Zaloguj się, aby obserwować  
noobie

Kapitalny Pomysł - nowy program na TVN

28 postów w tym temacie

Narobiło się teraz tych programów rozrywkowych. Dwa miesiace temu "Mam talnet" teraz "Kapuitalny Pomysł". Słyszeliście już o tym programie??? Prowadzi go Marcin Meller. Ludzie przedstawiają swoje pomysły na zarabianie kasiory, był dzisiaj w niedziele chyba ok. 17... Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 21:55, peryfraz napisał:

Zapraszam do dyskusji

Zazwyczaj kiedy ktoś tworzy temat to dopisuje coś w nim od siebie, a nie tylko to co wycytowałem na górze.
Odnośnie tematu: Nie oglądam tak często tv by wiedzieć że jest taki program. Nie wiedziałem, nie widziałem, tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem raz i więcej nie obejrzę? Powód nuudyy! Jeszcze tak nudnego programu nie widziałem zero frajdy z oglądania . Wole jednak emocje podczas oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem oglądać dzisiaj, ale zapomniałem :/ A programik jest dla mnie nawet interesujący. Może wiecie jakie pomysły przedstawili w dzsiejszym odcinku? :P Ale fakt narobiło się tych seriali, programów i 3/4 się nie ogląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 21:55, peryfraz napisał:

/.../

Eee... Nie lubię Mellera, programów tego typu również nie za bardzo. Z resztą i tak nie mam polskiej telewizji więc problem z głowy ;) Swoją drogą taki program był już kiedyś na TVP1 czy TVP2. Nazywał się "Złoty Interes" czy "Złoty Biznes". Coś w tym stylu. W każdym razie prowadził go Janusz Weiss tak więc TVN nie popisał się oryginalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:22, Tomek1120 napisał:

Przecież o tej porze zawsze leciała Superniania. To koniec tej edycji superniani?

Nie znam dokładnej pory... pisałem z tego co udało mi się zapamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:43, peryfraz napisał:

> Przecież o tej porze zawsze leciała Superniania. To koniec tej edycji superniani?

Nie znam dokładnej pory... pisałem z tego co udało mi się zapamiętać ;)

No ja właśnie dziś włączyłem tv o 17 na supernianie a tu to coś.

Ech. Ale z tego co widzę na głównej stronie skończyli supernianie kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:45, Tomek1120 napisał:

> > Przecież o tej porze zawsze leciała Superniania. To koniec tej edycji superniani?

>
> Nie znam dokładnej pory... pisałem z tego co udało mi się zapamiętać ;)
No ja właśnie dziś włączyłem tv o 17 na supernianie a tu to coś.

Ech. Ale z tego co widzę na głównej stronie skończyli supernianie kręcić.

Ten program będzie raczej dla "dziadków". Większość telewidzów to ludzie młodzi... Owszem może uda się obczaić jakiś łatwy fajny sposobik na zarobienie tych paru groszów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc..
Oglądam dzisiejszy odcinek i nie ma zbyt fajnych pomysłów. Jurorom najbardziej spodobał się pomysł z naklejkami. Spłuczka była bardzo pomysłowa, a alternatywne taksówki to niewypał.. Jak oceniacie dzisiejszy odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:48, albert.jarema napisał:

A więc..
Oglądam dzisiejszy odcinek i nie ma zbyt fajnych pomysłów. Jurorom najbardziej spodobał
się pomysł z naklejkami. Spłuczka była bardzo pomysłowa, a alternatywne taksówki to niewypał..
Jak oceniacie dzisiejszy odcinek?

Szczerze to zapomniałem że jest, a bardzo chciałem obejrzeć... No cóż... Wiesz może kiedy jest powtórka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:19, peryfraz napisał:

> A więc..
> Oglądam dzisiejszy odcinek i nie ma zbyt fajnych pomysłów. Jurorom najbardziej spodobał

> się pomysł z naklejkami. Spłuczka była bardzo pomysłowa, a alternatywne taksówki
to niewypał..
> Jak oceniacie dzisiejszy odcinek?
Szczerze to zapomniałem że jest, a bardzo chciałem obejrzeć... No cóż... Wiesz może kiedy
jest powtórka??

Nie wiem ;)
Mogłeś oglądać :P Może w tygodniu będzie, lub pomysły (filmiki) w necie będą.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Mogłem mogłem... ale jak się ubiera choinke z rodzicami to się zapomina o innych rzeczach ;)...


P.S.
Ciachajcie te posty, bo to brzydko wygląda, chyba że chcecie nabijać liczbe znaków na post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 18:24, peryfraz napisał:

Mogłem mogłem... ale jak się ubiera choinke z rodzicami to się zapomina o innych rzeczach
;)...

/ciach/ :P

To ty już choinkę ubierasz??!! :D

Trzeba poczekać, może odcinek na plejadę dadzą bądź na youtube..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 18:32, albert.jarema napisał:

/ciach/ :P

I słuszną linie obieramy ^^

Dnia 14.12.2008 o 18:32, albert.jarema napisał:

To ty już choinkę ubierasz??!! :D

W dzisiejszych czasach nie ma czasu xD...

Dnia 14.12.2008 o 18:32, albert.jarema napisał:

Trzeba poczekać, może odcinek na plejadę dadzą bądź na youtube..

Może... plejada daje "odcinki" 1minuta 15 sekund ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na kaskę jest wmówienie strażnikom banku że ich szef woła, odłączenie kamer, porwanie jakiegoś frajera - kasjera i otworzenie sejfu. No ale dość już tej fantazji. Najlepszym sposobem jest nie grać w WoW bo abonament wprost za duży.A takim uniwersalnym sposobem jest pracować i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:05, simonemaster22 napisał:

Najlepszym sposobem na kaskę jest wmówienie strażnikom banku że ich szef woła, odłączenie
kamer, porwanie jakiegoś frajera - kasjera i otworzenie sejfu. No ale dość już tej fantazji.

Jak nie mam na cuksy w szkole to tak robie

Dnia 14.12.2008 o 19:05, simonemaster22 napisał:

Najlepszym sposobem jest nie grać w WoW bo abonament wprost za duży.

A no... Dzięki i brawa dla tych co wymyslili taki abonament 5/6 graczy gra na pirackich serwach... a ja wybrałem Guild Wars :)

Dnia 14.12.2008 o 19:05, simonemaster22 napisał:

A takim uniwersalnym sposobem jest pracować i tylko tyle.

No niby tak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:55, peryfraz napisał:

> Najlepszym sposobem na kaskę jest wmówienie strażnikom banku że ich szef woła, odłączenie

> kamer, porwanie jakiegoś frajera - kasjera i otworzenie sejfu. No ale dość już tej
fantazji.
Jak nie mam na cuksy w szkole to tak robie
> Najlepszym sposobem jest nie grać w WoW bo abonament wprost za duży.
A no... Dzięki i brawa dla tych co wymyslili taki abonament 5/6 graczy gra na pirackich
serwach... a ja wybrałem Guild Wars :)
> A takim uniwersalnym sposobem jest pracować i tylko tyle.
No niby tak... :D


Dokładnie tak Guild Wars rządzi. Poza tym w WoWie masz stres bo jak ci się skończy miesięczny abonament to dokupujesz i jedziesz dalej, i tak zarywają nocki ci maniacy. Jak to zobaczyć? A no cóż na Xfire ciągle siedzą tacy co maniaczą 24/7 w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 20:34, simonemaster22 napisał:

Dokładnie tak Guild Wars rządzi. Poza tym w WoWie masz stres bo jak ci się skończy miesięczny
abonament to dokupujesz i jedziesz dalej, i tak zarywają nocki ci maniacy. Jak to zobaczyć?
A no cóż na Xfire ciągle siedzą tacy co maniaczą 24/7 w WoWa.


Najlepiej obrazuje to ten screen ;)
A przecierz i tak nie wszyscy mają xFire ;)


Ale żeby offtopu nie było...

Spoiler

W wakacje razem z kolegą chcemy podłączącyć się do czyjegoś znanego na całym świecie biznesu... roznoszenie ulotek xD... w miesiąc możemy zarobić nawet po 200-300zł na głowe :)... a żeby było miło to to wszystko wezmę w spojler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować