Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 18:01, Brychoo napisał:

Ja mam problem z tymi kamieniami w lesie wiedźm. Poda ktoś kolejnosć?


Musisz ułożyć słowo H-I-T-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:03, Ecko09 napisał:

Zakończeń jest 2 czy 3? Bo wiem, że można być złym, dobrym lub neutralnym.


Przeszedłem przed chwilą Fable, i wiadomo mi że jest tylko dobre i złe zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:29, rybisiu napisał:

> Zakończeń jest 2 czy 3? Bo wiem, że można być złym, dobrym lub neutralnym.
Przeszedłem przed chwilą Fable, i wiadomo mi że jest tylko dobre i złe zakończenie.

Ja również słyszałem tylko o dobrym i złym zakończeniu... Sam na razie przeszedłem Fable "jasną ścieżką" i jestem w trakcie przechodzenia na złe zakończenie. W sumie to jak miałoby wyglądać to neutralne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:32, Erunn0 napisał:

> > Zakończeń jest 2 czy 3? Bo wiem, że można być złym, dobrym lub neutralnym.

> Przeszedłem przed chwilą Fable, i wiadomo mi że jest tylko dobre i złe zakończenie.

Ja również słyszałem tylko o dobrym i złym zakończeniu... Sam na razie przeszedłem Fable
"jasną ścieżką" i jestem w trakcie przechodzenia na złe zakończenie. W sumie to jak miałoby
wyglądać to neutralne?


SPOJLER Mistrz Gildi by ukazał swoje prawdziwe oblicze, i odbiera ci maske a gracze dostają kolejne 2 godziny rozgrywki dodatkowej przygody :E KONIEC SPOJLERU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 18:34, rybisiu napisał:


SPOJLER Mistrz Gildi by ukazał swoje prawdziwe oblicze, i odbiera ci maske a gracze
dostają kolejne 2 godziny rozgrywki dodatkowej przygody :E KONIEC SPOJLERU

O.o...było takie zakończenie?:P Jak je osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:36, Bingolo napisał:


>
> SPOJLER Mistrz Gildi by ukazał swoje prawdziwe oblicze, i odbiera ci maske
a gracze
> dostają kolejne 2 godziny rozgrywki dodatkowej przygody :E KONIEC SPOJLERU

O.o...było takie zakończenie?:P Jak je osiągnąć?


Tak trudno jest wyczuć ironie ? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ja jestem już troszke za rozwaleniem Dwóch Mieczy i nadal jestem większym dzieckiem, czy to możliwe ? I pytanie kolejne jak mogę sobie załatwić zbroję zamiast kupowania ? A jak inaczej się nie da to jaką zbroję itp mi polecicie na tym poziomoe gry jaki teraz mam ? Dodam, że złota mam w okolicy 10 tysi. Please, help me somebody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:02, Qbasmok007 napisał:

Ej ja jestem już troszke za rozwaleniem Dwóch Mieczy i nadal jestem większym dzieckiem,
czy to możliwe ? I pytanie kolejne jak mogę sobie załatwić zbroję zamiast kupowania ?
A jak inaczej się nie da to jaką zbroję itp mi polecicie na tym poziomoe gry jaki teraz
mam ? Dodam, że złota mam w okolicy 10 tysi. Please, help me somebody ...

Z czasem będziesz wyglądał starzej ale jeśli marzy Ci się kilka blizn-nie broń się w walce i przyjmuj na siebie obrażenia .Co do zbroi to polecił bym Ci kolczugę o ile Cię stać ale sam przeszedłem ze skórzanym pancerzem gdzieś tak do wykopek na cmentarzu...czyli 2/5 gry(z przygodą dodatkową włącznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starzejesz się przez całe życie, na początku jesteś chłopakiem, potem młodzieńcem, potem dorastasz aż w końcu starzejesz się. A zbroję najlepiej kupić, szczególnie, że masz sporo pieniędzy, możne je jednak czasami znaleść w skrzyniach, za Demonicznymi drzwiami oraz w skrzyniach otwieranych kluczami. jednak na Twoim poziomie najlepiej kupić jakąś u kupca, powinna wystarczyć zanim znajdziesz jakąś naprawdę dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:02, Qbasmok007 napisał:

Ej ja jestem już troszke za rozwaleniem Dwóch Mieczy i nadal jestem większym dzieckiem,
czy to możliwe ? I pytanie kolejne jak mogę sobie załatwić zbroję zamiast kupowania ?
A jak inaczej się nie da to jaką zbroję itp mi polecicie na tym poziomoe gry jaki teraz
mam ? Dodam, że złota mam w okolicy 10 tysi. Please, help me somebody ...

Kup najlepszą zbroję jaka jest dostępna. Jak? Wystarczy troszkę pograć w karty - tysiąc co pół minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z Fable taki problem: gra normlanie nie chciała się odpalić(po uruchomieniu odrazu błąd) i to nie wina kodoekó bo tak bylo niezależnie czy je miałem czy nie. Zmieniłem zgodność na win 2000 i dzięki temu ruszyłą ale strasznie się tnie(częściej kiedy ruszam myszką). Mój komp: Celeron 2,8 ghz, 1024 ram, GF7600 z najnowszymi sterownikami(kiedyś nie miałem tego problemu na radku 9200).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:08, hallas napisał:

> Ej ja jestem już troszke za rozwaleniem Dwóch Mieczy i nadal jestem większym dzieckiem,

> czy to możliwe ? I pytanie kolejne jak mogę sobie załatwić zbroję zamiast kupowania
?
> A jak inaczej się nie da to jaką zbroję itp mi polecicie na tym poziomoe gry jaki
teraz
> mam ? Dodam, że złota mam w okolicy 10 tysi. Please, help me somebody ...
Kup najlepszą zbroję jaka jest dostępna. Jak? Wystarczy troszkę pograć w karty - tysiąc
co pół minuty.


Chodzi Ci o szukanie par ? Oj z tym to u mnie problem, o ile w realu całkiem nieźle idzie mi ze znajdywaniem par w kartach, tak w grze przez te 30 sek nie jestem w stanie nic wyczesac ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:13, Qbasmok007 napisał:

Chodzi Ci o szukanie par ? Oj z tym to u mnie problem, o ile w realu całkiem nieźle idzie
mi ze znajdywaniem par w kartach, tak w grze przez te 30 sek nie jestem w stanie nic
wyczesac ... :]

Słyszałem, że tutaj najlepiej użyć czaru, który spowalnia czas. Jeszcze tego nie próbowałem, ale podobno to działa i dzięki temu mamy więcej czasu na przejście minigier tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 22:09, artur 666 napisał:

czy powie mi ktos wkoncu gdzie kupie łopate??

Kupisz w debowej dolinie w takim sklepie jakby;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytko. Otóż mam znaleźć naszyjnik dla Lady Grey w Dębowej Dolinie. Problem w tym, że tam nie ma żadnego NPC, do którego mógłbym zagadać w tej sprawie. A może trza wyrżnąć w pień całą wioskę? ;) Mam nadzieję, że jest na to nieco łagodniejsza metoda :)
PS. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:18, kamyk95 napisał:

Mam pytko. Otóż mam znaleźć naszyjnik dla Lady Grey w Dębowej Dolinie. Problem w tym,
że tam nie ma żadnego NPC, do którego mógłbym zagadać w tej sprawie. A może trza wyrżnąć
w pień całą wioskę? ;) Mam nadzieję, że jest na to nieco łagodniejsza metoda :)
PS. Z góry dzięki za odpowiedź.



LoL, pójdz normalnie do sklepiku w Dębowej Dolinie i kup xD O ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:20, Qbasmok007 napisał:

LoL, pójdz normalnie do sklepiku w Dębowej Dolinie i kup xD O ja ...

A jak wyrżnie całą wioskę to nie będzie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować