Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED robi jeszcze dwie gry!

53 postów w tym temacie

No i patrzcie, CDPR niby tak bardzo ceni sobie polski rynek i nas, polskich graczy, a tutaj się dowiadujemy się takiego newsa z serwisu VG247 i od znanego skądinąd Toma Ohle''a że CDPR ma w produkcji 2 gry na PCty. No ładnie, ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To z niecierpliwością czekam na kolejne gry RPG, a gdyby były w świecie fantasy znanym z książek, ewentualnie filmów byłbym wniebowzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa (prawdopodobnie) RPG-i od CDP Red. No, jeśli tylko będą trzymały poziom Wiedźmina, to zapowiadają się dwie naprawdę udane produkcje. Teraz pozostaje tylko czekać na jakieś szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po newsie wydaje mi się, że przestawiają sie typowo na konsole.
"(...) jest wielkie prawdopodobieństwo, że oba te tytuły ukażą się na platformie PC"
To nie to samo: co ukażą się na PC

"Wciąż jesteśmy związani z pecetami jako platformą, zamierzamy więc wspierać Wiedźmina na komputerach osobistych"
A to brzmi jak wciąż jesteśmy, pewnie długo nie będziemy i sobie w końcu darujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba wiem co to za dwie gry:). FPS They ktory tworzylo Metropolis, ale kiedy przejelo to studio wlasnie CDP RED przejelo rowniez prawa do tytulu, wiec...

Natomiast druga to mnie sie wydaje jest wskrzeszane od niedawna Baldurs Gate III :). Jest to gra robiona na zlecenie Atari:). Czy mam racje przekonamy sie wkrotce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinni zrobić RPG (tym razem jeszcze bardziej rolplejowe niż siekane) na podstawie... (chwila napięcia)... "Ogniem i Mieczem" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:31, goomis74 napisał:

A ja chyba wiem co to za dwie gry:). FPS They ktory tworzylo Metropolis, ale kiedy przejelo
to studio wlasnie CDP RED przejelo rowniez prawa do tytulu, wiec...



Nie. Grę na bazie fpsa THEY tworzy Metropolis. CDP RED robi 2 zupełnie inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPS będzie na pewno. Widać na teaserze lub trailerze którymś rocznicowym czy coś. Ten ostatni co na GT miał premierę. Tam z Wieśkiem migają inne gry-prawdopodobnie owe projekty cdprojektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu na TVN Biznes był fajny materiał o założycielach CDP i między innymi były ujęcia z CDP-Red. Na ekranach były obrazki które sugerowały by, żerobią coś związanego z Wiedźminem, dodatek np. albo inną grę w realiach fantasy. Możliwe też że obrazki, które się pojawiły związane były z wersją XBOXową Wiedźmina. Druga gra to jakiś "szuter" S-F. Sadzać po filmikach i konceptach, które się tam pojawiły. Cokolwiek by to nie było wyglądało miodnej niż sam Wiedźmin. No ale to akurat nie było zaskoczeniem dla mnie bo graficy tam zdecydowanie wiedzą co robią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mając na względzie fakt, że zaczynaliśmy na pecetach, jest wielkie prawdopodobieństwo, że oba te tytuły ukażą się na platformie PC""

Mam rozumieć że to łaska, że na pc w ogóle będą? Może zamiast psioczyć na ''be'' platformę ponarzekają na zachodni marketing atari, bo jakoś w Polsce i w Rosji potrafiło się rozejśc łącznie (jeśli dobrze pamiętam) 600 tysięcy egzemplarzy, bo CDP i 1C (?) wzięło się za reklamę =.=

bo o tym że są dwa projekty to wiadomo od dawna, rozczarowuje jedynie taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować