Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 - recenzja

65 postów w tym temacie

Cały GoW2 to dzieło sztuki. Jedyna i niestety bardzo duża wada to to, że w polskiej wersji gry nie ma kodu za pomocą którego można ściągnąć mapy multiplayerowe z pierwszej części, a szkoda :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kurczę czekam na swoją przesyłkę... aż mnie trzęsie, inni grają, a ja nie...
.. pytanie.
Ponoć w części drugiej w multi nie da się już za pomocą strzału ''wyłączyć'' przeciwnikowi piły w lancerze, jak to można było robić w GoW 1 - prawda? Jak tak, to teraz wszyscy pewnie się tną ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WolrldWar3PL - piłę da się wyłączyć, tylko nie robisz tego teraz jednym strzałem, tak jak w jedynce. Żeby ją zatrzymać wystarczy CELNY strzał ze strzelby z odległości 2m albo mniejszej, z tym, że bardzo trudno wcelować, i prawdopodobnie zostaniesz spiłowany. Ludzie płaczą o piłę bo są przyzwyczajeni do multi z jedynki i wolą tzw. close combat, mało kogo widziałem turlającego się do tyłu, z dala od piły, a to najlepszy sposób. Co nie zmienia faktu, że 75% luda zza granicy lata z wyciągniętą piłą.
Ja sam i tak w multi gram Hammerburstem, jest o wiele lepiej, większa moc i jest uderzenie łokciem. Piła to dla mnie fajny, acz w multi zbędny wynalazek - piłowanie trwa 2-3 sekundy, strzał z shotguna - 0,5 :)
A teraz czas przeczytać tę reckę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"i Brumak dupa, gdy nabojów kupa..." - hej czy to nie z Wiedźmina? (Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa - elifckie powiedzenie)

Tekst świetny. Uhh Xbox360 dostane dopiero na Mikołajki. No trudno :) Poczekam. może stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recka super. Ale gra jeszcze lepsza. W moim osobistym rankingu gears of war 2 jest na 1 miejscu. Za innowacje i największego bossa jakiego kiedykolwiek widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:38, Bula93 napisał:

Główna wada gry:
Fenomenalna strzelanka na platforme nieprzystosowaną do shooterów


Herezje waść prawisz ;) Równie miło strzela mi się za pomocą pada, jak i klawiatury i myszki. Prawda, różnice są, ale nie odbierają one przyjemności płynącej z zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:50, kjubus napisał:

Fett, co masz na mysli piszac "skrycie nalezy trzymac kciuki za czesc trzecia"? tzn,
miec nadzieje, ze bedzie? nie mam watpliwosci. po skonczeniu kampanii przeczekaj napisy...
parenascie sekund, ktore zdradzaja wszystko:P


To, że będzie, jest jasne jak słońce :P O niespodziance po napisach wspomniałem nawet w tekście ;) Pisząc o trzymaniu kciuków miałem na myśli ni mniej, ni więcej niż to, że mam nadzieję, iż trójka będzie jeszcze lepsza (choć poziom równy dwójce także mnie zadowoli :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:52, Isoft napisał:

Co to za odtwarzacz, teraz filmiki prawie wcale się nie buforują ;/ ...


Nasz gramowy "plejer". Jakie masz łącze? Kto jest dostawcą? U mnie na kablowej sieci osiedlowej (pseudo 1mb) załadował się w kilkanaście sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 22:57, lordfett napisał:

> Co to za odtwarzacz, teraz filmiki prawie wcale się nie buforują ;/ ...

Nasz gramowy "plejer". Jakie masz łącze? Kto jest dostawcą? U mnie na kablowej sieci
osiedlowej (pseudo 1mb) załadował się w kilkanaście sekund...


Wiele osób się na to dziadostwo skarży... Ja mam Neostrade 2MB i też mi niedziała pod żadną przeglądarką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafa w drugiej części girsów prezentuje się rewelacyjnie. Podrasowano też efekty audio broni, teraz są jeszcze bardziej mocarne. Zaskakuje ciekawy, jak na taką grę, scenariusz. Jest nawet moment ściskający za gardło (finał poszukiwań żony Dominica). Wzorowy sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie troszkę popracować nad Video recenzjami. Są fachowo omówione, ale jednak wizualnie nudne. To co jeszcze kilka miesięcy temu robiło wrażenie nie jest już tak dobre dziś. Głównie za sprawą konkurencyjnego portalu, który poszedł w tej kwestii bardzo do przodu. ale ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza gra na xboxa... i powiem tyle, nie jestem zawiedziony :D pierwsza czesc w ktora gralem na pc byla, ze tak powiem dziwna... ale tutaj widze dlaczego, ta gra jest stworzona do xboxa, do tego typu rozgrywki, wlasnie skonczylem 4 godzinna sesje z ta gra, jest swietnie, po krotkiej przerwie wracam do niej ^^

ocena, jak na razie 8,5/10

minusy?
rozlacza mnie w mutliplayer co chwile (zazwyczaj gdy umre dostaje info ze mnie rozlaczylo..)
czasem pare headshotow nie zabija ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować