Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Gothic 3: Zmierzch Bogów - dzień pierwszy

35 postów w tym temacie

Ten Gothic przeszedł samego siebie, niestety negatywnie..... Klimat gorszy od 3 części...., ale przede wszystkim chodzi jak zółw inwalida-zwiesza sie na maxa(sprzęt mam dobry a Gothic 3 chodził mi rewelacyjnie na mksymalnych detalach a ten nawet przy zmianie detali tak samo sie zwiesza...) i w dodatku miałem problemy z jego włączeniem... Powinni go dopracować a potem na rynek dać do sprzedaży...... kaszana na maxa.... ps. Wam też tak sie zwiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl proszę was... po co cała ta oprawka... gra jest beznadziejna ścina się i ludzie tylko na nią narzekają... po co ta oprawka? Dla kasy? ;/ Jarajcie się grą jak będzie się w nią dało grać -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic skończył się na Nocy Kruka - wspaniałej swoją drogą :) Niechaj spoczywa w pokoju. No może z tym spoczywaniem nie przesadzajmy, bo wiele osób w NK wciąż pyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:33, garrick napisał:

Gram.pl proszę was... po co cała ta oprawka... gra jest beznadziejna ścina się i ludzie
tylko na nią narzekają... po co ta oprawka? Dla kasy? ;/ Jarajcie się grą jak będzie
się w nią dało grać -.-.


W tą grę da się normalnie grać.

Co do materiału to jest on bardzo ciekawy - bardzo dobrze opisuje wydarzenia oraz sprawia, że chce się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:37, kamil E napisał:

> Gram.pl proszę was... po co cała ta oprawka... gra jest beznadziejna ścina się i
ludzie
> tylko na nią narzekają... po co ta oprawka? Dla kasy? ;/ Jarajcie się grą jak będzie

> się w nią dało grać -.-.

W tą grę da się normalnie grać.

Co do materiału to jest on bardzo ciekawy - bardzo dobrze opisuje wydarzenia oraz sprawia,
że chce się grać.


U Ciebie może i działa, ale wystarczy poczytać jak innym chodzi... po prostu zniesmaczenie mam w ustach... Jak można wydać nie gotową grę? Jowoodo leci z nami w kulki?!
-.- Ja zanim to "coś" kupię to jeszcze poczekam, bo póki co krew mnie zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam całkiem niezłego kompa gothic 3 chodził mi wspaniale no może za wyjatkiem teleportów ale dało i je sie przetrać za to ten dodatek to żółw zacina się raz po raz bug na bugu i bugiem pogania żal pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:29, Patryk Mogilno napisał:

Słyszałem że Gothic 3: Zmierzch Bogów to bardzo dobry dodatek
PS: Materiał bardzo dobry


Fakt gra jest dobra lecz posiada jeszcze błędy, które muszą zostać załatane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:30, wdowiakm napisał:

> Słyszałem że Gothic 3: Zmierzch Bogów to bardzo dobry dodatek
> PS: Materiał bardzo dobry

Fakt gra jest dobra lecz posiada jeszcze błędy, które muszą zostać załatane :)

To tak jak Gothic 3 więc fani gry przymkną na to oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże ile ta gra ma błędów. Po zainstalowaniu G3 bardzo mnie wciagnęła lecz po jakimś czasie zacząłem zwracać uwagę na detale itp. Okazało się że jest od groma błędów. Trochę mnie to zniechęciło ale co tam...świetna gra i w ogóle cała seria. W dodatku mam nadzieję ze będzie mniej błędów. W sumie...od czego są łatki :)...peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsza czesc wg mnie to G2: NK, lecz o G3 nie mozna powiedziec nic zlego poza paroma bugami (u mnie nei bylo ich wiele) mam kompa takiego jak w podpisie i dziala mi na maxa wiec spoko G3 ZB bardzo mi sie podoba i jak narazie nie moge powiedziec o nim nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gra jest średnio- słaba. Gothic 3 chodził mi dobrze na max detalach i była tow g mnie świetna gra, która niewiele ustępowała g2 NK. Dodatek do G3 to lekkie niedomówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością ubolewam nad lenistwem tych partackich tworcow gry. O co mi chodzi? O to ze w fabule nasz kochany bezimienny powraca do myrtany po 2 latach!!!! Zauwazyliscie pewnie w 3 czesci, w miastach przejętych przez orków wisualy na palach ciala paladynów. Uwalniajac miasta bezimienny pozostawial je pod opieką buntowników. To do jasnej cholery czemu po dwoch latach w odbudowanych po czesci miastach ci palladyni wciaz wisza?!!.. Odpowiedz jest prosta, tworcy gry zasluzyli na kare finansowa w postaci odebrania polowy premi oraz zastrzelenia ich headmastera1!!!!!!! No nie moge dać wiary ze to przeoczyli. Poprostu nie moge zniesc jakie gówno zrobili z tak pienej gry jaka jest gothic!!! No nie moge!!!!!!!!!!!!!!!! JoWood powinno sie wstydzic takiego kiczu !!!!!!!!!!! Gra ktora sprawiala mi tyle przyjemnosci sprawia mi coraz wiecej bolu gdy patrze mna to partactwo no nie mogę!!!!!!!!!
Tu juz nie da sie nawet prosic o patcha bo doda nastepne bledy!!!!! Ciekawy jestem czy gra wogole byla testowana pod wzgledem bledow fabularnych graficznych jak i samo granie jest ok!!!!!! Pewnie nie bo po co !!!!! Lepiej doprowadzic graczy do szału !!!!!!!! AAAAAAAaaaaaaAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Nie kupie tego ścierwa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować