Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 21:53, t6h6c6 napisał:

KUPIE Star Wars - Knights of the Old Republic I !!! PILNE! ZA UCZCIWą CENę!!! JEśLI
KTOś MA NA SPRZEDAż PROSZE PISAć NR GG NA FORUM ODEZWE SIE!!



Odezwij sie do mnie na gg 6107145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:52, Darth PeTeR napisał:

Czy kto wie czy bedzie KotoR 3?


Będzie zapowiadają go na początek 2008 roku niestety ma być podobno pozbawiony tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.01.2007 o 15:09, skaybay napisał:

Będzie zapowiadają go na początek 2008 roku niestety ma być podobno pozbawiony tur

>thx za info...szkoda ze dopiero w 08 na i jeszcze te tury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2007 o 15:09, skaybay napisał:

Będzie zapowiadają go na początek 2008 roku niestety ma być podobno pozbawiony tur


Tury na pewno będą ;) Gracze by rozszarpali twórców, gdyby im to zabrali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:03, Lamb3rt napisał:


> Będzie zapowiadają go na początek 2008 roku niestety ma być podobno pozbawiony tur

Tury na pewno będą ;) Gracze by rozszarpali twórców, gdyby im to zabrali ;)


Pożyjemy zobaczymy ale obejrzyj prezentacje silnika na którym ma być KotoR 3 na nim rzeczywiście tury są mało realne . twórcy nie cackali by się z takim silnikiem i taką grafą aby dać turówkę zresztą z tego co czytałem wynika to jednoznacznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:03, Lamb3rt napisał:

Tury na pewno będą ;) Gracze by rozszarpali twórców, gdyby im to zabrali ;)


Jakoś nie rozszarpali twórców za pocięcie kotora 2 niemiłosierne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:41, skaybay napisał:

KotoR 3 na nim rzeczywiście tury są mało realne.

Tak naprawdę nie tyle chodzi o tury ile o pauzę w walce i kolejke zadań, żeby można było wydać nowe rozkazy.
Czy będzie to zrealizowane technicznie turowo czy nie - nie ma większego znaczenia. Większość graczy tylko obawia się, żeby nie zrobiła się z gry czysta zręcznościówka bo to nie jest grupa docelowa odbiorców dla tego typu gry.

A co do grafiki - nie wiem po co zmieniać grafikę jaka była w KotOR2 czy nawet 1. Przecież raczej dużo ładniejszych krajobrazów pod nowym silnikiem sie nie stworzy, albo inaczej ilość pracy włożona w "lepszą" grafikę będzie niewspółmiernie wielka w stosunku do tego czym ta gra powinna być. A większość osób w cRPG jak zwykle woli obszerniejszą fabułę, więcej obszarów do "zwiedzania" i lepszy sam scenariusz wątku głównego. Skupienie się więc na grafice i tylko grafice jest w zasadzie sprzeczne z oczekiwaniami większości świadomych graczy.
Nowy silnik może polepszać tylko takie drobiazgi jak możliwość skoków z mocą, loty na placaku odrzutowym i efekty braku grawitacji w zepsutych statkach kosmicznych (zepsutych bo ze świata SW wynika, że sztuczna grawitacja jest opanowana). Ale jak napisałem są to małoistotne drobiazgi i trudno oczekiwać, że same skoki i ładny wygląd zrekompensują ewentualne braki w fabule lub nędzną grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą ale jesli się zastanowić głębiej to w KotOR 1 (przynajmniej dla mnie) najtrudniejsze były właśnie elementy zręcznościowe i ich zabraknąć raczej nie powinno ale tak jak w dwójce powinna byc mozliwosc ich ominiecia . Co do aktywnej pauzy to jeśli jej zabraknie to nie będzie już KotOr np ja we wszystkie KotORy grałem jedną ręką i używałem obu tylko w sytuacjach wyjątkowych a czegos takiego bez Pauzy sobie nie wyobrazam . A co do fabuły to tu raczej twórcy nie nawalą bardziej boje się że LucasArts będzie ich za bardzo pośpieszał i skończy się jak w dwójce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:30, skaybay napisał:

zgadzam się z tobą ale jesli się zastanowić głębiej to w KotOR 1 (przynajmniej dla mnie) najtrudniejsze
były właśnie elementy zręcznościowe i ich zabraknąć raczej nie powinno

ekhm, ekhm, ugrghamghmmm...
Ech, gdzie tam były elementy zręcznościowe? Bo ja jakoś nie zauważyłem. :)
No chyba, zręcznością było wcisnąć odpowiednio szybko spację w przypadku gdy "rozmowa się nie kleiła"*...

Dnia 11.01.2007 o 17:30, skaybay napisał:

bardziej boje się że LucasArts będzie ich za bardzo pośpieszał i skończy się jak w dwójce...

Tego chyba wszyscy się "boją". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w KotOR-ach zawsze brakowało pojazdów. Niektóre mapy były ogromne i niewygodnie było się po nich poruszac bez mocy "Szybkośc rycerza".

PS Co myślicie o filmie na podstawie pierwszego KotOR-a? Oczywiście nie nakręconego przez Lucasa czy Uwe Bolla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zakupić KOTOR 2 za 53zł i za chwile jak wysle odpowiedzi na benq 4 etap to zobaczymy czy gra jest jednak lepsza niz banalna jedynka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli zestrzeliwanie myśliwców . Od tamtej pory starałem załatwić wszystkie sprawy na danej planecie za pierwszym razem aby nie musieć później tam wracać i zmagać się z myśliwcami shizów ;) Ale teraz nie stanowi to już dla mnie żanego problemu nauczyłem się zestrzeliwywać te upierdliwe paskudztwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować