Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Odpaliłem dwie gry i w obu trafiłem na ''KLAN" cheaterów. Za...isty ten iwnet, już wiem czemu mam taki a nie inny nick, i czemu tak po tej grze jeżdze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem wybrańcem. Jeden cheater na dwa miesiące. Albo jeszcze rzadziej.

Dziś będzie kałach! :D Nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po około 5 nieudanych próbach w końcu NUKE :P. Ale gracze zachowali honor i nie bluzgali mnie :).

20100508094047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;) Po nicku widzę, że graliśmy wczoraj na terminalu i następnie na scrapyardzie. Niestety, posypało się wtedy w moją stronę sporo epitetów typu camper i cheater, ale cóż poradzić... :P Oczywiście od Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, w tej grze po premierze "Bękatów Wojny" jest tylu Stiglitzów, że szok :lol:.
To nie mogłem być ja - wczoraj nie grałem na Scrapyardzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy potrzebny jest save (tak jak to było w CoD4), by statystki się nie usunęły po formacie kompa? Jeżeli tak, to gdzie mogę znaleźć tego sejwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 14:15, noobie napisał:

czy potrzebny jest save (tak jak to było w CoD4), by statystki się nie usunęły po formacie
kompa? Jeżeli tak, to gdzie mogę znaleźć tego sejwa?

Po formacie przepadną ci stany gry z singla. Multi bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 21:54, m1kel1 napisał:

> Hmmm, tutaj mamy hacka odwrotnego - tytuły są, a prestiżu brak :)

program się nazywa melodia trainer czy jakoś tak ;]
wiem bo ziom ostatnio majstrował xD i pozbawił się wszystkiego xD
i zrobił sobie 8smy prestiż xD
nawet z emblemem 10 prestiż ;]

a mi udało sie nabić 1000 hs''ów z intervention :D



Ja widziałem kolesia z 9 prestiżem, a miał tytuł z 10 prestiżu (ten złoty) czy ma to sens ? Ja uważam, że nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem (a raczej NIE widziałem) dziś kolesia z jakimś hackiem na niewidzialność;/ Idę, przede mną koleś z drużyny, nagle pada jakby go ktoś zaciukał nożem, tyle tylko, że przy moim polu widzenia nie było szansy na jakiś atak "zza krzaka". Po chwili to samo spotkało mnie;/ Na kill camie zobaczyłem jak oszust spokojnie do nas podbiegł i zaciukał jednego po drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST KAŁACH!!!

Problem w tym... że odechciało mi się grać. Kolejnego prestiżu już raczej nie wbijam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem drugą radość w MP. Wszystko dzięki piszczącym dzieciaczkom. Wczoraj kolo, który ewidentnie używał WH zaczął mi "jechać" od nooba (itp. itd. ze 40 razy na rundę), kiedy ja zacząłem używać akimbo G18. Bawiło mnie to niesamowicie. I jakoś tak się zaczęło, że każdy wkurzony whiner poprawia mój dzień. ^^ W końcu z ich zdaniem liczę się jak ze zdaniem mojego chomika. Nawet mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chomikowi będzie przykro;p
A tak na poważnie to w grze powinna być możliwość zablokowania czatu. Co mi po nim, skoro 95% pojawiających się tekstów to bluzgi i wyzwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wolę wersję na ps3, bez czatu. Jedynie gdy jakieś brytyjskie 10latki piszczą do mikrofonu jest problem, ale w ciągu 5 sekund można wyciszyć cały serwer i grać w spokoju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję teraz wejść do gry i otrzymuję taki komunikat (nie, nie grałem na innym kompie). Gdy mimo wszystko dam graj, gra się wczytuje, jednak gdy chcę wejść w menu głównym multi w opcję grania wyskakuje mi komunikat, że muszę być podłąćzony online w Steamie (JESTEM). Ktoś się spotkał z czymś takim? Żadnych haksów czy innego syfu nie używałem;/

20100511011846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech sorki za dubla, ale chyba wiem co się stało. W zakładce Steama "społeczność" widnieje info, że prowadzone są prace konserwacyjne. Tylko, czemu do %^$# nie mogą zrobić tego tak, żeby Steam nie pokazywał błędnie trybu online skoro w tym momencie jest offline? I dlaczego nie ma tej wzmianki w zakładce "wiadomości" albo od razu w jakimś widocznym oknie? Robią coś po cichu i udają, że działa jak nie działa, rzucając jakiś mylący komunikat przy próbie odpalenia gry, zamiast od razu wyświetlić - tak, padły nam serwery (znowu) i nie wiemy kiedy je postawimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować