Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asus G71 - notebook dla graczy z czterordzeniowym procesorem

15 postów w tym temacie

jak dla mnie to głupota kupowac laptopa do gier
niby mozna pograc w nowsze tytuly ale jezeli nawet to
1. pogramy bez pradu jakies 2 h
2. jak zabraknie nam mocy w grach to tylko nowy lapek(chyba ze ktos lubi sie bawic w wwymiane czesci)
jedyny + to mobilnosc
gdyby nie taka cena to moze i bylo by to dobre, ale na krotko
a jezeli ktos chce zeby jego komputer wygladal niech kupi sobie Acer Aspire Predator Sniper II za 6500 zł + monitor za 1800 zł dedykowany
i gwarantuje ze ten komputer i wyglada super i pociagnie kazda gre w full HD :D
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jakby pojawiały się artykuły o lapkach dla graczy, ale w cenach dla graczy, nie dla milionerów. Ktoś normalny kupi lapka za 10 tyś ? Chyba jakiś "normalny dziany koleś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17-cali...no nie wiem, podobno jest zapotrzebowanie na taki sprzęt, ale ja jednak wolałbym kupić max 15 cali (bo to jeszcze jest w miarę mobilne) + monitor 19 i więcej cali (jak chce pograć na dużym ekranie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze można złożyć sprzęt stacjonarny, który połknie Asusa 2 razy, przeżuje i wypluje. Za resztę kupić dobry monitor, głośniki/słuchawki, cały osprzęt, wystarczy jeszcze na taniego lapka ;)
Dobra rzecz jeśli ktoś często zmienia miejsce pobytu, nie chce zwijać kabli, lub jako mobilna stacja robocza, niestety bardzo szybko się starzeje. Ale jeżeli kogoś stać to dlaczego nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 tys funtow z cos z tak ssacym ukladem graficznym ?? :D:D:D Nie dziekuje ;p Asus ,Toshiby itp ;p cos im nie wychodzi robienie lapkow dla graczy ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podajcie jeszcze wagę tego cuda :D Podpowiem : 5 kg, czyli to nie jest laptop tylko zredukowany desktop :P Zastanawia mnie kto kupuje lapki 17 cali i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptop do grania? Huh, ciekawe kto to kupi...

Co jak co, ale cena tego sprzętu jest wręcz kosmiczna, Ponad 9 tysięcy złotych, za to, aby można było pograć na laptopie w najnowsze gry? Dziękuje bardzo. Od grania są konsole i za tą sumę spokojnie można kupić Playstation 3 oraz Xboxa 360, razem z wypasionym telewizorem. Laptop to sprzęt głównie do pracy, nie ma co robić z niego maszynki do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie kupił. Po co? Dla zredukowania poboru prądu w dobie kiedy stacjonarka na luzie ssie 500W i wygody - brak plątaniny kabli i więcej miejsca wokół - bezcenne. Służyłby mi on tylko w domu a i tak doceniłbym jego mobilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować