Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

:0 Dzięki, nie mogłem na to wpaść :/
A wiesz moze jak trzymac ten noz razem ze znacznikiem w prawej?(wiem, że kazdy pro w tym temacie pomyśli teraz ze jestem niesamowitym noobem, ale czasami az sie prosi odpowiedziec takiemu "sprinterowi" tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 21:50, KloniskO napisał:

:0 Dzięki, nie mogłem na to wpaść :/
A wiesz moze jak trzymac ten noz razem ze znacznikiem w prawej?(wiem, że kazdy pro w
tym temacie pomyśli teraz ze jestem niesamowitym noobem, ale czasami az sie prosi odpowiedziec
takiemu "sprinterowi" tym samym :)



Chodzi ci o zrzut za 4 ofiary? Jeśli tak, to wydaje mi się, że nie da się trzymać nic innego gdy ma się go w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jesteś noobem, hahahahahhaa LOL!

Luzik.

Kolega wcześniej opisał, że ten speedrunner to po prostu Maraton, Waga Lekka, Komandos + Care Package.
To wszystko.
Nóż masz ZAWSZE przy sobie, ma 5. przycisk myszy bądź klawisz "E". Nic nie musisz więcej kombinować.
Kiedy wbijesz ten pakiet pomocy, klikasz domyślnie 4 i zaczynasz bieg. Szaleńczy bieg.
W razie bliskiego kontaktu z wrogiem klikasz "E" i tym samym wyprowadzasz atak nożem.

Żadna magia :)

A TERAZ CZAS NO MOJE PYTANIA!

1. Waga Lekka.
Czy jak zrobię speedrunnera i będę biegał z tym pakietem pomocy to przebiegnięte mile będą się szybciej nakręcały? Tytuł "Pathfinder" naprawdę kozacko się prezentuje i bym sobie pobiegał z takowym :)

2. Prestiż [xP]
Taak... Nie bijcie. Moje pytanie dotyczy tego, czy on odblokowuje się dopiero po "ukończeniu" 70 poziomu?
Bo takowy właśnie osiągnąłem a belka "Tryb prestiżu" jest wciąż szara, nieaktywna.


... A AK-47 ma fajny dmg, ale badziewnie duży rozrzut :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:01, Piciambeer napisał:

1. Waga Lekka.
Czy jak zrobię speedrunnera i będę biegał z tym pakietem pomocy to przebiegnięte mile
będą się szybciej nakręcały? Tytuł "Pathfinder" naprawdę kozacko się prezentuje i bym
sobie pobiegał z takowym :)

2. Prestiż [xP]
Taak... Nie bijcie. Moje pytanie dotyczy tego, czy on odblokowuje się dopiero po "ukończeniu"
70 poziomu?
Bo takowy właśnie osiągnąłem a belka "Tryb prestiżu" jest wciąż szara, nieaktywna.


1. Będą się naliczały normalnie, ale skoro biegasz szybciej, do tego prawie na okrągło, to oczywiste, że przebiegniesz więcej podczas jednego meczu. Liczy się odległość, nie czas przebycia.


2. Nie wiem, mam dopiero 56 lvl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:01, Piciambeer napisał:

Taak... Nie bijcie. Moje pytanie dotyczy tego, czy on odblokowuje się dopiero po "ukończeniu"
70 poziomu?
Bo takowy właśnie osiągnąłem a belka "Tryb prestiżu" jest wciąż szara, nieaktywna.

Bo trzeba wbić "71" lvl by odblokować prestiż. Przecież widać to na pasku postępu z punktami doświadczenia ...

Dnia 14.01.2010 o 22:01, Piciambeer napisał:

... A AK-47 ma fajny dmg, ale badziewnie duży rozrzut :PP

Trzeba nauczyć się go opanować i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie dam spokój, może mi sie coś przewidziało, dzięki ;), mimo tego "n00ba" na początku, ale wyczuwam ironię :)

Po za tym w ogóle ostatnio straciłem jakby skilla, dobrze mi szło ze scar-em czułem się z nim pewnie, a teraz znowu nie moge ogarnąć jego odrzutu na boki i w ogóle wszystkie strony, jakoś tak dziwnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już tego runnera, ale zabawa z uzi taka dobra nie jest... niedokładne to cholerstwo i po co mieć je najlepiej niebieskie?! :/ Ogólnie to runner nie daje za dużo killów...
A co polecacie na snajpera czy coś do kampienia?
I co robi tryb prestiżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2010 o 22:48, Adamak napisał:

A co polecacie na snajpera czy coś do kampienia?
I co robi tryb prestiżu?


Spłoń w piekle za nie korzystanie z wyszukiwarki i nie przeglądanie paru ostatnich postów/stron tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2010 o 22:48, Adamak napisał:

A co polecacie na snajpera czy coś do kampienia?

Tępić camperów..

Dnia 14.01.2010 o 22:48, Adamak napisał:

I co robi tryb prestiżu?

To pytanie jest na każdej stronie, więc wystarczy przeczytać 2-3 strony wstecz.. Hard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 23:17, Adamak napisał:

a co z umiejetnosciami czy odblokowanymi rzeczami?


Wszystko tracisz. Oprócz zaliczonych wyzwań.

btw: Zrób ktoś FAQ zawierający chociażby odpowiedź na to jedno pytanie. 99,9% mniej postów, to nie w kij dmuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 08:11, Araondoion napisał:

dla mnie nic ciekawego, 5 slotow starczy, ale z tego co slyszalem to nie ma dodatkowego
slotu.


To zle slyszales. Co drugi prestiz dostaje sie nowy slot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 23:48, wiader napisał:

> dla mnie nic ciekawego, 5 slotow starczy, ale z tego co slyszalem to nie ma dodatkowego

> slotu.

To zle slyszales. Co drugi prestiz dostaje sie nowy slot.

Ile jest leveli prestiżu??
EDIT: lol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 00:00, MasterOfBlaster napisał:

Gdzie można zmienić poziom trudności ? Skończyłem właśnie grę i chciałem zacząć od nowa
przechodzić na Weteranie.

Za cholere nie mogę tego znaleźć (Ver. x360).



W wersji PC poziom trudności można wybrać przed każdą misją. (Lub po skończeniu "piekiełka" [szkolenia])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2010 o 00:09, franko113 napisał:

W wersji PC poziom trudności można wybrać przed każdą misją. (Lub po skończeniu "piekiełka"
[szkolenia])

No a na X360 przed wybieraniem misji nie ma takiej opcji. No nic sprawdzę jeszcze przechodząc szkolenie.
BTW jak jest z tym "weteranem" ? Jest do przejścia ? Czy tylko dla ludzi z dwunastoma palcami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 00:16, MasterOfBlaster napisał:

BTW jak jest z tym "weteranem" ? Jest do przejścia ? Czy tylko dla ludzi z dwunastoma
palcami ?



Nie jest taki trudny ;] Tylko trzeba grać ostrożnie i nie latać na bonzai ;)
A ja się z kolei pochwalę, udało mi się przejść piekiełko w 34 sek. Co prawda na pececie, ale cóż na konsolach i tak mało grywam (sam nie posiadam) więc nie umiem ocenić jak trudno jest grać.

PS. Jutro spróbuje w ok. 30 sek. O ile to możliwe -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2010 o 00:19, franko113 napisał:

A ja się z kolei pochwalę, udało mi się przejść piekiełko w 34 sek....


Ja mam do zdobycia osiągnięcie - "Przejdź piekiełko w czasie poniżej 30 sek. ", i nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować