Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2006 o 16:08, SaaHaa napisał:

A w jaki sposób można dostać ten mieczyk od Lady (jestem oczywiście jej mężem)


No tego właśnie nie wiem, ale ponoć można :)
Jak byłem żonaty z jakąś tam laską (nie Lady Gray), to czasami dawała mi jakies prezenty - a to miecz obsydianowy, a to topór. Może po prostu trzeba być mężem Lady Grayi pobiegać troszkę po świecie, a ona da nam za to, że jestes świetnym zabijaką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajcie w czarnego jacka, po 15 minutach sporo kasy.
Nieco mniejsze stawki w parowanie kart (Sękowa Polana), tu trzeba ze dwie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak sie robie kase rzędu 1mln w 15min??
A ja wiem co prawda jest to troche poźno bo dopiero w Północnej Kaminennej Altanie ale sposób jest zarąbisty ja tak zarobiłem 4.5mln w kilka H... (w sumie nie wiem po co aż tyle ale jakos tak mi sie uzbierało).
Idziemy do kupca sprawdzamy w podarunkach po ile są diamenty a z reguły sa dużo taniej do kupna niż do sprzedaży więc inwstując jakies 20k po 10sec sprzedając kupione diamenty mamy ok 65k i tak jedziemy z kupce aż do porządanej kwoty... opłaca sie to robic jak diamenty są po ok. 230g
To jest najszybszy znany mi sposób zarobienia PRAWDZIWEJ FORTUNY...

---------------------------------------------------
A wiecie gdzie nabić mnożnik jaki tylko wam się wymarzy prawie bez kłopotu (jedynym kłopotem jest monotonia tej czynności)???
Jest taka lokacaj tylko teraz mi nazwa wyleciała z głowy ścieżka na wybrzeżu czy jakoś tak (przy Q jak idziemy odbić matke z więzienia tamtędy idziesz zaraz po tym okrągłym pomieszczeniu) no i tam sie dwójkami pojawiają te najsłabsze nieumarlaki więc wybijasz sobie tak mnożnik jaki ci się tylko wymarzy (ja nabiłem 200 cos i wypiłem all moich miksturek zreczności, sily i woli zrobiło mi sie po 1mln exp w każdym i tak all skills unlock)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 19:27, SaaHaa napisał:

---------------------------------------------------
A wiecie gdzie nabić mnożnik jaki tylko wam się wymarzy prawie bez kłopotu (jedynym kłopotem
jest monotonia tej czynności)???
Jest taka lokacaj tylko teraz mi nazwa wyleciała z głowy ścieżka na wybrzeżu czy jakoś tak
(przy Q jak idziemy odbić matke z więzienia tamtędy idziesz zaraz po tym okrągłym pomieszczeniu)
no i tam sie dwójkami pojawiają te najsłabsze nieumarlaki więc wybijasz sobie tak mnożnik jaki
ci się tylko wymarzy (ja nabiłem 200 cos i wypiłem all moich miksturek zreczności, sily i woli
zrobiło mi sie po 1mln exp w każdym i tak all skills unlock)


Największy "mnożnik" można nabić w lokacji zwanej "Starożytny Teleport".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten sposób na exp. muszę wypróbować:P Natomiast co do takiej ilości złota- to nie ma najmniejszego sensu, nie warto się męczyć, skoro tej waluty i tak na nic nie będzie można spożytkować. Ja podczas przechodzenia gry dobrą postacią kupiłem wszystkie domy, podniosłem ich standarty na maksa oraz zakupiłem miecz Solus bez jakiegokolwiek martwienia się o fundusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 19:31, shinian napisał:

Hmm ten sposób na exp. muszę wypróbować:P Natomiast co do takiej ilości złota- to nie ma najmniejszego
sensu, nie warto się męczyć, skoro tej waluty i tak na nic nie będzie można spożytkować. Ja
podczas przechodzenia gry dobrą postacią kupiłem wszystkie domy, podniosłem ich standarty na
maksa oraz zakupiłem miecz Solus bez jakiegokolwiek martwienia się o fundusze:)


A ja zatłukłem siostrę i dostałem mieczyk za darmo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 19:33, shinian napisał:

Wydaje mi się, że mówisz o mieczu Aeonów, ja natomiast kupiłem Solusa:P


Możliwe, że Aeonów. Lekko go później "podrasowałem" (ten zielony kamyczek - lepsze "cięcie") i było git. Smoczek nawet nie podskoczył. Spowolniony czas + mieczyk Aeonów i maska Jacka moja. Gdyby mnie tylko nie wy....ło na pulpit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę hobbesów. W misji z ta jaskinią atakuję nimfe i nie moge się skupić na walce, bo natychmiast magowie wojownicy i barbarzyńcy hobbesów łamią mi obrone fizyccznej tarczy. I jak tu się skupić na walce. Nienawidze blokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się ożenić z jakąś kobietą????W grze już jednej zrobiłem kilka podarunków i świeci się nad jej głową żółte serce (co to oznacza)???Co zrobić???pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem domu w Dolinie Dębów i mam pytanie; podobno można podnieść wartość domu rozwieszając w nim zdobyte trofea, jak to zrobić? W opcjach trofeów nie ma nic takiego a wewnątrz domu nie podświetla się żaden sprzęt aby można było umieścić trofea. Jeśli ktoś tego dokonał proszę o podpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2006 o 19:31, KrzysztofT napisał:

Największy "mnożnik" można nabić w lokacji zwanej "Starożytny Teleport".


nie koniecznie bo tam powstają nieumarli różni a na tej ścieżce co opisłem tylko ci najsłabsi...
ale ogolnie to big mnożnik nabija sie w lokacjach gdzie cały czas powstają nowe potworki np: nieumarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 19:36, KrzysztofT napisał:

(...) Spowolniony czas + mieczyk Aeonów i maska Jacka moja. Gdyby mnie tylko nie wy....ło na pulpit! (...)


Jeżeli chodzi ci o to, że chciałeś sobie dalej pograć jako czarny charakter (po zamknięciu głównego wątku fabuły) to muszę cię rozczarować. Nawet gdyby nie występował ten upierdliwy błąd z wyrzucaniem do windowsa to byś sobie już nie grał jako następne wcielenie Jack''a. Twórcy nie uwzględnili takiej możliwości. Po pokonaniu smoka, Albion możesz przemierzać tylko jeżeli jesteś dobry, będąc wcieleniem zła lądujesz w menu głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 20:17, zolenderek napisał:

Stałem się szczęśliwym posiadaczem domu w Dolinie Dębów i mam pytanie; podobno można podnieść
wartość domu rozwieszając w nim zdobyte trofea, jak to zrobić? W opcjach trofeów nie ma nic
takiego a wewnątrz domu nie podświetla się żaden sprzęt aby można było umieścić trofea. Jeśli
ktoś tego dokonał proszę o podpowiedż.


musisz pierw udekorowac domek (ta druga tabliczka obok domku) a potem w domu pojawi ci się ramka na trofeum...
podchodzisz do mniej i zawieszasz trofeum...

BTW.
jaki mieliście największy wynik w popisywaniu sie trofeum ja mam 22 ludków

p.s
sry za dwa posty pod sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ścianach wiszą takie puste miejsca, jak ramy od obrazów. Wystarczy do nich podejść, podświetlić je, wejść do ekwipunku, wybrać trofeum i kliknąć "Użyj" i już wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim combo zadajcie największy dmg??
moje ulubione to
SPOWOLNIONY CZAS + SZAL BITEWNY + WIELE UDERZENI
po takim combo Smok jack pada w ciagu max 1min.
a jak jest wielu wrogów to żadne combo nie przebije pożadnego PODPALONKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 20:28, SaaHaa napisał:

a jak jest wielu wrogów to żadne combo nie przebije pożadnego PODPALONKA...


Podpalanie jest po prostu genialne!!! Nawet trolle nie jękną - kilkanaście podpaleń i głaziak leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na pojedzyńczych wrogów nie ma co marnować
stajesz za trolem walisz
SPOWOLNIONY CZAS + SZAL BITEWNY + WIELE UDERZENI
i nim minie spowolnionko trolla juz nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 20:26, ciaputek napisał:

Mógłby ktoś odpowiedzieć na my pytanie??? Z góry dzięki

Kup obrączkę i daj ją tej kobiecie z żółtym sercem.
Serce zmieni się w obrączkę i ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować