tym roku, a może nawet w wakacje. Do poprawy/naprawy zostały im tylko mniej ważne problemy/bugi. To tylko kwestia czasu. Wszystko przez ten durny LucasArts:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 15:04, Furrbacca napisał:

Poza tym nie pamiętam, ale chyba skradanie
się (czy co tam było) jest przydatne tu...


Dokladnie. Musimy zalozyc maske gazowa, a potem skradac sie do jakiegos panelu i wpuscic tam gaz, jesli dobzre pameitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz spoko.. Mialem blsater jakis chyba niezły, 17lvl. i strzykawke refleksem czy cos.. "zaczepialem ich" wyprowadzalem samych na arene i "szybkim strzalem".. Proste:P teraz nie moge przejsc na statku tych wszystkich robotów (co musze uwolnic naszego bohatera a mam tylko 2 gosci), ale dam sobie rade.,:P dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Mirą zabrałem blaster Mandalorianśki i robiłem to samo ja wielu tutaj :) ....Poposrostu biegałem w waliłem ich szybkim strzałem co okazało się efektowne...Jednak jak już wspominali skradanie się jest łatwiejesze ,bo nie musisz se tym du...tymi durniami głowy zawracać :) Jednak po DS Hanharrem jest łatwo bez skradanie ,bo nim to ja jakoś tam niezbyt ;/ Poprostu na nich :) Nie musiałem używać jego furii ale ,że on nie ma mocy więc popseotu fouria i na nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda na to, że oba KotORy, to jedyne cRPG w 3D po polsku, co do których przyczepić się nie można do niczego. Bo grafikę ciągną dzisiejsze stare graty, bugów już nie ma, grywalność wysoka, polonizacja przyzwoita (w obu częściach), grafika bardzo dobra. Kto nie grał - warto się odfrustrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:13, Olamagato napisał:

Teraz wygląda na to, że oba KotORy, to jedyne cRPG w 3D po polsku, co do których przyczepić
się nie można do niczego. Bo grafikę ciągną dzisiejsze stare graty, bugów już nie ma, grywalność
wysoka, polonizacja przyzwoita (w obu częściach), grafika bardzo dobra. Kto nie grał - warto
się odfrustrować.


Do dwójki można się czepiać: że pocięta i z zakończeniem doklejonym na siłę, oraz że - to mój osobisty zarzut - bardzo łatwo wpakować się tam w jednym miejscu w sytuację w której nie da się gry przejść. Trzeba wtedy wrócić do wcześniejszego sejwa, o ile się go ma.
Poza tym trudno tu mówić o 3d, bo jedyne co tam jest to parę schodów, ramp czy wiaduktów, ale i tak nie ma kilku poziomów bezpośrednio jeden nad drugim. Jeśli więc odpada 3D to do kotorów spokojnie można dołączyć BG2, które grafikę też ma niezgorszą a do uciągnięcia przez stare graty i bardzo wysoką grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować