Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalne Sackboye... są paskudne

20 postów w tym temacie

Eh, tragedia - szkoda że Sony nie przypilnowało żeby było to zrobione porządnie, bo mogliby na tym zarobić (wszak o to im chodzi, nie?), a tak - sprzedaż zapewne będzie żadna. Choć może nie doceniam ludzi? :O Tak czy tak - ja bym czegoś takiego obok TV posadzić nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tym co Chińce teraz wyprawiają, to te maskotki mogły by wyglądać nawet dużo >LEPIEJ< niż w tej grze :D Sam chętnie bym kupił jedną taką maskotkę, czy to z guzikami czy z drukowanymi oczami, spokojnie można zrobić na brzuchu prawdziwy zamek(o pod nim malutka kieszonka), a na materiał wybrać coś co chociaż przypomina materiał oryginalnej "SackFamily". Jeżeli koszt maskotki 25cm nie przekraczałby 50zł (a tak nie będzie) to ja się na to piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam marudzicie xD Nie są takie złe, a zresztą co się tam przejmujecie nie podoba się wam to zapomnijcie o nich i wracajcie do gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby takiego Sackboya dostało jakieś dziecko pod choinką to prędzej by się go wystraszyło ;P

Co jak co, ale niestety oficjalne, licencjonowane sackboye są okropne. Sądziłem, że raczej Sony sprawę powierzy profesjonalistom i dzięki temu w sklepach będzie można kupić dla na przykład młodszego rodzeństwa fajny prezent na gwiazdkę, ale jak widać zawiodłem się... zobaczymy co czas przyniesie, może doczekamy się lepszych maskotek - oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL... nie no , po prostu masakra. Strasznie paskudne te kukiełki i do tego w ogóle nie przypominają postaci z LittleBigPlanet. I jeszcze ta powalająca cena , śmiechu warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować