Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 22:38, jaki of blade napisał:

tia, na xboksie gra się kończyła na walce z 1 wcieleniem jacka rzeżnika

Serio? To w ile można przejść ? 2 godziny ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:36, Narodowiec napisał:

Serio? To w ile można przejść ? 2 godziny ? :/

Nie próbowałem,bo nie mam X-boxa, ale wydaje mi się, że około 12-15 na pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:45, jaki of blade napisał:


> Nie próbowałem,bo nie mam X-boxa, ale wydaje mi się, że około 12-15 na pierwszy raz.
Ja przeszedłem na xboksie w 6, 34h:-)


ja przeszedłem w 4 za 2 razem(na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:36, Narodowiec napisał:

ja przeszedłem w 4 za 2 razem(na PC)

Ale na pewno "po łebkach", czyli same misje kluczowe...
Ja, jak gram, to lubię wykonać wszystkie misje i zrobić wszystko co tylko możliwe w grze. Gram kompleksowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 13:15, Abi Dalzim napisał:

> ja przeszedłem w 4 za 2 razem(na PC)
Ale na pewno "po łebkach", czyli same misje kluczowe...
Ja, jak gram, to lubię wykonać wszystkie misje i zrobić wszystko co tylko możliwe w grze. Gram
kompleksowo :)

No to oczywiste, ja lubię grać tak jak ty, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 13:15, Abi Dalzim napisał:

Ale na pewno "po łebkach", czyli same misje kluczowe...
Ja, jak gram, to lubię wykonać wszystkie misje i zrobić wszystko co tylko możliwe w grze. Gram
kompleksowo :)

Przyłączam się. Jak już przejść to porządnie, wszystkie questy wypełnić, co się da zgarnąć. Dzięki temu Fable wydłuża się o jakieś 5-8 godzin. Np. przejście G2:NK przejście zajęło mi ok. 200 godzin. Taką grę to ja rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 20:28, Deejay napisał:

Bardziej opłaca się być złym czy dobrym?

Nie ma jakichś większych korzyści z tego lub tego, zależy jak kto woli. Po pierwsze - wygląd. Jak wiadomo dobry ma fajną "aureolkę", zły rogi. Rogi raczej nie są zbyt estetyczne, do tego te oczka, w sumie lepiej z wyglądem prezentuje się dobry.
Co do korzyści majątkowych - brak większych różnicy, i tak większość misji będzie tylko w jednym wariancie, bez podziału na dobro, czy zło. Ja twierdzę, że jednak lepiej być dobrym - łatwiej to utrzymać, do tego jest sporo mniejszych korzyści - ludzie obdarzają "hirka" sympatią etc. Dobry także nie ma problemów ze strażą - jak się coś w mieście przeskrobie, to później albo płacisz, albo walczysz bez końca :/
W sumie - zupełna dowolność, wybieraj kogo chcesz, nie ma to jakiegoś większego wpływu na gameplaya[ grywalność], czy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest byc zdecydowanie dobrym. Jest tak, ponieważ dobrą postacią możemy zdobyc wiecej doświadczenia. Po prostu, jest kilka questów, które może wykonac tylko dobra postac, a takich, które są przeznaczone tylko dla złych nie ma. Poza tym fajniej jest byc znanym z powodu swoich uczynków, niz rzezi itp. A i czy chciałbyś żeby muchy latały wokół ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:27, Liqid napisał:

> Bardziej opłaca się być złym czy dobrym?
Nie ma jakichś większych korzyści z tego lub tego, zależy jak kto woli. Po pierwsze - wygląd.
Jak wiadomo dobry ma fajną "aureolkę", zły rogi. Rogi raczej nie są zbyt estetyczne, do tego
te oczka, w sumie lepiej z wyglądem prezentuje się dobry.

To kwestia gustu, ja uważam że tak samo...

Dnia 28.01.2007 o 21:27, Liqid napisał:

Co do korzyści majątkowych - brak większych różnicy, i tak większość misji będzie tylko w jednym
wariancie, bez podziału na dobro, czy zło. Ja twierdzę, że jednak lepiej być dobrym - łatwiej
to utrzymać, do tego jest sporo mniejszych korzyści - ludzie obdarzają "hirka" sympatią etc.

Korzyści małe są zawsze zły ma 10% więcej pieniędzy, i misje niektóre są więc i dobrym opłaca się być i złym

Dnia 28.01.2007 o 21:27, Liqid napisał:

Dobry także nie ma problemów ze strażą - jak się coś w mieście przeskrobie, to później albo
płacisz, albo walczysz bez końca :/

Niestety...

Dnia 28.01.2007 o 21:27, Liqid napisał:

W sumie - zupełna dowolność, wybieraj kogo chcesz, nie ma to jakiegoś większego wpływu na gameplaya[
grywalność], czy poziom trudności.

Lecz pamiętaj, nawet w raju istnieje cierpienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:42, lajt napisał:

A jak porozmawiać z wyrocznią? Bo jak była informacja to za szybko nacisnołem i nie wiem :/


Masz w menu zachowań 4 dodatkowe zachowania. Wejdź po schodach na krąg i tam ich użyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:42, lajt napisał:

A jak porozmawiać z wyrocznią? Bo jak była informacja to za szybko nacisnołem i nie wiem :/

zrób YMCA z muzyczką w tle ;) a dowiesz się wszystkiego o świecie Albionu (no prawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:25, safran44 napisał:

Czy ktoś wie gdzie można zdobyś świetlany szyszak bo wszedzie szukalem i nie znalazłem??

Pamiętam, że któryś z nich jest w skrzyni koło wrót do miejsca, gdzie walczysz z Jackiem-smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:34, sługa Innosa napisał:

> Czy ktoś wie gdzie można zdobyś świetlany szyszak bo wszedzie szukalem i nie znalazłem??

Pamiętam, że któryś z nich jest w skrzyni koło wrót do miejsca, gdzie walczysz z Jackiem-smokiem.

mi też się tak wydaje ale może też byc w skrzyni gdzie przypływasz statkiem z wybrzeża haków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować