Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Fallouta 3 w szczegółach

24 postów w tym temacie

a o wersji PL na xboxa ani widu ani slychu. ciekaw jestem czy zdaza z tym terminem "przed swietami"... a najgorsze jest to ze mam w grudniu mase wolnego czasu i bym z checia pogral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment...jak to "użytkownicy usługi Games for Windows"? Czyli edytor będzie można tylko ściągnąć po przez ten Live, który u nas nie działa? Jeżeli tak...to nici z naprawy gry, przynajmniej dla Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerowanie że rozszerzenie do Fallout 3 w postaci 3 epizodów ukaże się tylko na XBOXa360 jest fatalnym błędem, bo notka prasowa Bethesda wyraźnie mówi, że rozszerzenie dotyczy i XBOXa 360 i PC, edytor GECK pojawi się jedynie na PC ! Więc powiedz mi Pepsi za co ty dostajesz pieniądze !? Wprowadzasz ludzi w błąd pół-profesjonalisto, który czyta zachodnie serwisy i chyba nie zna angielskiego w stopniu komunikatywnym !

@Gawełek

Usługa Games for Windows, to nie to samo co LIVE dla XBOXa 360 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać.
Nie obchodzi mnie kiedy wyjdzie polska wersja na konsole. Z doświadczenia wiem że wyjdzie miesiąc po planowanej dacie. Jeśli wyjdzie 12 grudnia to przepraszam Cenege, ale jest ostatnio głupia moda na opóźnianie sprzedarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super..... Live nie działa w Polsce ( chociaż można to obejść podając inny kraj zamieszkania ), jednakże Cenega nie umiesciła kodu dla FO 3 aktywującego go w windows live. Polacu znowu ( gdzie jest dlc do mass effect ) sa poszkodowani. Szkoda, że rodzimy dystrybutorzy albo maja nas w d.pie, albo są na tyle niekompetentni że nie potrafią negocjować z wydawcami. ŻAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra edytor! Wszystko to co nie Falloutowe w Fallout 3 znów będzie takie jak w serii Fallout! :P (Niezłe masło maślane, co nie?). Osobiście nie mogę się doczekać pierwszych fanowskich tworów utworzonych za pomocą edytora. Fallout 2 były tytułemi, które doczekał się naprawdę dużej ilości różnego rodzaju modów i to naprawdę wysokiej klasy. Jeżeli Ci sami ludzie opanują zawiłości nowego systemu do modowania, to jestem pewien, że wkrótce zostaniemy uraczeni prawdziwym Falloutem next-gen. :)

BTW, nie żebym się czepiał produkcji Bethesdy. Gra jest naprawdę kapitalna i bardzo, ale to bardzo przyjemnie się w nią gra, tyle, że nie jest to pozycja tak genialna jak dwie poprzednie odsłony cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie, choć pojawienie się edytora było pewne. Wreszcie gracze naprawią to, co Bethesda skopała, i może w końcu F3 stanie się w pełni grywalny. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pile - mowie o KONKRETNEJ dacie premiery. bo "listopad 2008", jak podano na tej stronie, raczej w gre juz nie wchodzi:P

JackXP PL - skad masz ta date? bo sam jakos nie moglem znalezc nigdzie oficjalnego oswiadczenia o tym, albo info na rozsadnym serwisie. pytam tylko z ciekawosci, zeby wiedziec gdzie sprawdzac kolejne terminy, bo czuje ze jeszcze przynajmniej raz przesuna premiere:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu newsa myslalem ze Bethesda olala uzytkownikow PC dajac im tylko edytor a niech dodatkowe epizody sami sobie robia. Na szczescie kurpiewskiwb sprostowal to razace niedopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Skandal i granda, nagana dla autora! Gdyby ktoś nie wierzył:

"We also announced three downloadable content packs for Fallout 3 — beginning with Operation: Anchorage, which will be available for download on Games for Windows LIVE and Xbox LIVE in January. In February and March, we’ll be releasing The Pitt and Broken Steel."

http://bethblog.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:16, Gawełek napisał:

Moment...jak to "użytkownicy usługi Games for Windows"? Czyli edytor będzie można tylko
ściągnąć po przez ten Live, który u nas nie działa? Jeżeli tak...to nici z naprawy gry,
przynajmniej dla Polaków.


Choc oficjalnie w Polsce system LIVE nie jest obslugiwany to jednak uzytkownicy z Polski moga z niego bez problemu korzystac. Sam gram w Gears of War i Quantum of Solace (w obu tych grach obslugiwany jest system LIVE) i nie mam zadnych problemow. Wystarczy tylko chciec i wyemigrowac do Irlandii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko rozwiążą problem maksymalnego levelu (mozna zdobyć tylko 20 lvl). W moim przypadku, w połowie gry, Fallout 3 stał się rozbudowanym FPSem, gdyż miałem już najlepsze bronie i zbroje, maksymalny lvl i kupe questów niewykonanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować