Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Teraz to już pewne na 100%, gdyż jest tak nie tylko u mnie. Mapy z pierwszego map-packa zostały włączone do puli map w pozostałych trybach. Można sobie więc grać spokojnie w to co chcemy i czekać, aż nam wylosuje nową mapkę. Przed chwilą zrobiłem małą statystykę - na 10 rozegranych gier trafiłem 2 nowe mapy. Tym niemniej wczoraj dostawałem je odczuwlanie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 13:59, necron1501 napisał:

No to kupowanie pakietu okazuje się bezsensem. Kto teraz kupi drugi dodatek, jak po miesiącu,
i tak mamy do niego dostęp?

To nie tak;p Ci co kupili Stimulusa mogli grać na nowych mapach TYLKO w dwóch trybach - zwykłym i hardcore, ale na zasadach totalnego randomu - losowa nowa mapka i losowy tryb. Dopiero teraz nastąpiła pełna integracja pakietu ze standardowymi trybami, ale oczywiście tylko dla tych, którzy kupili pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Ja nie kupowałem żadnego pakietu i mam te mapki za darmo?

Edit: A już myślałem, że za darmo po śmigam na nowych mapach :P Jednak jak poczekamy dłużej to z pewnością dadzą te mapki za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:09, SongoX napisał:

Czyli co? Ja nie kupowałem żadnego pakietu i mam te mapki za darmo?


Nie, ChrisBgnr wylosował mapę z mappacka w zwykłym trybie a nie przeznaczonym specjalnie dla mappacka ALE on MA ten mappack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh narobiłem małe zamieszanie, sry guys:D Dla mnie to jest po prostu ważny news, bo wywaliłem kasy w to dziadostwo a nawet nie mogłem grać w to co chcę. Gram w zasadzie tylko w TDM, a dopiero od wielkiego dzwonu w coś innego i dopiero teraz mam z niego jakis pożytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:09, SongoX napisał:

Jednak jak poczekamy dłużej to z pewnością dadzą te mapki za darmo :P

Najpierw Activition musi być wykupione przez Valve...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 16:06, Piciambeer napisał:

> Jednak jak poczekamy dłużej to z pewnością dadzą te mapki za darmo :P
Najpierw Activition musi być wykupione przez Valve...


Ah, jakże byłoby pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 04:27, Undertaker napisał:

To mój osobisty rekord (oczywiście bez żadnych czitów itp.):



Mój to 60 - coś do 2. Zaszalałem sobie AC130 na Afghanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj dwie rundy, ile tu hejterów. Obie gry na afghanie, w pierwszej miałem streaka 22 i dalej byłem w heli i host wyszedł i odłączył neta. W Drugiej podobna sytuacja tylko jak już zdążyłem wbić atomówkę. Nie wiem co mam zrobić żeby znowu się do tej gry przekonać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja cię w nos... Miałem 5. prestiż 63 poziom trafiłem na hacknięty serwer (nie wiedziałem, co jest 5), zabiłem kolesia i komandor.6. prestiż pierwsza gra - serwer normalny po 5 minutach "zmienił się" w hacknięty, znów jeden kill i komandor... WTF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie Mapa Invasion początek gry normalka kill 100 pkt do czasu gdy gość ustrzelił mnie z tej niebieskiej kopuły budynku gdzie zaczynają Amerykanie. Myślę "ciekawe jak on tam wlazł - dobre miejsce na campienie ;D" no to biegnę szukam dróżki a tu za chwile jakiś gostek leci nade mną ;D odruchowo go ubiłem a zaraz wyszedłem z gry na szczęście tylko 100 pkt. i zero "bonusowych" awansów. (chyba że awans był a ja nie zauważyłem bo od dawna jestem na 70 levelu 1 prestiżu i odblokowuje różne osiągnięcia i tytuły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:29, franko113 napisał:

Wow! Coraz bardziej zaczynam doceniać AC-130 :P
6 trupów jednym pociskiem to już coś! :P


a nie dostałeś tytułu respawn killers ;D
dobra żartowałem
śmieje się bo po nabiciu pierwszej nuki zostałem zwyzywany od cheaterów i haxów (co ciekawe na Westlandzie a ludki chyba nie widzieli ze wezwałem Harriera i chopper gunnera no cóż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, jaki ten system wyszukiwania serwerów jest upośledzony... Wchodzę z serwa pełnego cziterów, czekam chwilę i wyszukuję nowy tylko po to, aby mnie z powrotem na niego wrzuciło. I tak 4 razy z tym samym g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 09:56, Zand79 napisał:

a nie dostałeś tytułu respawn killers ;D


Nie :P Ale sytuacja śmieszna była, strzeliłem w 3, 2 ze respawnowało się jakąś sekundę przed wybuchem, a ostatni wybiegł w ostatniej chwili z budynku :D

A mnie nigdy (no prawie) nie wyzywają od cheaterów, nawet jak mam 50-9 czy coś w tym stylu :P.
Tylko coraz częściej trafiam na serwery z "modami" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupi problem. ;/
Otóż to, gdy sobie grałem w Modern Warfare 2 to przez przypadek wcisnąłem jakiś klawisz lub klawisze (niewiem jakie ;/) i mi się zmiejszył ekran gry (Patrz rys.). Niewiem jak go przywrócić do normalnego stanu, a tak gra się źle.

20100609193630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełny ekran to zawsze był lewy alt + Enter.

Spróbuj, może takie proste rozwiązanie zadziała :] A jak nie to w opcjach jest rozdzielczość. I może opcja fullscreen jest, nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować