Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegóły na temat rozszerzenia do GTA IV

27 postów w tym temacie

Ha, aż przypomniał mi się kawałek Kamelot - Lost and Damned...
GTA na konsolę już dawno nie mam (nuda...), ten dodatek trzeba będzie "przejść" na youtube, bo jeśli doda tylko nową fabułę, to nie mam o co płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 10:49, simonemaster22 napisał:

Należałoby do PC też wypuścić bo nie każdy ma XBOXa


Poczekaj do premiery GTA IV na PC to może wtedy to dostępne i dla wersji na PC :)

EDIT:
Albo będzie to już w wersji PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Lost and Damned to DLC tylko dla X360.
Nie dla PS3. Nie dla PC.
I jest tak nie dlatego, że producenci tak powiedzieli.
Jest tak, ponieważ M$ dał R* kupę forsy jeszcze przed premierą czwórki za to, żeby ten dodatek był i żeby był tylko na ich konsolę.
Owszem, nie wszyscy grają na iksie (rotfl, to rozumowanie mnie rozwaliło, swoją drogą), ale nic to nikogo nie obchodzi, tak szczerze powiedziawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to będzie takie nowe GTA4 w tym samym mieście ale z innym głównym bohaterem. No cóż... Ciekawe jak sprawdzi się w akcji ten nowy ''zią''... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że na PC nie doczekamy się tego rozszeżenia. A żadnych szczegułów m=nie ma. Jakiś nowy kawałek miasta będzie? Nowe pojazdy, bronie? A że nowe misje będą i fabuła to wiadomo, czyli nic nie przedstawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamiast bardzo "uczłowieczonego" i w gruncie rzeczy sympatycznego Niko otrzymamy PONOWNIE super-spoko-loko-spontan zioma z gangu (ala SA?)... nie powiem żeby mnie to cieszyło, liczyłem na rozwinięcie historii Nico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę posiadaczom X''a DLC do GTA IV ;))

W zasadzie to raczej spodziewałem się, że głównym bohaterem nowych przygód nie będzie Niko Bellic. Nie ma przecież konkretnego motywu, czy innych znaków zapytania, które można byłoby rozwinąć. Owszem, na siłę dałoby się coś wymyślić, ale jak widać za dobrze to nie wychodziło i Rockstar postanowił zaserwować nam nowego bohatera. Fan dwóch kółek, tak więc możemy spodziewać się niezłych wyścigów i akcji na tych motorkach. Pora czekać do lutego, szkoda że mnie ominie, ale w końcu MS sypnął kasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować