Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Ludzie mam problem, czy to bug jak osiągnąłem 15 lvl i nie mogę wybrać klasy prestiżowej, jak grałem poprzednio to było normalnie a teraz jak gadam z Kreią to o niczym takim nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw odpowiednio mocno wychylić się w jasną lub ciemną stronę (coś z 3/4 paska jeśli chcesz zostać klasą prestiżową Jedi i 1/4 paska jeśli wolisz być Sithem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:21, Karharot napisał:

Musisz najpierw odpowiednio mocno wychylić się w jasną lub ciemną stronę (coś z 3/4 paska jeśli
chcesz zostać klasą prestiżową Jedi i 1/4 paska jeśli wolisz być Sithem)

No zauważyłem ale na pewno tak dużo?? Bo jak tak to se jeszcze trochę połażę jako strażnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby osiągnąć klasę prestiżową musisz się zdecydowanie opowiedzieć po jednej ze stron, myślę że to dosyć dobre rozwiązanie, z pewnością lepsze niż gdyby neutralna postać mogła po prostu powiedzieć "chcę być mistrzem Jedi" albo "chcę być Lordem Sithów" i stać się nim niezależnie od swoich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:10, Karharot napisał:

Żeby osiągnąć klasę prestiżową musisz się zdecydowanie opowiedzieć po jednej ze stron, myślę
że to dosyć dobre rozwiązanie, z pewnością lepsze niż gdyby neutralna postać mogła po prostu
powiedzieć "chcę być mistrzem Jedi" albo "chcę być Lordem Sithów" i stać się nim niezależnie
od swoich czynów.


Człowieku ja to wiem tylko jak grałem poprzednio to nie patrzyłem ile mam paska, a teraz jak wpadłem na wyjątkowo debilny pomysł i chciałem zrobić z Bao jedi, a potem skumać się z Azkulem i zniszczyć Kohoonde(chyba tak to się piszę) ale jak się okazało miałem za mały "pasek" jasnej strony i z pomysłu nici a teraz jestem bardziej neutralny, więc żeby ustawić odpowiednio ciemną stronę będę musiał przejść Nar Shadda jako strażnik co ni patrzy mi się za ładnie więc będę musiał przejść od nowa Dantooine., chyba że masz jakieś inne pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są chyba jakieś kody na manipulowaniem przynależnością do jasnej/ciemnej strony (wydaje mi się ktoś o tym ostatnio tu wspominał), to może być lepsze niż np. przechodzenie gry od początku ale z drugiej strony takie cheatowanie... To zależy pewnie od tego ile masz czasu na granie (jeśli godzinę dziennie albo mniej to przechodzenie od nowa raczej nie wchodzi w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To zależy pewnie od tego ile masz czasu na granie

Dnia 12.07.2007 o 23:11, Karharot napisał:

(jeśli godzinę dziennie albo mniej to przechodzenie od nowa raczej nie wchodzi w grę).


Czasu to mam generalnie tyle ile potrzebuje ;), a co do kodów to wydaje mnie sie, że w polskiej wersji nie działają bo ja gram na spolszczeniu, w Kotorze 1 kody nie chodziły, nie wiem jak jest w tym, w ostateczności sprawdzę ale naprawdę z ciężkim sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem już nieaktualny, jakoś przeszedłem na ciemną stronę i zostałam Lordem Sith, a Karharot miałeś rację co do Attona, naprawdę majstersztyk tylko trochę wkurzały jego teksty, że mam tynk na twarzy i wyglądam jak syn Kreii(za to to mu chciałem przyłożyć) a na siebie nie spojrzy bo wygląda identycznie jak ja, swoją drogą cały czas mi pomagasz dziękuje Ci za to i sory że tak zaśmiecam forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, mam zastrzeżenie do moda, ale tylko 1. Czy nie uważasz, że z Rakghulami trochę przesadziłeś. Mają moją postać na 1/2 ataki. Muszę powiedzieć, że gdyby nie Carth i Mission to nie byłoby szans przeżycia w Podmieście. A aktualnie uwalniam Big. Z. Strzeże go 4 Gammoreańskich strażników. Nie ma bata. Jakieś porady? Mam na razie 4 level i robie każdą możliwą misję. Ale przyrzekłem sobie, że będę hardcorowcem. Zostawiam sobie 4 lvl i będę "zostawiał" poziomy na Jedi. Na razie kumple wykonują całą robotę, a moja postać pcha się z wibroostrzem i ginie po 2 hitach. Ale przynajmniej jest ciekawie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj naprawić robota który jest niedaleko, możesz też użyć Mission aby podłożyła parę min, może uda ci się zabić jednego czy dwóch Gammorean w ten sposób, potem skoncentruj cały ogień na przywódcy tej grupy - to on jest tym który robi największe szkody w twojej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:03, Black Dog napisał:

Czy nie uważasz, że z Rakghulami trochę przesadziłeś.

Nie sądzę. Akurat rakghule balansowałem bardzo ostrożnie. One powinny być ciężkie, ale mimo to nie pakując się na wariata w całe stado spokojnie je wybijesz. Po ostatnim dogładzeniu często traciłem 2 postacie z zespołu, ale team przeżywał statystycznie zawsze.
To oczywiście na trudnym. Na normie lub łatwym problem niemal nie istnieje.

Dnia 13.07.2007 o 23:03, Black Dog napisał:

Mają moją postać na 1/2 ataki.

Po drugim - tak. Na Taris ma się bardzo niski poziom, ale za to do dyspozycji masz aż 3 postacie. Walka 1 vs 1 zgadzam się z Tobą jest generalnie na trudnym zawsze przegrana. Ale takie było założenie. Przy przechodzeniu kanałów gdy postacie mają 4/5 poziom można sobie z nimi radzić i używając wszystkich ekonomicznie uzasadnionych wspomagań wybija się je prawie bez zagrożenia loadem.

Dnia 13.07.2007 o 23:03, Black Dog napisał:

Muszę powiedzieć, że gdyby nie Carth i Mission, to nie byłoby szans przeżycia w Podmieście.

Masz rację. Takie było założenie - i sądzę, że mimo wszystko to dobre założenie. Kawałeczek później dochodzi jeszcze Zaalbar, który dla odmiany jest na początku jeszcze potężniejszy. Można go nawet wyposażyć w świński topór, albo wibromiecz, którym wymiata nieźle jeszcze długo po Dantooine.

Dnia 13.07.2007 o 23:03, Black Dog napisał:

A aktualnie uwalniam Big. Z. Strzeże go 4 Gammoreańskich
strażników. Nie ma bata. Jakieś porady? Mam na razie 4 level i robie każdą możliwą misję.

Kolega już napisał. Ja dodam od siebie, żeby całą trójką lub nawet czwórką w wersji z robotem skupiać się na jednym najsłabszym aktualnie przeciwniku. W ciągu kilku sekund zredukujesz 4 do 2, a z tymi sobie poradzisz. Na hardzie trzeba nieźle pokombinować, ale bardzo uważałem, żeby nie przegiąć poziomu trudności. Powiem jedno Taris jest prawie niezmodyfikowane. Pierwsze poważne wyzwanie i bardzo trudne, to będzie gubernator Taris, potem Jaskinie Dantooine - na pewno nie do przejścia z marszu na 6/7 poziomie postaci (nie ma szans - uwierz. Niektóre Kinrathy mają nawet 16. poziom i potrafią zabić jednym dziabnięciem).

Dnia 13.07.2007 o 23:03, Black Dog napisał:

Ale przyrzekłem sobie, że będę hardcorowcem. Zostawiam sobie 4 lvl i będę "zostawiał" poziomy na Jedi.

To będzie niesamowicie trudne. Ledwo przechodzę na 5 poziomie i mam czasem problemy z szóstym. Tak jak napisałem w readme próba przeżycia Taris na 2 levelu jest matematycznie niemożliwa (musiałbyś nigdy nie zostać trafionym). To jest jedyna nieusuwalna wada modu oprócz znacznie większego utrudnienia dla Obrońców Jedi.

Dnia 13.07.2007 o 23:03, Black Dog napisał:

Ale przynajmniej jest ciekawie. ;D

I to jest właśnie najważniejsze. Powodzenia z Terantekami. :)

ps. Jeżeli czwarta czy piąta walka po loadzie jest nie do przejścia - idź gdzie indziej (np. inna planeta), nabij doświadczenia i wróć. Zapewniam, że będzie znacznie ciekawiej. W oryginalnej grze dojdziesz do każdej gwiezdnej mapy mając zaledwie 7-8 poziom. W modzie musisz mieć conajmniej 14 lub więcej. Nie zrobisz więc raczej żadnej mapy z marszu na pierwszej planecie (często również drugiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:54, Karharot napisał:

Tylko przez Dxun i do tego tylko 2x w grze bez możliwości powrotu gdy już planetę opuścisz.


No to szkoda, a myślałem, że istnieje taka możliwość to miałbym dwa dodatkowe filmy odblokowane, a właśnie wiesz może co ma być przywrócone/odblokowane w restoration patchu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Jeśli chodzi o mody do KtoORa to nie jestem zbyt zorientowany. Kiedyś ściągnąłem kilka modów do jedynki i byłem nimi bardzo zniesmaczony więc sobie darowałem modowanie dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:24, Karharot napisał:

Niestety nie. Jeśli chodzi o mody do KtoORa to nie jestem zbyt zorientowany. Kiedyś ściągnąłem
kilka modów do jedynki i byłem nimi bardzo zniesmaczony więc sobie darowałem modowanie dwójki.


Ale to przecież nie mod, ma on dokończyć niewyjaśnione wątki i tak dalej, a i przyznaję Ci racje mody są kiepskie, ja używam tylko jednego jak Kreia odzyskuje rękę i nosi coś lepszego niż te swoje szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory mam kolejną sprawę czy wie ktoś może jakie premię dostaje się za mistrzostwo mocy dla poszczególnych klas??
Bo trzy już odkryłem:
Niszczyciel Sith: obrażenia 1-8
Mistrz broni Jedi: +3 siły
Mistrz Jedi: + 3 mądrości.

A co z resztą wie ktoś może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonusy klas podstawowych:
Light Side Jedi Guardian: +3 Strength
Dark Side Jedi Guardian: +1 to 8 additional damage
Light Side Jedi Sentinel: +3 Constitution
Dark Side Jedi Sentinel: +3 Dexterity
Light Side Jedi Consular: +3 Wisdom
Dark Side Jedi Consular: +50 additional Force Points
Bonusy klas prestiżowych:
Jedi Weaponmaster: +3 Strength
Jedi Watchman: +3 Constitution
Jedi Master: +3 Wisdom
Sith Marauder: +1 to 8 additional damage
Sith Assassin: +3 Dexterity
Sith Lord: +50 additional Force Points

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja i znowu mam parę pytań:
1.Dlaczego po wybiciu wszystkich mistrzów i wysłuchania tej staruchy na Dantooine, w menu głównym widzę siebie a nie Darth Traye??
2.Dlaczego Artis ma takie gupie podejście do osoby wygnańca/wygnanej?? Cały czas powtarza,że rzeźnik, morderca i że nie ma odkupienia podczas gdy każdy inny jedi gadałby że jest jeszcze szansa i tak dalej(nawet Revan otrzymał drugą szanse, a ja nie mogę)
3.Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym kawałkiem : Przed przyjęciem tytułu Darth Trayi przez Kreie, prawdziwa Darth Traya czyli Atris.(zaczerpnięto z Wikipedi) http://pl.wikipedia.org/wiki/Darth_Traya(link do całego artykułu)
4.Dlaczego po przejściu gry na 100%(mam nadzieję) mam odblokowane 52 filmy na 60-kilka)
5.Czy można spotkać w grze kogoś z jedynki?? nie chodzi mi o T3-M4 ani o HK-47, bo słyszałem, że można spotkać Admirała Onasi jak sie gra Kobietą ale tego nie doświadczyłem.
6.Czemu Kreia wysłała Hanhara na Malachor żeby zabił Mire?? Trochę na ten temat czytałem ale nadal nie rozumiem.
7.Dlaczego GO-TO na Malachor przeszkodził Zdalniakowi w aktywowaniu generatorów??


Na razie starczy ale jam mi coś jeszcze do łba wpadnie to napisze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować