Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test klawiatury Razer Lycosa

51 postów w tym temacie

samego tekstu jeszcze nie przeczytałem, ale już zauważyłem strasznie rażące powtórzenie we wstępie. "wielu graczy (...) wiele by oddało". Nie wiem, może się czepiam, ale makabrycznie to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką w domu od dwóch miesięcy i muszę powiedzieć, że jest świetna. Nie ma w niej nic do czego mógłbym się przyczepić oprócz takich drobnostek jak minimalne wycieranie się "powłoki" klawiszy i tego, że przyciski od muzyki nie są kompatybilne z foobarem (działają tylko pod kilkoma wybranymi odtwarzaczami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klawiaturę firmy ''klawiatura'' z Media Markt za 9.99 zł i myszkę Logitech, ale 4-5 letnią. Jestem z tego sprzętu dumny, nie czuje się gorszy od Razer-owców, a w grach po sieci nie odstaje od reszty. Za kasę którą bym wyłożył na te dziwactwa kupiłem parę gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam swoją zwykłą emachines Microsoftu od 7 (siedmiu) lat i nadal działa jak nowa i jest w tym świetna i w grach i pisaniu. Może nie ma żadnych bajeranckich klawiszy pod makra, wygląda marnie i mogę max wcisnąć 3 klawisze, to i tak mam opory przed wymianą niej na choćby takiego Razera czy G15 Logitecha. A od dłuższego czasu myślę o takiej wymianie. Może to z przyzwyczajenia/sentymentu tak tą swoją starą poczciwą klawiaturę lubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu zamówiłem tą klawiaturę i velociraptora teraz czekam z niecierpliwością na paczkę
@Kejter93 nikt nie mówi , że masz się czuć gorszy ja sam przez kilkanaście miesięcy jechałem na zwykłym sprzęcie tzn klawa i mysz a4tech , z drugiej strony jeśli takie produkty jak RAZER LYCOSA powstają to widocznie jest na nie zapotrzebowanie i nie chodzi mi tu o rzeczywiste potrzeby ludzi takich jak ja czy Ty , bo na zwykłej klawiaturze pogram sobie tak samo dobrze np w takiego Crysisa jak na tym Razerze . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Logitech G15 [stara wersja] i się bardzo cieszę. Podświetlenie bdb, ekran LCD też bdb [nawet działa z niektórymi grami], 18 dodatkowych przycisków * 3 i inne przydatene funkcje... Największą wadą tej klawy są te dodatkowe przyciski [za duża klawa] ale i tak świetnie działa. Już 2 lata ją używam. I wiecie co? Nie zamierzam się przesiadać na takiego Razer Lykosa albo inny ponieważ ta klawiatura jest po prostu świetna. Może i ten razem może mieć mocniejsze strony [np: potrafi obsłużyć o wiele więcej przycisków na raz niż ten logitech] ale i tak warto mieć taką klawiaturę.
Kejter93, miałem zwykłą klawiaturę i zwykłą myszkę. Przesiadając się na takiego G15 i inną mychę dostrzegłem różnicę. Lepiej się pracuje, lepiej gra... Cena niestety duża ale warto mieć taką klawiaturkę. A razer Lykosa mi się raczej najbardziej podoba ze względu na bezprzewodowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Lycosę od prawie pół roku i mogę powiedzieć, że jest to najlepsza klawiatura, jaką widziałem. Pomijając niesamowity design, perfekcję wykonania i komfort użytkowania, należy powiedzieć o jeszcze jednej ważnej zalecie: możliwości wciśnięcia wielu klawiszy na raz, nie powodujące charakterystycznego "biiiiip". Dzięki temu jest szczególnie przydatna w PESie, gdzie próby nieco bardziej wyrafinowanej gry przy użyciu starej klawiatury kończyły się albo zatrzymaniem, albo biegiem w linii prostej w losowym kierunku. Z kolei teraz mogę wcisnąć 7 klawiszy jednocześnie a Lycosa nie zgłasza sprzeciwu. Podsumowując, klawiatura jest spełnieniem marzeń każdego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:49, deangel napisał:

(...)Dzięki temu jest szczególnie przydatna w PESie(...)


w PESa na klawiaturze, no no no - czapki z głów!! :)
...
chodzi za mną ostatnio chęć, a właściwie potrzeba zakupu tegoż urządzenia..moja radiówka zaczęła odmawiać posłuszeństwa, więc testem tym wykonaliście dla mnie kawał świetnej roboty, dzięki!
..jednak na co się zdecyduję (upatrzyłem sobie już G15) jeszcze nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna klawiatura , podoba mi się całe podświetlenie i cały tryb działania tego cuda ale nasuwa mi się pytanie czy będzie leprze od Logitech G15 ???? Ale jakoś ta klawiatura przypadłą mi do gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam klawiaturę w użyciu i jestem nią zachwycona. Zamierzam niedługo pozbyć się mojego logitecha mx5000- tej klawiatury graczom nie polecam - bezprzewodowa klawiatura czasami gubi sygnał i minie kilka sekund zanim złapie sygnał, klawisze stukają już bardzo głośno, a te od strzałek zaczynają się zacinać...
Lycosa ma piękne oświetlenie, no i klawisze są takie ciche i przyjemnie się gra i piszexD Klawiatura moich marzeńxD Tylko moje zielone podświetlenie myszki nie pasuje do kompletu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tyle się twórcy AoC starali, żeby uczynić walkę bardziej zajmującą. ;) Funkcje to urządzenie ma pierwszorzędne, czyli praktyczne. Ciekawe czy lampka diodowa na tym porcie USB dałaby sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ta klawe od bodajże maja i jestem zadowolony :) Ogolnie spełnia swoje zadanie w 100%, choć ostatnio dały mi się zauważyć pewne zgrzyty. Czasami jak sobie gram to klawisze zle wskakują. Nie wiem, chyba pod trochę za ostrymi kątami je wciskalem O.o Jednak na poprzedniej klawiaturze zdarzało mi sie to dużo częściej, więc w sumie chyba nie mam na co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować