Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WotLK - level 80. w 27 godzin

83 postów w tym temacie

Hmm jeżeli Athene nie zostałby zbanowany to on by był world first ;)
Godzina 12:24 wczorajszego dnia i 79 lvl. Poszukajcie na youtube jego profilu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre komentarze to rzygać mi się chce. W każdym dobrym MMO gra zaczyna się właśnie po osiągnięciu maksymalnego levelu. Już nie wspomnę o takich rzeczach jak nauka. A tak po 2 latach gry w WoW perfekcyjnie pisze i mówię po angielsku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to wole takich rekordzistów niz idiotów ktorzy np. łażą po górach, potem gdzies sie gubią (niewazne czy na Rysach czy Everesćie) i narazaja zycie członków ekip ratunkowych, którzy szukaja tych pacanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zwykły no life, ciekawe ile jemu podobnych starało się zdobyć te 5 minut sławy, poświęcając zdrowie ... siedzieć te 27 h (czy ile to było) przed kompem non stop to maniactwo. Ale nieźle mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadacie troche glupoty :P Chyba dobrze ze jak najszbyciej wbil ten 80 lvl? Mi to zajmie pewnie z 80h.... lepiej chyba przesiedziec 27h bez przerwy i miec to z glowy grac potem juz sobie na luzie dla zwyklej przyjemnosci niz meczyc sie po 3-4h dziennie i po miechu wbic ten 80 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewien znajomy wbil ostatnio 70 lvl w 2 dni grajac bez przerwy. Wiadomo ja bym tak nie wytrzymal i nie mam takiej mozliwosci tez ale troche mu zazdroszcze ;P Zamiast grac 2 miechy spokojnie i wbic max lvl troszke sie nudzac (bo jak juz mowli gra zaaczyna sie na max lvlu. ) to szybciutko w 2 dni to zrobic potem porzadnie sie przespac i grac juz na luziku :D Niektorze komenatrze naprawde sa bzdurne. Ze wbil w 27h lvl to maniak? Poprostu bardzo dobrze gra i mial taktyke ja np siedzac bez przerwy pewnie bede wbijal to z 80h a tyle to juz ciezko usiedziec bez jakichkolwiek przerw chyba ze na jedzonko i picie ;P ja pewnie z miecha sie pomecze ale coz expienie to tez tragedia nie jest. No i na wowie tez ksztaltujesz sobie dobrze angielski ja znam wiele z tej gry i przenosze to do szkoly na dobre oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No no brawo brawo 80lv ciekawe czy zrobił już tego questa na dead knighta.
O człowieku tym komentem mnie rozwaliłeś,ty to kiedyś wogole w WoW''a grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to może być nie bezpieczne. Co prawda sam na długi weekend zamknąłem się z 10 puszkami red bulla i 5 tv pakami Laysów żeby wbić 55 poziom i stworzyć Dk. Niestety rozsądek rodziców pokrzyżował mi plany i we wtorek wieczorem zostałem odcięty od komputera do czwartku ze względu na szkołę.. Jestem teraz wściekły bo nie zdążyłem :P Nadrobi się.. co się odwlecze to nie uciecze. Jeszcze 3 lvl.. Boże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80? Ja wolałbym się rozkoszować grą na nowych miejscówkach itp.(bo chyba są, nie wiem bo już nie gram..), ale jak kogoś jara wbijanie 80 lvl w "10 min" to niech se wbija. Chyba bardzo lubi tą grę, albo chciał mieć swoje 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mu zabroni zwiedzić teraz te miejscówki i porobić wszystkie questy dla golda? To nie jest żaden problem. Poza tym dlaczego od razu no-life czy maniak - po prostu chciał mieć 80 lvl najszybciej i ma. Co do Athene to Nymph wbij poziom 80 zanim Athene został zbanowany. Nymph go zupelnie zaskoczył ;) mmo-champion.com - nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gratuluję gościowi itp. , ale według mnie powinien zająć się czymś czy zrobić sobie przerwę... wziął cenny urlop, aby zdobyć max lvl w ulubionej grze i mieć swoje 5 minut sławy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:00, Kejter93 napisał:

Przeklęty no life. Aż dziw bierze, że jego postać nie nazywa się "UbErpwNeRR" czy "YoUuN00b".

Może i no-life, ale przynajmniej nie stoi z ziomalami pod klatką i nie zaczepia przechodniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy wytrwałości?
Gratulujemy stopnia no-life''ienia. Gość może i jest spoko i chciał się w ten sposób wykazać, ale IMO siedzenie przed kompem 27 godzin po to, żeby pochwalić się numerkiem przy swoim avatarze to lekka przesada (mimo, że grałem na serwerku PvP, jakoś levelowanie nie pochłaniało całego mojego czasu... a na pewno nie sikałem z wrażenia na promień z nieba i zwiększenie levela o jeden...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować