Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WotLK - level 80. w 27 godzin

83 postów w tym temacie

Przy BC tez taki człowieczek był, który jako pierwszy wybijając 70 lvl ale juz o nim jakoś nikt nie pamięta ten na razie ma swe 15 minut sławy. W sumie chyba tylko, dlatego właśnie to zrobił. Niedługo może przeczytamy jak jakaś gildia zabiła Arthasa, jako pierwsza :P. Bohaterowie 15 minutowi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Your e-peen size has been increased to 450*

Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Żaden wyczyn, po prostu udowodnił jak dużo czasu potrafi spędzić tylko po to żeby zwrócić na siebie uwagę. Nawet achievementa za to nie dostanie, bo te z "realm first" usunięto z gry jeszcze w becie :) A mając 80 lvl już teraz będzie mu jedynie doskwierać nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hacket

Nie powiedzialbym, ze Nihilum czu SK Gaming to gildie o ktorych nikt juz nie mowi :> teraz z tego co wiem polaczyli sie w Twentyfifthnovember.com i obstawiam, ze to oni jaki pierwszi (do 25.11) ubija Arthasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem WoWa a tym bardziej graczy, którzy średnio spędzają przy tej grze po 30-40 godzin tygodniowo...co można robić po wbiciu maksymalnego poziomu? Grać od nową inną postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrwałości? Dla mnie to nikt inny jak zwykły no-lifer... Brać sobie w pracy urlop po to, by jako pierwsza osoba na świecie osiągnąć osiemdziesiąty lvl w WoW? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że radość z tej gry polega na tym, że nawala się max poziom po czym chodzi się i wszystkim opowiada, że się pierwszemu go nabiło. Normalnie pozazdrościć :-/ Myślałem, że się w gry gra dla przyjemności, a nie na wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 18:16, Pafun napisał:

Rozumiem, że radość z tej gry polega na tym, że nawala się max poziom po czym chodzi
się i wszystkim opowiada, że się pierwszemu go nabiło. Normalnie pozazdrościć :-/ Myślałem,
że się w gry gra dla przyjemności, a nie na wyścigi.


Nie, powinieneś zrozumieć, że dla każdego człowieka czerpanie przyjemności z gry polega na czymś innym. Jedni lubią to, a inni to. Cwane, co nie ? Niekotrzy grają by być pierwsi z lvl max, a inni graja by sie dobrze bawić, a inni jeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w WOWa i raczej nie zagram, nie ciągnie mnie do MMO ... tym bardziej do tych, za które trzeba płacić abonament ^^ Powiedzcie mi, bo jestem nie w temacie. Jak się osiągnie już ten maksymalny lvl to jaka jest przyjemność z dalszego grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No-file czy nie, nie zmienia to faktu że jest pierwszy (najlepszy?) ze wszystkich graczy a jest ich ponad 11 mln...to jest sukces...naprawdę.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie osiągnie ten max lv albo zakładasz drugą postać i wbijasz lv na bosy chodzisz rajdy jak grasz na serwerze pvp to innych tłuczesz zbierasz itemy co chcesz można powiedzieć już jesteś najlepszy nikt ci nie podskoczy. Ja osobiście bym zbierał jakieś epickie itemy a potem sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:01, kryst90 napisał:

No no brawo brawo 80lv ciekawe czy zrobił już tego questa na dead knighta.


Jakiego questa? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 19:05, 88Bonzo napisał:

Nigdy nie grałem w WOWa i raczej nie zagram, nie ciągnie mnie do MMO ... tym bardziej
do tych, za które trzeba płacić abonament ^^ Powiedzcie mi, bo jestem nie w temacie.
Jak się osiągnie już ten maksymalny lvl to jaka jest przyjemność z dalszego grania?


Zasadniczo prawdziwa gra zaczyna sie dopiero po osiagnieciu maksymalnego poziomu, a bardziej dokladnie kiedy ty i twoja gildia, znajomi robicie heroiczne instancje, rajdy 10- potem 25-osobowe. Tez tego nie rozumialem kiedys, ale zycie zaczyna sie teraz po 80-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować