Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 12:02, SimFury napisał:

Zapraszam na strone www.fable.crpg.com.pl która właśnie ruszyła w nowej odsłonie


Muszę Was pochwalić :) Stranka prezentuje sie co najmniej dobrze, a mam nadzieję, że w miarę dodawania nowych działów i informacji, będzie co raz lepiej. GZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 12:45, Abi Dalzim napisał:

> Zapraszam na strone www.fable.crpg.com.pl która właśnie ruszyła w nowej odsłonie

Muszę Was pochwalić :) Stranka prezentuje sie co najmniej dobrze, a mam nadzieję, że w miarę
dodawania nowych działów i informacji, będzie co raz lepiej. GZ!


takie było wkońcu załorzenie :)

Zapraszam do Rejestracji na stronie(osobne konto na forum) oraz do wysylania własnych RECENZJI i innych artykułów związanych z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, spróbuj zrobić tak jak ci radziłem- zgłosić problem do działu pomocy technicznej http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=363 .

SimFury-> czy 1) to jest oficjalna strona gry 2) czy fanowska? Jeżeli to jest druga opcja to może warto byłoby zgłosić się do CDP aby przejść do pierwszej?:) Tak na marginesie czy jest wogóle spis oficjalnych stron gier wydawanych przez CDP, czy wszystkich trzeba szukać na własną rękę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 13:31, shinian napisał:

Nie mam pojęcia, spróbuj zrobić tak jak ci radziłem- zgłosić problem do działu pomocy technicznej
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=363 .

SimFury-> czy 1) to jest oficjalna strona gry 2) czy fanowska? Jeżeli to jest druga
opcja to może warto byłoby zgłosić się do CDP aby przejść do pierwszej?:) Tak na marginesie
czy jest wogóle spis oficjalnych stron gier wydawanych przez CDP, czy wszystkich trzeba szukać
na własną rękę?:)



Jest to fanowska a CDP zaczynam mieć gdzieś już chyba 5 mail napisałem a oni nic ;/ Ale mam nadzieje, że wkońcu odpowiedzą!

Spisu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:58, Monastor napisał:

W każdym razie uważanie NWN za drugiego najlepszego cRPG''a nie świadczy o zbytnim doświadczeniu
z tym gatunkiem

Tu sie z tobo zdecydowanie zgodze.Swiadczy to tez o malym obeznaniu gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:35, graczomaniak napisał:

W folderze gdzie masz zainstalowaną gre? :)

ale jestes zabawny hahaha ale sie usmiałem jak nie umiesz odac odp to po co piszesz:/ boze co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:38, graczomaniak napisał:

No przecież pytasz gdzie są savy z gry? To ja ci odpowiadam.:)

to moze w jakim folderze napiszesz co?? czy to juz przekracza twoje mozliwosci?? wrodzona inteligencja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:40, shinian napisał:

Tylko że udzielasz niekompetentnej odpowiedzi. Tarno save''y z Fable są w Moje Dokumenty/My
Games/ Fable.

dziekuje bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, strasznie ciężko być złym... Nawet jak rozwalam wszystkie skrzynki i zabijam kupców, to jak zrobie jakąś misję, to mi poziom "dobroci" od razu skacze... A tak chciałem mieć różki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:50, Abi Dalzim napisał:

Kurczę, strasznie ciężko być złym... Nawet jak rozwalam wszystkie skrzynki i zabijam kupców,
to jak zrobie jakąś misję, to mi poziom "dobroci" od razu skacze... A tak chciałem mieć różki
:)


Rób poprostu źle wszystki questy i zabijaj kupców którzy szlajają się po Albionie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 17:12, SimFury napisał:

Rób poprostu źle wszystki questy i zabijaj kupców którzy szlajają się po Albionie!

Ale tak "po prostu" ich "usiekiwać"? I inne napotkane osoby? Bez związku z zadaniem? Ide sobie.. idą oni, i już. Pod mieczyk?:) I jakiegoś obcego, napotkanego- też.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować