Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 19:45, popcorn napisał:

Jaki najwyższy wiek bohatera uzyskaliście? Mnie się udało 59 lat.


Maxymalny jest 65 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mnie udało się go osiągnąć, Trochę Śmiesznie to wyglądało. Prawie dwu i pół metrowy napakowany jak pudzian dziadek z brodą jak u lumpa. Ręce świecące jak tokio nocą. A wokół motylki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:34, SatinKRK napisał:

Nie, podobała mi się ta broda, w śnieżnej iglicy zmieniłem tylko fryzurę na warkoczyki

Ta broda Ci sie podobała?:P Ja ją ogoliłem przy najbliższej okazji:P Z tą brodą wygląda sie jak menel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło, mając za żonę prawdopodobnie najładniejszą żonę w grze (lady grey) było śmiesznie. Burmistrz kamiennej altany ma za męża lumpa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:39, SatinKRK napisał:

O to mi chodziło, mając za żonę prawdopodobnie najładniejszą żonę w grze (lady grey) było śmiesznie.
Burmistrz kamiennej altany ma za męża lumpa:)

Ja za żone brałem jakiegoś paszteta z baru:P Ja grałem dobrą postacią ale wygląd miałem groźny, pancerz z jakimiś kolcami, dziary na głowie, na klacie, wszędzie:P 2-metrowy miecz, kozaka miałem:P Chyba zaraz znowu zainstaluje Fable, aż mi sie zachciało grać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:22, witek194 napisał:

Czy w Fable jest możliwość umycia sie bo zaczęły nade mną muchy latać a chce siać zło nie smród:))


Aleś powiedział ;D Normalnie tekst miesiąca :D Bardzo śmiesznie to zabrzmiało :P

Tak poważniej... Jeśli nie chcesz żeby muchy za tobą latały zacznij "siać dobro"... za złą postacią lata robactwo a za dobrą motylki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli nie chcesz żeby muchy za tobą latały zacznij "siać dobro"... za złą

Dnia 01.08.2007 o 19:00, hunter22 napisał:

postacią lata robactwo a za dobrą motylki ;P

to ja już wole te muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem etap "Ucieczka z Więzienia" i coraz bardziej mi się Fable zaczyna podobać. Jak dla mnie zupełnie nieudane było tylko to, że bohater musiał czekać aż cały rok do odnalezienia klucza do celi. Ale ogólnie cała ta misja była zrealizowana bardzo klimatycznie. Kiedy już otworzyłem drzwi celi, to od razu pouwalniałem wszystkich więźniów i razem ze mną szła cała gromada. Dalej, kiedy wyszliśmy na dziedziniec przypomniał mi się bunt z "Prison Break''a" ;), bo więźniowie od razu ruszyli gromadą na strażników. I na końcu jeszcze ta walka z potworem morskim - krakenem - naprawde fajna sprawa. Jeszcze jeden błąd dla mnie to tylko to, że gra nie jest całkowicie spolszczona, gdyż kiedy więzień położony w celi obok objasniał mi cele wyścigu zrozumiałem bardzo niewele - angielski jeszcze u mnie nie stoi na wysokim poziomie. No nic idę dalej grać, obym napotkał jeszcze więcej takich klimatycznych poziomów ;)
buguser - może rozwiniesz swoją wypowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:38, witek194 napisał:

Ja od początku sie nastawiłem ze będę zły.Zaczęło sie jak sprałem dzieciaka który miał misia
:)

Ja tak samo. Ja zawsze w każdej grze gdzie można być dobrym lub złym wybierał złego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:47, Super Shadow napisał:

Ja tak samo. Ja zawsze w każdej grze gdzie można być dobrym lub złym wybierał złego ;p


Ja też .
Ale w fable raz grałem dobrym i 2 złym bo pierwszy raz przeszedłem złym a potem jak grałem dobrym odkryłem że w misji w której Jack aktywuje tek kamienne kule(nie pamiętam jak sie wabią bo dawno nie grałem) potwory odradzają się w nieskończoność i dzięki temu cały czas wymachiwałem mieczem(dosłownie cały czas bez najmniejszej przerwy) ale jak nabiłem mnożnik walki na 200 to mi sie znudziło.Potem nauczyłem sie wszystkich czarów wszystkie statystyki poszły na max i jeszcze dużo zostało a Jack nawet nie zauwarzył jak zginął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować