Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2006 o 21:03, shinian napisał:

Wiem, że potrzebnych jest 6 zagadek. Jeżeli wcześniej wykopiesz patelnię to nie ma na niej
slotów do modyfikacji i obrażenia zadawane wynoszą 0. Problem jest w tym, że bandyci nie chcą
mnie napaść koło teleportu w Lesie Wiedźm- nie mogę się dobrać do ostatniej zagadki. Zastanawiałem
się jakie obrażenia może spowodować ten przyrząd kuchenny i czy warto sobie nim wogóle głowę
zaprzątać.


W Lesie Wiedźm nie mają cię napaść koło teleportu tylko koło tego portalu. Tej kuli wielkiej takiej mniej więcej w środku mapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 21:43, DawidG napisał:

W Lesie Wiedźm nie mają cię napaść koło teleportu tylko koło tego portalu. Tej kuli wielkiej
takiej mniej więcej w środku mapu.


Aaaa, dzięki :) Czyli w poradniku znowu błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również podpisuję się pod wypowiedzią Abi''ego. Wielkie dzięki. / Czy w tej grze występuje jakaś silniejsza broń do walki w zwarciu niż Wielki Topór Murenów (270). Bo właśnie dorwałem się do tej sławetnej Łzy Avo i okazuje się, że wcale nie jest taka dobra. Podobno Lady Grey może nam podarować jakąś ciekawą broń. Ale nie wiem czy warta zachodu będzie ta cała kokieteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 23:00, shinian napisał:

Również podpisuję się pod wypowiedzią Abi''ego. Wielkie dzięki. / Czy w tej grze występuje
jakaś silniejsza broń do walki w zwarciu niż Wielki Topór Murenów (270). Bo właśnie dorwałem
się do tej sławetnej Łzy Avo i okazuje się, że wcale nie jest taka dobra. Podobno Lady Grey
może nam podarować jakąś ciekawą broń. Ale nie wiem czy warta zachodu będzie ta cała kokieteria.

Podaruje nam mieczyk ktory itak mozemy kupic za 80tys w Bowerstne South ktory ma demage 314(najlepszy mieczw grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 19:31, Kirnin napisał:

A moim zdaniem Fable to nowy wymiar gier RPG. Chodzi mi o odgrywanie postaci... ten charakter...
Nie tak jak Neverwinter Nights (ktora jest moim drugim ulubionym RPG), że wybierasz sobie przy
tworzeniu postaci Charakter itd. I moim zdaniem naprawde Fable będzie naśladowane przez twórców
RPG. A Fable 2 to będzie cud. Już napewno poprawią q (chociaż moim zdaniem i tak nie są złe)


Ty to nazywasz wspaniałym RPG-iem?Widac że nigdy nie grałeś w Planescape Tormented

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zobaczyc jak podpakowac postac na maksa(bez cheatow)i miec wszystkie klucze nie wysilajoc sie niech spojrzy na str3 i tam na samej gorze jest sposob na klucze a na samym dole sposob na expa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie techniczne czy wystepuje u was cos takiego jak sie myszka kreci w kolo lub zchodzi z gorki to ekran tak lekko drzy jak nie to moze ktos mi pomoze to rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci np. o migające napisy to większość tak ma. Co do tekstur otoczenia, to ja jeszcze z czymś takim się nie spotkałem. Spróbuj napisać do pomocy technicznej, oni przecież właśnie od tego są;)

Ork-pl -> Jeżeli to mysz optyczna to najpierw spróbuj oczyścić diodę. Jeżeli to gryzoń logitech''a to spróbuj wyłączyć, albo obniżyć akcelerację. Ja mam MX500 i w niektórych grach zdarza mi się, że kursor zadrga (a tym damym drga obraz)

Abi Dalizm-> 3 stronę tego wątku:P, tu masz bezpośredni link http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4393&pid=41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 00:26, Wesik napisał:

> A moim zdaniem Fable to nowy wymiar gier RPG. Chodzi mi o odgrywanie postaci... ten charakter...

> Nie tak jak Neverwinter Nights (ktora jest moim drugim ulubionym RPG), że wybierasz sobie
przy
> tworzeniu postaci Charakter itd. I moim zdaniem naprawde Fable będzie naśladowane przez
twórców
> RPG. A Fable 2 to będzie cud. Już napewno poprawią q (chociaż moim zdaniem i tak nie są
złe)

Ty to nazywasz wspaniałym RPG-iem?Widac że nigdy nie grałeś w Planescape Tormented


Wow... naprawdę tylko jeden jest RPG na świecie? całe życie grałem w okłamaniu... grając w BG, NWN i inne mówiłem że to RPG :( a się okazało że Planescape Tormanted (ktory jest syfem moim zdaniem) to prawdziwy i jedyny RPG :(

PS. po 2 są różne rodzaje RPG... Fable to crpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:18, Kirnin napisał:

PS. po 2 są różne rodzaje RPG... Fable to crpg.

Tak jak wszystko, co wymieniłeś... czyli RPG na kompa... zaś Fable to hack and slash...

Co do odgrywania roli... Postać jest bardzo płytka... do tego te jej puste oczy... gapi się na wszystkich i ma niezwykle sztuczną mimikę... jużw Gothic czy Wizardry 8 było to lepiej zrobione. Samo granie roli i wpływ na charakter nie wystarczy jeśli gracz nie ma ŻADNEJ swobody w rozgrywce. Mapy to absolutna porażka.

Wesik -> Jeśli NWN jest u ciebie w czołówce ulubionych cRPG to nie ma co się spodziewać dużych wymagań. Jeśli nie grałeś w żadnego dobrego RPGa to Fable w istocie może się wydawać niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:37, Monastor napisał:

Wesik -> Jeśli NWN jest u ciebie w czołówce ulubionych cRPG to nie ma co się spodziewać
dużych wymagań. Jeśli nie grałeś w żadnego dobrego RPGa to Fable w istocie może się wydawać
niezłe.

Nie wiem dlaczego do mnie to napisałes ja nic nie mówiłem w ogole o NWN .Osobiscie zza najlepszego cRPG-a uważam Plannescape Torment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:40, Wesik napisał:

> Wesik -> Jeśli NWN jest u ciebie w czołówce ulubionych cRPG to nie ma co się spodziewać

> dużych wymagań. Jeśli nie grałeś w żadnego dobrego RPGa to Fable w istocie może się wydawać

> niezłe.
Nie wiem dlaczego do mnie to napisałes ja nic nie mówiłem w ogole o NWN .Osobiscie zza najlepszego
cRPG-a uważam Plannescape Torment

Wybacz w takim razie... Tyle było cytatów, że chyba z kimś pomyliłem :/

W każdym razie uważanie NWN za drugiego najlepszego cRPG''a nie świadczy o zbytnim doświadczeniu z tym gatunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bożę ludzie zachowuje Cię jak jacyś nie dorozwoje! Przeciesz tak gra jest Konwersem z Xboxa a wiadomo, że nie mam takich samych możliwości co KOMP!! w dzisiejszych czasach!

Zapraszam na strone www.fable.crpg.com.pl która właśnie ruszyła w nowej odsłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest takie miejsce w Fable, gdzie przeciwnicy respawnują się od razu? Bo podobno są takie miejsca, daje to całkiem spore możliwości (np. nabicie mnożnika grubo ponad 100, mój osobisty rekord to trochę ponad 50- na ścieżce umarłych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 12:21, shinian napisał:

Czy jest takie miejsce w Fable, gdzie przeciwnicy respawnują się od razu? Bo podobno są takie
miejsca, daje to całkiem spore możliwości (np. nabicie mnożnika grubo ponad 100, mój osobisty
rekord to trochę ponad 50- na ścieżce umarłych).


Jest jak idziesz od Lychfild Graveyard i chcesz uratować Scarlet Robe w zaraz za drzwiami demonicznymi albo poziom troche dalej cały czas umarlaki się pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować