Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 4 (i nie tylko) na PC oficjalnie

89 postów w tym temacie

O Onimushe, to wiedziałem, ale o Devilo May Cray nie. To git, zawsze marzyłem o tym, aby sobie w nie zagrać, ale nie mam PS2. Oytanie tylko, czyżby CDPROJEKT podjął się dystrybucji tych gier w Polsce :-> ? Nie uważacie, że fajnie by było? (bo w przystępnej cenie ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F**k, juz sobie wyobrazam, co jeden kumpel mi powie: "No i patrz, wydales na PS2 i DMC3 tyle kasy a teraz w koncu ja moge sobie sciagnac to z neta za darmo, i to jeszcze SE" :\ No ale na takich ludzi nie ma rady, ich sie nie przekona, trzeba jakos to zniesc :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znieść takich ludzi racja ale mnie bardziej wkurza kumpel który się przed wszystkimi chwali ze gra w gry z konsol na emulatorze. Wy nawet nie wiecie jak to wygląda ( okropnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konwersje będą spaprane maxymalnie BĘDZIE ZERO OPTYMALIZACJI, GRAFIKA BĘDZIE WYGLĄDAŁA GORZEJ NIŻ NA KONSOLACH, STEROWANIE BĘDZIE ŻYWCEM PRZENIESIONE Z KONSOL (BEZ PADA ANI RUSZ) WYMAGANIA BĘDĄ CHOLERNIE WYSOKIE I CO NAJWAŻNIEJSZE ŻADNA Z TYCH GIER NIE BĘDZIE MIAŁA STAŁYCH 60 FPS''ÓW WIĘC KOMFORT GRANIA BĘDZIE SPIER*OLONY (już widzę skaczącą animację w DMC3 w misji 20 podczas beaterskiej walki Dantego z Virgilem ) WARTO DODAĆ, ŻE TE GRY BYŁY OD POCZĄTKU PROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O KONSOLACH -MAM TU NA MYŚLI ZWŁASZCZA SYSTEMY :np. jak taki pecetowiec będzie kozaczył SWORDMASTEREM na klawiaturze w DMC3 ? JEST TO GODNE POŻAŁOWANIA. WYDAJE MI SIĘ, ŻE CAPCOM WYDAJĄC TE GRY NA PC KIERUJE SIĘ CZYSTYM ZYSKIEM ($$$) JAK I MA ZAMIAR ZAPOZNAĆ PECETOWCÓW Z POTĘGĄ SWYCH GIER (TYTUŁY WYBRAŁ NIE BYLE JAKIE) I EWENTUALNIE "NAKRĘCIĆ" ICH NA PRZESIADKĘ W PRZYSZŁOŚCI NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI GDZIE BĘDĄ KONTYNUACJE TYCH TYTUŁÓW, A BYĆ MOŻE NA ZAKUP KONSOLI OBECNEJ GENERACJI BO NIE OSZUKUJMY SIĘ TE KONWERSJE BĘDĄ ROBIONE NA SZYBKO A CO ZA TYM IDZIE NAPISAŁEM WCZEŚNIEJ... A PECETOWCY (CO NIEKTÓRZY) LIZNĄWSZY TYCH GIER TAK SIĘ ZAJARAJĄ ŻE KUPIĄ KONSOLE Z TYMI TYTUŁAMI A TYM SAMYM WYPEŁNIĄ PLAN CAPCOMU, KTÓRY WSZYSTKO SPRYTNIE PRZEWIDZIAŁ -ZAROBI JESZCZE WIĘCEJ $$$ I BRAĆ KONSOLOWA ZYSKA NOWYCH "WYZNAWCÓW" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to na serio pisałeś? A już myślałem, ze w tym tygodniu nie przeczytam nic śmieszniejszego od tesktu, że wszystko co jest w Guild Wars możan by zawrzeć w modzie do BG 1. Po pierwsze - nie pisz dużymi literami, bo to uchodzi za krzyk. Po drugie - nie ma żadnych przeszkód z kupieniem i podłączeniem pada do PC. (nawet identycznego jak ma PS2). Po drugie - z takimi tekstami poczekaj do momentu wyjścia tych gier - ja wiem, że to, że w ogóle będą na PC ciebie strasznie boli, bo psuje wizję upadającego PC jako maszyny do grania, ale life is brutal. A kocówka to juz mistrzostwo świata - wielki spisek Capcomu, mający na celu zwiększenie sprzedaży konsol. Co prawda Capcom g... z tego ma, bo to nie on produkuje konsole, ale to pewnie tylko szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, co do posta nievil''a.

Stary grałem na konsoli i powiem ci, że pozyskiwanie "nowych wyznawców" dla konsol (przynajmniej dla PS2), jest w tej chwili już niemożliwe, nikt się nawet nie oszukuje. Komp sprzed 3 lat jest lepszy. A zresztą cały twój post jest tak idiotyczny, że nawet komentować mi się nie chce.

PS. Za pisanie całego posta WIELKIMI LITERAMI powinny być degrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś może przedstawicielem tych firm albo programistów, którzy będą się zajmować konwersjami??. Czy może jesteś samym Bogiem wszechwiedzącym i wszechmądrym, że wiesz na pewno jak bardzo będą to spierniczone gry ?? Ja raczej nie widziałbym przeniesienie symulatora Apatcha na konsole albo biednego graficznie rts''a z rozwiniętym systemem sterowania.Natomiast klawiatura i myszka dają wiele możliwości sterowania.Tomb Rider- grałem wewszytkie części na kosoli i piecu i wcale nie narzekałem na sterowanie. Poza tym, na piecach też są pady więc w czym problem ??A skacząca grafika- w dobrze zrobionej grze nie będzie skakać, a jak to będzie w rzeczywistości- zobaczymy. A powiedz mi nievil, kto kupi konsole i gre na nią, jak bedzie miec na pieca- to raz?? Nie chce wspominać i o piractwie, bo to temat drażliwy -to dwa , ale teraz oryginal kosztuje 70-100zl, a nie 200 +koszt zakupu konsoli- to trzy. Zresztą, z tego co mówisz, kogo skusi do kupna konsoli skacząca, rwąca sie gra ze spierniczonym sterowaniem i lipną grafika wydana przez kogoś, kto chce z Ciebie tylko kase wyciągnać ??? hehe pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wy śmiecie go tak obrazać, nie wiecie że mu to powidział jego pies/chomik/kot (wklejcie sobie wybrane zwierzątko) ktury jak wiadomo widzi przyszłość i nievil juz wie jakie te gry bedą zanim jeszcze wogóle cokolwiek i nich wiadomo (poza tym że będą).
ehh pogudzcie się Konsolowcy że gry z konsol zaczną wychodzić na PCta (ja mam osobistą nadzieje że jeśli Devil May Cry 3 się uda to może wydadzą też DMC 1 i 2 wkońcu z tego co wiem DMC3 to prequel więc szłoby fabularnie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech wychodzą gry z konsol na PC, moze blacha będzie miala troche siły by stanąc do walki z next-genami gdzie znowu i tak poniesie porazkę :] no wlasnie, life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bambusek
nie wiem jak ty ale ja mam dostatecznie wykształcony pogląd odnośnie gier. Siedze w tym od ponad 20 lat, gry są jednym z moich hobby i wiem na ich temat bardzo dużo. Nie gloryfikuję pc jako platformy do gier bo ona się na godne gry w sensie pochłaniającym cię -jako gracza w pełnym stopniu, nie pozwalajającym się oderwać nie nadaje (wyj. blizzard i valve bo oni szanują graczy i nie wymuszają swym lenistwem i brakiem umiejętności kupna nowego sprzętu kilka razy w roku (jak jesteś zapalonym graczem))Reszta to chłam i okrutnie powielana kicha, która nudzi się po paru minutach (mam pc i też na nim gram więc wiem co mówię). Gry konsolowe to inny temat. Japończycy to geniusze i ich tytuły są naprawdę świeże i potrafią wciągnąć na dobre. JA nie muszę zgadywać jak będą wyglądały konwersje Capcomu na pc...JA dobrze wiem jak one będą wyglądały, a co o nich myśle już napisałem. Jeśli grałeś w konwersje Residenta, Finala, Onimusha na pc i nie zauważyłeś niczego to powinieneś na serio zastanowić się nad sobą i twoją wiedzą na temat firm developerskich i konwersji. WSZYSTKIE gry konsolowe konwertowane na pc tracą swą "magię" przesłanie i komfort gry przez niechlujstwo konwersji. Capcom nie będzie konwertował tych tytułów na pc a przekaże je jakiejś mało znanej firmie, która spier*oli konwersje! ubisoft nie na nic do tego -on jest tylko wydawcą tych gier a nie zajmuje się ich konwersją ! ''dzizz'' takie to trudne? Wracając do mnie - ja pracuję, zarabiam i stać mnie na wszystkie platformy do gier (które posiadam) więc nikt nie będzie mnie niczego pouczał bo sam dobrze wiem co mówię, rzesztą moi znajomi także mają wyrobioną wiedzę i niestety muszę cię rozczarować ale te najbardziej renomowane i najlepsze firmy developerskie tworzą gry na konsole ($$$) ja wybrałem konsole i jest to, wierz mi -lepszy świat dla prawdziwego gracza.... a co do "wyznawców" to znam wielu posiadaczy PS2, którzy pokupowali GC czy to dla Residenta, czy Zeldy bo tak ich to zauroczyło...co się stanie jak na "zdrętwiały" rynek pc pojawią się tak głośne tytuły Capcom
(co prawda konwersje będą słabiutkie...), czy namieszają i zmienią poglądy innych ? nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jeszcze zeby tak wydali na PC nawalanki w stylu Street Fightera albo Tekkena i juz bede mogl umrzec w spokoju....;-) A tak na powaznie - to oczywiscie wspaniale wiesci. Przyznam szczerze, ze gdybym tego tutaj nie przeczytal to bym nie uwierzyl, bo o ile RE ze wzgledu na poprzednie czesci byl mozliwy na PC(w 1 procencie ale zawsze), o tyle juz wiesci o devil may cry czy omnimashy...po prostu jestem w szoku:] Oj, a ja juz myslalem ze poza herosami nie bede mial w co grac - chyba sie mylilem...;-)

A co do pojedynku PC vs konsola, to mysle ze wspomniane powyzej konwersje nie szkodza ani PCtowcom ani konsolowcom. Co do tych pierwszych sprawa jest oczywista, ci drudzy natomiast tez nie powinni panikowac. Ostatecznie przeciez PS2 w obliczu nadchodzacych next-genow powoli "odchodzi do lamusa" - oznacza to, ze prawdziwi fani konsolowej rozrywki(oraz gier takich jak Resident Evil), predzej czy pozniej beda musieli przerzucic sie na PS3 lub x-boxa 360, bo pozostale maszynki nie maja przyszlosci. Watpie, zeby hardcorowym fanom chcialo sie czekac na konwersje np. takiego residenta 5, ktora jesli kiedykolwiek na PCcie sie pojawi, to na pewno nie wczesniej niz za 5, 6, moze wiecej lat.

Nie mowiac juz o tym, ze przeciez istnieje jeszcze cos takiego jak emulacja. Faktem jest, ze obecne pcty nie radza sobie z plynna emulacja gier na ps2, ale prendzej czy pozniej(z przewaga "pozniej") pewnie i do tego dojdzie, ze na blaszakach sie pojawia.

Na koniec chcialbym zaznaczyc ze wcale nie jestem zatwardzialym zawolennikiem PCtow - konsoli nie mam, poniewaz aktualnie na taka mnie nie stac, co wcale nie oznacza jednak, ze kiedys sobie takowej nie sprawie. Kto wie, moze gdyby wieksza czesc graczy konsolami sie zainteresowala, i gry na nie staly by sie tansze? No to tyle - tradycyjnie juz pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 14:26, nievil napisał:

bambusek
nie wiem jak ty ale ja mam dostatecznie wykształcony pogląd odnośnie gier. Siedze w tym od
ponad 20 lat, gry są jednym z moich hobby i wiem na ich temat bardzo dużo. Nie gloryfikuję
pc jako platformy do gier bo ona się na godne gry w sensie pochłaniającym cię -jako gracza
w pełnym stopniu, nie pozwalajającym się oderwać nie nadaje (wyj. blizzard i valve bo oni szanują
graczy i nie wymuszają swym lenistwem i brakiem umiejętności kupna nowego sprzętu kilka razy
w roku (jak jesteś zapalonym graczem))Reszta to chłam i okrutnie powielana kicha, która nudzi
się po paru minutach (mam pc i też na nim gram więc wiem co mówię). Gry konsolowe to inny temat.
Japończycy to geniusze i ich tytuły są naprawdę świeże i potrafią wciągnąć na dobre. JA nie
muszę zgadywać jak będą wyglądały konwersje Capcomu na pc...JA dobrze wiem jak one będą wyglądały,
a co o nich myśle już napisałem. Jeśli grałeś w konwersje Residenta, Finala, Onimusha na pc
i nie zauważyłeś niczego to powinieneś na serio zastanowić się nad sobą i twoją wiedzą na temat
firm developerskich i konwersji. WSZYSTKIE gry konsolowe konwertowane na pc tracą swą "magię"
przesłanie i komfort gry przez niechlujstwo konwersji. Capcom nie będzie konwertował tych tytułów
na pc a przekaże je jakiejś mało znanej firmie, która spier*oli konwersje! ubisoft nie na nic
do tego -on jest tylko wydawcą tych gier a nie zajmuje się ich konwersją ! ''dzizz'' takie
to trudne? Wracając do mnie - ja pracuję, zarabiam i stać mnie na wszystkie platformy do gier
(które posiadam) więc nikt nie będzie mnie niczego pouczał bo sam dobrze wiem co mówię, rzesztą
moi znajomi także mają wyrobioną wiedzę i niestety muszę cię rozczarować ale te najbardziej
renomowane i najlepsze firmy developerskie tworzą gry na konsole ($$$) ja wybrałem konsole
i jest to, wierz mi -lepszy świat dla prawdziwego gracza.... a co do "wyznawców" to znam wielu
posiadaczy PS2, którzy pokupowali GC czy to dla Residenta, czy Zeldy bo tak ich to zauroczyło...co
się stanie jak na "zdrętwiały" rynek pc pojawią się tak głośne tytuły Capcom
(co prawda konwersje będą słabiutkie...), czy namieszają i zmienią poglądy innych ? nie wątpię.


Kurde, co ty dziś piłeś? Co post to głupszy od poprzedniego. Ty nie gloryfikujesz PC - ty idealizujesz konsole. Tylko Blizzard i Valve tworzą dobre gry? Jasne, a Guild Wars, Dawn of War, seria Total War to pewnie kicha? Podobnie jak HoMM, Silent Storm, Jagged Alliance. Wszystkie konwersje z konsol to badziewia? A wiec Psychonauts, Beyond Good and Evil czy Prince of Persia też, jasne. Ja dla odmiany już siedziałem w konsolach i ich gry nudziły mnie bardzo szybko. No i widzę kolejnego "wyznawcę" teorii - prawdziwy gracz = grający na konsolach. Że też ten świat tak nisko upadł - dzielić ludzi ze względu na to, na jakiej platformie grają. Żałosne :( No i przestań siepuszyć jakbyś był wszechmogącym albo miał zdolnosci jasnowidzenia - dopóki ten konwersje się nie pojawią nie można wiedzieć, jakie będą. No chyba ze sam będziesz je robił i specjalnie je sparotlisz, zeby udowodnić swoje racje:/

Pierwsze zdania to już tragedia. PC sie nie nadaje na "godne" gry, wciągające całkowicie? Powiedz to tym, co dziennie grają kilka lub kilkanaście godzin w Guild Wars, Dawn of War, Counterstrike''a czy Enemy Territory. Tekst o tych częstych upgradach jest oklepany. Nie, zapalony gracz nie robi cżesto upgreade sprzętu - to robi skończony debil, który MUSI mieć to co najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac ze capcom ma leb na karku. nie dosc ze przestal bawic sie w idiotyczne exclusivy na puszki na konserwe to jeszcze dal swoje gry najlepszemu mozliwemu wydawcy na pc, ubisoftowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nievil to widac pierwsza ofiara nowego porzadku, kupil wczoraj wszystkie konsole obecnie najnowsze i tuzin oryginalow dla kazdej z nich a dzis sie dowiaduje ze wszystkie lepsze gry z jego ukochanych konsolek beda na pc z lepsza grafa i dwa razy tansze i teraz wije sie w agonii smierci klinicznej bo po jego wypowiedziach widac ze dawno mozg wylaczyl :) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieval, po pierwsze nie wieże żebyś siedział a grach od 20 lat bo osoba któa siedzi w grach 20 lat nie gadał by takich głupot. Po drugie skoro wszystkie konwersje z konsol to gówna to powiedz mi dlaczego w takim razie wszystkie 3 części Prince of Persja (wydawane właśnie przez Ubisoft) które są konwersjami, mają na PCta bardzo wysokie noty, tak samo jak psychonauts, że nie wspomne już o chronicles of riddick. Po 3 owszem Ubisoft jest wydawcą ale same nival interactive należy do Ubisoftu a to już developer (ta samo jak wiele innych firm developorskich też należących do Ubosoftu) więc nie zdziwie się jeśli ubosoft włąśnie jednej ze swoich firm da te konwersje. Poza ty muwie ci nie prorokuj bo narazie nie mozęsz powiedzeić nic o tych konwersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przytaczacie tu przykład Prince of Persia, które nie są konwersjami tak jak Splinter Cell. Konwersje to chronicles of riddick, mgs 2. A konwersje RE4, DMC3, O3 nie będą się wyróżniały niczym szczególnym, to wiadomo. No chyba że wierzycie w magie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos gral z was w demo Onimushy, ale patrzac po tym taki pewien gosc o ksywie "nievil" mial troche racji, konwersja nie jest najwyzszych lotow:/ Sterowanie jest tragiczne, a grafa jest gorsza i to sporo od tego co widac na PS2:/ Widocznie nawet Ubisoft nie podolal temu zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować