Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

na pana klonisko jak wczesniej mowilem sie nie nastawiajcie, bo nienawidze niedotrzymywania slowa. Ostatnio tez mial grac, a cos mu jednak nie ''pyrkło''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:54, Pernia napisał:

na pana klonisko jak wczesniej mowilem sie nie nastawiajcie, bo nienawidze niedotrzymywania
slowa. Ostatnio tez mial grac, a cos mu jednak nie ''pyrkło''...


Przecież byłem tylko miałem lagi i wyszedłem, więc nie mów, że zrobiłem to specjalnie. Problemy techniczne to nie jest niedotrzymywanie słowa "bo tak". A dzisiaj będę, tak jak poprzednio, tyle, że z lepszym pingiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:09, Piciambeer napisał:

Nieee, to host taki cienki... :P


Taa. Można i tak :D. Ale jednak mi net nawalał :/

PS. Już niedługo przeprowadzka w nowe miejsce i net po kablu bedzie leciał(bo tu gdzie jestem nie ma linii telfonicznej SIC!), nie moge sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam.
Moja sytuacja: Radio 2MB/s

Miewa fochy. Ojjj miewa. Ale nie narzekam. Dobrze śmiga!

Radiowy net powyżej 1MB/s naprawdę daje rade.
Ale z drugiej strony to cie rozumiem - wcześniej miałem 256kb/s. Radiowy. Koszmar. Ale i tak czasami niezłe partyjki w Wolfenstein: Enemy Territory wychodziły :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, duży był odzew odnosnie mojej klasy :D USP z nożykiem, maraton, szybkie bieganie i komandos. Czy jak bym już nie biegał z komandosem była by to klasa mniej noobska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 18:26, Sipso2008 napisał:

Pff rozumiem że w sprawie jutrzejszej "Serii paczek Pernii na dachu" nie ulega zmianie?
:D

-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:36, Kerigun napisał:

Kurde, duży był odzew odnosnie mojej klasy :D USP z nożykiem, maraton, szybkie bieganie
i komandos. Czy jak bym już nie biegał z komandosem była by to klasa mniej noobska ??

Jest tak czy tak bo w tej grze powinno sie strzelac a nie latac z nozem jak debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 19:58, Pernia napisał:

> Pff rozumiem że w sprawie jutrzejszej "Serii paczek Pernii na dachu" nie ulega zmianie?

> :D
-.-


Sorry :D Musiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:09, Rogalenko napisał:

Chyba można już w tym przypadku używać określenia "Perniastyle" ^^

nie moja wina ze te zasrane helikoptery mi AC130 na most rzucily, zreszta tak samo jak harriera. Idzcie wy wszyscy mi stąd już -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrzymaj ten progres na gramowy spar a o wynik jestem spokojny :D Niech tylko wszyscy ci którzy się zdeklarowali stawili się na meczu a nie tak jak ostatnio musieliśmy poszukiwać graczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale opracowałem genialną taktykę. Po kolei.

Główna broń: M4A1 + granatnik, fmj (bo daje większy dmg)
Zapasowa broń: G18 + akimbo, powiększone magazynki
Perki: gadżet(pro), waga lekka(pro), komandos(pro)
Semteks, ogłuszający.

Wygląda to tak. Na każdej mapce wiem gdzie biegają ludki, więc walę tam z granatnika. Często wpadają przypadkowe fragi. Jak kogoś widzę z daleko to pruję do niego z M4, ponieważ mam fmj to padają gęsto i często. Potem biegnę tam najszybciej jak umiem. W biegu zmieniam główną na zapasową. I staram się wbiec za plecy bo wtedy ciacham z noża jak samuraj. Na każdej mapce mam dobre staty dzięki temu. Tak około 1.4-1.5 KDR.

Czasem mnie wkurza jak ludzie koszą mnie ze SCARA albo Kałacha, to już jest parodia. Zbyt mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2010 o 20:38, Smooqu napisał:

Czasem mnie wkurza jak ludzie koszą mnie ze SCARA albo Kałacha, to już jest parodia.
Zbyt mocne.

Parodia to jest używanie granatnika. To jest delikatny post i oby Pernia ci nie dowalil z góry ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:38, Smooqu napisał:

Ale opracowałem genialną taktykę. Po kolei.


Przykro mi, ale ta "genialna" taktyka ssie, jest noobowska (tuba, glocki, commando) beznadziejnie przemyślana (waga lekka wtf) oraz przedstawia nieznajomość podstaw tej gry (od kiedy FMJ zwiększa dmg).
No i 1,4 KDR to porażka.

Może jeszcze wpadnie Pernia i dorzuci coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 20:51, Outlander-pro napisał:

(waga lekka wtf)

Cicho, mam 150/250 mil i dobieguję do tytułu Pathfindera :P Dlaczegóż? Poniewóż nasza kumplowa nibygildia to PathFinders xD

Dnia 05.03.2010 o 20:51, Outlander-pro napisał:

No i 1,4 KDR to porażka.

Czyli na przykład 14:10? Bywa, że taki wynik mnie raduje, jak są gorsze dni :]

Oczywiście Outlander mnie wyśmieje, ale dzisiaj na Highrise udało mi się wbić wynik 43:17! Jak na mnie to jest to oszołamiające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować