Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

7 milionów Xboksów 360 w Europie

73 postów w tym temacie

Całkiem niezły, do tego jak najbardziej zasłużony wynik. Za taką cenę, jak obecnie, ta konsola po prostu nie ma konkurencji. Do tego oferuje o wiele większa bazę tytułów niż choćby jej największy konkurent - PS3. Jednak jeśli ktoś posiada wypasionego kompa, to może sobie XPudło odpuścić. Exclusieve''ów na tę konsolę praktycznie brak (nie licząc czasowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola Microsoftu, jest do niczego ;/ PS3 konkurentem X-boxa? A to dobre... To chyba X box PS3 chociaż i tak nie dorasta nowemu PS do pięt...Trzy słowa... X-box jest żałosny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie się czyta komenty, że Xbox jest żałosny heh;) tylko, że wychodzi na to, iż PS3 jest właśnie takie skoro właściwie żadną grą nie jest w stanie rywalizować z x-em;) miały być niby rewolucje itd a do tej pory jedna wielka kapa;) a Xbox trzyma formę, ciągle dobre gry wychodzą na niego, no i jest sporo tańszy;)
nie mam żadnej z tych konsol ale jakby miał kupić to na pewno Xboxa tym bardziej, że ps3 traci exclusive''y;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:11, ork1990 napisał:

Konsola Microsoftu, jest do niczego ;/ PS3 konkurentem X-boxa? A to dobre... To chyba
X box PS3 chociaż i tak nie dorasta nowemu PS do pięt...Trzy słowa... X-box jest żałosny
!!!


to po co wydawałeś kasę na obie konsole?? bo chyba masz i z PS3 i X360 skoro wystosowałeś tą poważną notkę ;p ..a może nie masz pojęcia o tym co piszesz? xD
..uprzedzam pytania: fanboy''em ani jednej ani drugiej konsoli nie jestem, jedynie staram się wylać Ci kubeł zimnej wody na głowę bo żeś się zgrzał i spocił niemiłosiernie pisząc swojego posta byś wojen na forum nie wszczynał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę Xa, tańszy, więcej gier które mnie interesuje i mniej problemów z nimi (wbrew pozorom). PS3 póki co oprócz BR nie pokazała nic nadzwyczajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:39, marcinshinoda napisał:

No tak XBOX jest tańszy od PS3, a liczba exclusive''ów na PS3 coraz bardziej sie kurczy,
np: Final Fantasy XIII czy tekken 6


tak to zaskakujące wiadomości dla mnie były.. jednak popularyzacja gier na różnych platformach jest dobrą drogą bowiem doprowadzi do tego że firmy produkujące konsole połączą swoje siły i skonstruują jedno urządzenie.. nie muszę pisać kto na tym skorzysta najbardziej ;p

PS. pif paf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do żałosności konsol ;) Pokusiłem się o małe podsumowanie. Jeśli z czymś się nie zgadzacie, nie bijcie proszę :))

- raporty za ostatni kwartał są bezlitosne - PS3 sprzedał się w większej ilości niż X360. Sprzedaż całkowita jest nieistotna ze względu na dość duży odstęp czasowy w starcie sprzedaży.

- PS3 jest o wiele lepszy od x360 to fakt, ale sprzętowo. W tej chwili fani X360 mają absolutną rację, bo jak do tej pory dużo hitów wyszło na X360, PS3 nie ma się za bardzo czym pochwalić. Oczywiście najbliższe miesiące wszystko zmienią, tak że bądźcie cierpliwi. W konkurencji gier x360 na razie prowadzi.

-faktycznie żywotność PS3 jest szacowana na podobną do PS2 - kiedy wszyscy zapomną o x360, PS3 będzie w dalszym ciągu atakować i to według prognoz, coraz lepiej z biegiem czasu.

-X360 jest tańszy, ale biorąc pod uwagę stosunek JAKOŚĆ/CENA to właśnie PS3 jest liderem. Kombajn CELL +BLUE RAY nie ma sobie równych a to tylko dwie z zalet tej szacownej konsolki.

-Final XIII -no cóż ;). Ta gra została zaprojektowana na PS3 i Ci co myślą, że dostaną dokładnie to samo co PS3 mogą się poczuć rozczarowani, ale wszystko w swoim czasie.

Na razie pod względem FUN ( czyli gry wydawane na platformę) wygrywa X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine ten właśnie Twój kombajn czyli CELL to jest porażka i gwóźdź do trumny. Przecież sam prezes Sony zapowiedział, że więcej takiego błędu nie popełni. CELL jest ciężki do oprogramowania i studio, które od xxx lat robi gry na PC ma teraz wydać kupę szmalu po to, żeby za 4 lata (jak nie lepiej) stworzyć przeciętną grę to ma to w d... Woli pozostać przy PC czy X, które ma podobną i przede wszystkim prostą do oprogramowania strukturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ork1990, Paweł Age
Leży na ziemii i płacze ze śmiechu
A może argumenty panowie ;)
Chociaż, hmmm nie, za dużo od was wymagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie fanboye popluły na starcie :x
A ogólnie to przypominam że dopiero na grach na konsole ich producenci zyskują
Na każdej zakupionej konsoli producent TRACI jest to streata tak skalkulowna żeby wyjśc na swoje ale traci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 milonów w tym jeden mój ;P osobiście trochę się pośpieszyłem z zakupem konsoli bo niedługo po tym ceny poszły w dół ale co zrobić takie życie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> palpatine

ad1- Mógłbyś podać źródło, które wg. Ciebie mówi o większej sprzedarzy PS3 w ostatnim kwartale?

ad2- "Oczywiście najbliższe miesiące wszystko zmienią, tak że bądźcie cierpliwi" Czyli, że... co? Myślisz, że w ciągu kilku miesięcy sony nadrobi gigantyczne straty względem x360? Wątpie, słyszę o tym już po raz 100.

ad3- Kolejny ogólnikowy "argument". To, że PS3 ma napęd Blu-Ray nie znaczy, że jest żywotniejsza. Również jak to już wspomniał TobiAlex, Cell jest tak naprawdę samobójczym golem Sony.
GRY świadczą o żywotności konsol, a tych PS3 ma niewiele w porównaniu do x360 czy wii.

ad4- I tu znów się mylisz. Kupisz PS3 i co? Tytuły multiplatformowe zazwyczaj lepiej wychodzą na x360 (np. FEAR, Fallout3, GTA4 itp) a exclusivy ostatnio traci.

ad5- "Ci co myślą, że dostaną dokładnie to samo co PS3 mogą się poczuć rozczarowani" bez urazy ale to jest niewymownie głupie stwierdzenie. No chyba, że masz wuja/ciocię/dziadka w Square Enix i dostałeć cynk, że Xboxowy Final będzie do kitu:] No bo w końcu to tytuł "tylko i wyłącznie" na konsolę sony.

I podusmowanie... Oczywiście, że Xbox wygrywa z PS3. Ja nie mówię, która konsola jest lepsza czy bardziej wydajna bo historia pokazuje, że to nie ma nic do rzeczy. Np PSone wygrało z mocniejszym Dreamcastem a PStwo z Xboxem. Tym razem Xbox360 zdetronizował PS3 i taki jest fakt.

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bić cię nie bende, :) ale przyczepie się do jednego zdania: " PS3 jest o wiele lepszy od x360 to fakt, ale sprzętowo". Otóż nie masz racji. PS3 ma tylko tę przewagę iż posiada Blu-ray. I nic więcej. A ten legendarny CELL tak naprawdę HU#@ daje. :P Nie dośc, że stworzenie na nim dobrej gry to katorga to jeszcze jest jeden fakt. A mianowicie, moc procesora w żadnym razie nie dorówna mocy czipu graficznego. To już zostało potwierdzone (mni. Nvidia CUDA itd.). Np. konwersja za pomocą GTX280 trwa od 40-1000% krócej niż z pomocą najmocniejszego Quada od intela!!! Cała przyszłość więc w GPU a nie CPU. Tak więc ten CELL tak naprawdę %&*% da jak już powiedziałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować