Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

162 postów w tym temacie

Witam,

Wyjaśnimy najszybciej, jak to możliwe problem z opóźnieniem sie promocji w sklepach i umieścimy na naszych stronach informacje o miejscach, w których można już skorzystać z promocji 1+1=3.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konrad---> To druga część Sea Dogs. Gra ma dużo bardziej rozwinięte elemęty RPG i w pewnym stopniu przypomina Morrowinda.
Więć tak Piraci z Karaibółw to RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:31, Seldon napisał:

Promocja fajna. Jedyny problem to ten ,że wszystkie gry z NXK ,które mnie interesują już mam :P Czekam więc cierpliwe na
kolejne tytuły.


Mam dokładnie ten sam problem :)
Jedynym wyjątkiem jest gra "Soldner - Złota Edycja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 20:51, Mario / CDP napisał:

Wyjaśnimy najszybciej, jak to możliwe [...] i umieścimy na naszych stronach
informacje o miejscach, w których można już skorzystać z promocji 1+1=3.


Kiedy to nastąpi?
Bo szczerze powiedziawszy to nie bardzo chce mi się ganiać po różnych sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 10:14, Chlorofil napisał:

Ehhh ale to moje miasto Świnoujście to dziura mamy Empik a oczywiście w Empiku nie ma Piraci z karaibów za 20zł z serii
nowa extra klasyka ;(


A co ja mam powiedzieć? Mieszkam w centrum Warszawy i u mnie w Empiku też nie ma ani nowych gier z NXK ani nikt nie wie o promocji :( Wiem bo byłem dzisiaj o 10.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepomny na głos rozsądku urwalem się z pracy i poszedłem do Empiku (kraków). Oczywiście na próżno, nowych pozycji nie ma. Chyba mam prawo czuć się lekko wkurzony, chyba zrezygnuję "dla zasady" z zakupu. Po co trąbić o premierach jak dystrybucja nawala (nawet jeśli wina leży bardziej po stronie Empiku inż CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W empiku we wrocku jest sa. w MM dalej nie ;] Co wiecej czesc gier z serii nie podlega promocji !! Np Tormenta nie udalo mi sie tak kupic :/ Mam nadzieje, ze jeszcze beda dstawy innych tytulow z promocja bo od dawna czekam na Worms World Party, ktorych ni w zab dostac nie moge :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować