Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Gothic 3: Zmierzch Bogów - dzień pierwszy

35 postów w tym temacie

a ja sie szczeze przyznam ze sie zawiodlem i powiem wiecej ze jezeli tak maja wygladac kolejne czesci gothica to ja wracam do klasyki do czesci 1 i wiecej gothica nie kupie!!! co to ma byc?? poracha na maxa normalnie smieszy mnie ten dodatek w porownaniu dodatku do gothica 2 czyli noc kruka ten caly Z B chowa sie 3 razy!! nie wiem ale to moze tylko moje odczucia do tego te bledy teraz wiem dlaczego na poczatku gry bochater zaczyna z opcja akrobatyki bo przy kazdym zacieciu spadamy z wysokosci 3 pietra hahaha nie no zawiodlem sie i to strasznie

moja ocena za calosc od 0 do 10 >>> 2

wyszczegulnie nawet punkty

1 za swiat z 3 ciekawie odbudowane miasta
2 nie zmieniony glos postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tych screenach tego nie widać, ale najgorsze w tym dodatku, tak gorsze od wydajności, są pancerze rodem z obliviona, albo two worlds, wspaniały średniowieczny klimat pancerzy poszedł się .... za sprawą wprowadzenia jakiś fantastycznych fircykowatych pancerzyków. Odnoszę wrażenie, że osoba odpowiedzialna za nowe modele pancerzy nie grała w poprzednie części. Nie rozumiem też po co zostały stworzone nowe modele namiotów orkowych, które wyglądają dość nieprofesjonalnie, przecież w gothicu 3 były bardzo dobre namioty orkowe, bardzo klimatyczne itd. Te i parę innych kwestii wg. mnie bardzo skutecznie psuje klimat gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł ciekawy, takie swobodne wejście do fabuły. A ty Sector 001 co masz do głosu Beziego??? Jacek Mikołajczak wybitnie wręcz nadaje się do tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w Gothic 1 i/lub 2 nie wiem czy nie było więcej bugów niż w trójce...tylko w tamtych przypadkach nikt na to nie zwraca uwagi z niewiadomych mi przyczyn.

BTW
Gothica 1 musiałem ukańczać 2 razy przez niedopracowanie ;p, bo za 1 zabiłem kolesia potrzebnego do dalszego rozwoju fabuły :P, nie wspominajac już o tym że moglem sobie spadać z dowolnej wysokości bez straty życia ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:37, vojdżek napisał:

Artykuł ciekawy, takie swobodne wejście do fabuły. A ty Sector 001 co masz do głosu Beziego???
Jacek Mikołajczak wybitnie wręcz nadaje się do tej roli.



wlasnie nie mam nic dlatego za to 1 z 2 punktow dalem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:49, Micmay napisał:

Ale w Gothic 1 i/lub 2 nie wiem czy nie było więcej bugów niż w trójce...tylko w tamtych
przypadkach nikt na to nie zwraca uwagi z niewiadomych mi przyczyn.

BTW
Gothica 1 musiałem ukańczać 2 razy przez niedopracowanie ;p, bo za 1 zabiłem kolesia
potrzebnego do dalszego rozwoju fabuły :P, nie wspominajac już o tym że moglem sobie
spadać z dowolnej wysokości bez straty życia ;p.



w 3 zrobili z bledu zdolnosc w pierwszej czesci zeby skoczyc z duzej wysokosci bez utraty chelta naciskalo sie naraz 2 przyciski myszki i mieszalo sie klawiszami w g3 jest akrobatyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł przyjemny... Dodatek do Gothic to normalnie kopalnia bugów przy, której wcześniejsze części wydają się byc doskonałe pod tym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować