Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2015 o 15:13, Firefly94 napisał:

To tym bardziej, nie ma co się dziwić. CoDy konsolowe są aktualne rok, może dwa - potem
twórcy je olewają.

To wszystko jasne jak gościu po 5 min od rundy odpala atomówkę mając 45/0 w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 13:56, Piciambeer napisał:

Konsola nie ma tu chyba nic do rzeczy, bo na PC też to się działo laaaaata temu.


no wiesz. troche ma. bo gra jako taka nie ma zadnych zabezpieczen antyhakerskich, a wiadomo, ze na PC jest co najmniej kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie masz racji. VAC w CoDach strasznie "ssa pauę" - i to zarówno w grach z dedykowanymi (czyli de facto tylko z BO1) jak i z match-makingiem. Czemu? Bo tak jak wspomniał przedmówca, IW kładło lachę na to i nadal to czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, wrzuciło mnie do lobby w The Dust gdzie wszyscy mieli tylko noże do rzucania oraz 1lvl.

Po wyjściu z mapy miałem emblemat za 10. presiż oraz wyzerowane wyzwania.

A najbardziej mnie boli to, że z tego co pamiętam (do gry sobie wróciłem wczoraj po kilkuletniej przerwie) siedziałem na 2. presiżu tylko po to, żeby ukończyć wyzwanie zrzut awaryjny, gdzie trzeba było 1000 wsparć wezwać.

Mialem 750... A już jest 0.

Pozostaje chyba zostawić tę grę w pamięci jako miłe wspomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam. ja mam cały czas plytke i od czasu do czasu sobie gram. dla mnie jeden z lepszych codow, chociaż na pewno najbardziej irytujący i denerwujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 03:51, MrGregorA napisał:

e tam. ja mam cały czas plytke i od czasu do czasu sobie gram. dla mnie jeden z lepszych
codow, chociaż na pewno najbardziej irytujący i denerwujący

Z drugiej strony, zabawa w levelowanie od zera nie jest taka zła, ale szkoda, że teraz w MW2 to już same Interventiony i noobtube''y latają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 19:07, Piciambeer napisał:

Z drugiej strony, zabawa w levelowanie od zera nie jest taka zła, ale szkoda, że teraz
w MW2 to już same Interventiony i noobtube''y latają :)

ja gram od premiery (z przerwami) i muszę powiedzieć, że poza hackami w zasadzie nic się nie zmieniło. Na pewno jest więcej mięsa armatniego i można robić cudne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 01:25, Piciambeer napisał:

Pięknie, wrzuciło mnie do lobby w The Dust gdzie wszyscy mieli tylko noże do rzucania
oraz 1lvl.

Po wyjściu z mapy miałem emblemat za 10. presiż oraz wyzerowane wyzwania.

A najbardziej mnie boli to, że z tego co pamiętam (do gry sobie wróciłem wczoraj po kilkuletniej
przerwie) siedziałem na 2. presiżu tylko po to, żeby ukończyć wyzwanie zrzut awaryjny,
gdzie trzeba było 1000 wsparć wezwać.

Mialem 750... A już jest 0.

Pozostaje chyba zostawić tę grę w pamięci jako miłe wspomnienie :)

Współczuję... :( Ja chcę dobić do 70lvla na drugim prestiżu (już 60) i opuścić tę grę. Nadal ma swój czar, ale jednak widzę dużo wad i mam nadzieję, że nie wejdę na jakiś hacknięty serwer... znajomy był na 4tym prestiżu, wszedł i ... wszystko miał odblokowane, a chciał po prostu grać do max lvla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie zhackowali ze dwa lata temu. i to dwa razy pod rząd. miałem chyba 70 lvl 9 prestiżu i bach - poszdło do 70, a w kolejnej grze od razu awansowałem do 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 30k expa do maximum expa z 70 poziomem... smutno mi jednak, bo cholera jasna jak byłem na zmodowanym serwerze, to szybko wyszedłem, ALE nie widzę teraz czatu! Widzę tylko po wciśnięciu "tab" ... wiecie jak to naprawić? To jeszcze bardziej wkurza niż zmodowane serwery, które po naciśnięciu "esc" nie pozwalają Ci wyjść, ale tylko zmienić klasę... :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak niegdyś Tobie wspominałem: miej zapasową kopię pliku config_mp.cfg. Jeżeli robią Ci się takie kwiatki, to winą jest owy zmodyfikowany plik - wklejasz z powrotem domyślny i wszystko wraca do normy.
No chyba, że grasz na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować